Dodaj do ulubionych

Opinia o przedszkolu Wiatr w Żagle

31.08.16, 13:13
Dzień dobry,

czy znają Państwo Przedszkole Wiatr w Żagle? Jakie macie opinie, czy Wasze dzieci tam chodzą? Jest to przedszkole, w którym prowadzone są terapie dla dzieci autystycznych, jestem ciekawa jak one wyglądają? Moja córka zaczyna tam chodzić od jutra i jestem ciekawa Waszego zdania.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Edytor zaawansowany
  • milka1977 12.04.17, 14:19
    Prosze o opinie na temat tego przedszkola. Jest Pani zadowolona

• marusiamarusia1 12.03.18, 09:44
    To nie jest przedszkole tylko punkt przedszkolny - nie musi spełniać rozmaitych wymagań lokalowych, sanitarnych oraz co do liczby i kwalifikacji personelu. Odradzam zwłaszcza rodzicom dzieci z autyzmem, ponieważ właścicielka przyjmuje bardzo duzo dzieci z autyzmem personel nie radzi sobie z opieką, nie wspominając już o terapii. Dzieci się boją niektórych „terapeutek”. Bardzo kiepsko tak także z higieną - skoro brakuje opiekunek to nic dziwnego..
  • anna83anna83 15.05.18, 13:46
    Jestem naprawdę bardzo zadowolona. Moja mała ma profesjonalną opiekę, codziennie. Prowadzi ją psycholog, terapeuta, logopeda, fizjoterapeuta i przedszkolanki po pedagogice specjalnej. Jak wyglądają zajęcia? Częsć zajęc odbywa się w małych grupach, częsć jest indywidualna, a córka naprawdę robi postępy. Dostajemy instrukcje jak dalej postępować z nią w domu, tak by utrzymać pozytywne bodźce które odebrała w przedszkolu. Na co reagować, na co uważać, gdzie ustępować a gdzie być nieustępliwym. W tym wszystkim pomaga bardzo pani dyrektor i pani psycholog, z którymi jest bardzo przyjemny kontakt. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.