Dodaj do ulubionych

Osuszanie Budynków - Hydroizolacje. Iniekcja

15.02.17, 12:09
 OSUSZANIE BUDYNKÓW - HYDROIZOLACJE. INIEKCJA KRYSTALICZNA – USZCZELNIANIE
Osuszanie budynków – iniekcja krystaliczna – uszczelnianie budynków
Zajmujemy się:

- Wykonywanie izolacji poziomycoh w istniejących budynkach w technologii Iniekcji Krystalicznej (potocznie osuszanie murów)

Wykonywanie izolacji pionowych w istniejących budynkach w technologii Iniekcji Krystalicznej bez konieczności odkopywania murów (potocznie osuszanie murów)

- Uszczelnienie przerw roboczych, rys, pęknięć i dylatacji elementów żelbetowych żywicami oraz masami mineralnymi

Uszczelnianie łączeń ściany z posadzką specjalistycznymi masami wodoszczelnymi oraz żywicami poliuertanowymi i epoksydowymi

- Uszczelnienie ścian i posadzek piwnic

Wykonywanie hydroizolacji tarasów oraz balkonów materiałami mineralnymi oraz żywicznymi
Wykonywanie izolacji masami mineralnymi oraz żywicznymi
Budowa oraz uszczelnienie basenów, zbiorników na wodę, oraz ścieki

Wykonywanie oraz naprawa pokryć dachów żelbetowych wodoszczelnymi materiałami marki Drizoro

Wykonywanie izolacji zewnętrznych oraz wewnętrznych w nowych oraz istniejących budynkach materiałami    mineralymi oraz żywicznymi marki Drizoro

Wykonywanie tynków renowacyjnych

wypożyczanie osuszaczy powietrza

doradztwo

opinie techniczne

pomiary wilgotności murów oraz powietrza

tel. 517-043-364
668-678-716

www.aquablock.pl
Edytor zaawansowany
  • 15.02.17, 16:12
    A czy wchodzi w to również docieplenie fundamentów?
  • 15.02.17, 18:06
    To guzik pomaga, dwie różne firmy robiły u mnie, wydałem huk kasy i jak była wilgoć tak jest nadal. Tej firmy nie znam, ale jak dom stoi na mokrym terenie i był źle izolowany od podłoża to wyrzucone pieniądze.
  • 29.05.17, 13:58
    A co w kwestii izolacji balkonów i tarasów? Z jakich korzystacie w tym celu materiałów? Ja uważam, że najpierw trzeba zadbać o właściwe podłoże które zagwarantuje stabilny i trały balkon lub taras. Dlatego warto sięgać po sprawdzone materiały jak liquidcoatings.pl/28-tarasy które pozwolą je zabezpieczyć, dobrze zaizolować i przygotować na każde warunki atmosferyczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.