Dodaj do ulubionych

Ośrodek pomocy społecznej w Markach

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.03, 13:18
ciekawy jestem czy ktoś zna lepszy osrodek pomocy spolecznej niż
markach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edytor zaawansowany
  • 21.10.03, 13:37
    Gość portalu: Kammill5 napisał(a):
    > ciekawy jestem czy ktoś zna lepszy osrodek pomocy spolecznej niż
    > markach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Naprawdę jest taki dobry? Mój jedyny kontakt (i to tylko telefoniczny) z
    ośrodkiem pomocy społecznej miał miejsce jakieś 2-3 lata temu, gdy próbowałem
    dowiedzieć się, jakie organizacje pomocy społecznej działają w Markach.
    To tylko jednostkowy kontakt i trudno wygłaszać na tej podstawie jakieś
    zdecydowane opinie, ale powiem, że ani jakość informacji, które otrzymałem, ani
    SPOSÓB ich przekazania nie zrobiły na mnie najlepszego wrażenia. W każdym razie
    nie odczułem w swojej rozmówczyni (anonimowej, bo niestety rzadko spotykam się
    tu z przedstawianiem się po odebraniu służbowego telefonu) powołania do działań
    społecznych. Ale może moje wrażenie było błędne (tak jak myliłem się w sprawie
    kasztanowców wnioskując li tylko na podstawie rozmowy telefonicznych z Urzędem).
    Czy rozwiniesz Kammill'u swoją myśl?
  • Gość: Jan IP: *.tele2.pl 21.10.03, 14:54
    Co to znaczy ośrodek społeczny, Stowarzyszenia, ktore udzielają pomoc społeczną
    bez dotacji z Urzędu czy Miejski Ośrodek Społeczny zatrudniający z urzędu
    prawdopodobnie 7 osób i cały fundusz idzie na utrzymanie etatów a nie na pomoc
    dla potrzebujących.
  • Gość: Hirek IP: *.chello.pl 21.10.03, 19:12
    Może chodzi o dom opieki dla osób starszych?

www.lesnaprzystan.pl/

Pozdrawiam.
  • Gość: Basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.03, 18:53
    Trafne spostrzeżenie-ludzie tam pracujacy nie pozostawia nikogo samemu sobie
    pomogą rozwiązać każdy problem.
  • 02.02.16, 22:44
    Pani chyba pomylila osrode marecki z jakims innym a moze 10 lat temu bylo tam inaczej. Teraz to az strach wchodzic bo cie zaatakuja ze po co w ogole smiesz im glowr zawracać one maja swoje problemy. Przykre
  • 02.02.16, 22:43
    Szkoda ze nie ma aktualnych opinii bo mysle ze moja nie jest jedyna negatywna. Mialem watpliwa przyjemność tam byc i chcialalem pomocy. Niestety tak nieprzyjemne pudernice ro nie spotkalem na czele z ta kierowniczka starszą . prenetsja ze w ogole smiem zaracac im glowe bo oni maja tyle roboty. Jakby za kare tam siedziały. Czlowiek depresji doataje jak ma tam isc. Zero ciepła tylko od razu negatywne nastawienie
    Nie tak powinny wygladac takie miejsca. W markach nie ma juz gdzie pojsc po pomoc.
  • 14.02.16, 20:16
    Niestety, muszę zgodzić się z tą opinią. Też byłam kiedyś tam, jako osoba towarzysząca komuś zainteresowanemu pomocą. Takiej arogancji i lekceważenia petenta, dawno nie widziałam. Nie wiem czy burmistrz udaje, czy naprawdę nie wie, jak zachowuje się podległy mu personel w godzinach pracy i jak traktuje ludzi słabszych, potrzebujących pomocy. Mam wrażenie, że w Markach najłatwiej otrzymują pomoc menele. Mieszkam w Markach od 30 lat i jest to moja pierwsza krytyczna wypowiedź na temat mareckich urzędników. Zwykle nie miałam uwag i po porównaniu z warszawskimi urzędami byłam mile zaskoczona jak traktowano mnie w naszym urzędzie. Jednak pomoc społeczna i gospodarka mieszkaniowa zmieniły moją opinię o mareckich urzędnikach. Szkoda....
  • 15.02.16, 12:36
    Oj, w samym UM Marki tez nie jest wesoło.
    Mnie to osobiście jeszcze nie spotkało (czekam nie to za kilka miesięcy), ale Panie które zajmują się sprawami dowodów osobistych nie mają w zwyczaju wydawać mieszkańcom potwierdzeń złożenia wniosku o nowy dowód.
    Przypomnę, że istnieje specjalna strona ministerstwa, gdzie każdy obywatel może wpisać numer swojego wniosku o nowy dowód, i ustalić czy dowód jest gotowy do odebrania w miejscu gdzie wniosek został złożony. Wydanie takiego potwierdzenia z numerem wniosku powinno być zdaniem Ministerstwa standardową procedurą. Niestety u nas taki potwierdzeń nie wydają, tylko proszą aby dzwonić i się dowiadywać.
    Ja już wiem że im tego potwierdzenia nie odpuszczę (też nie mam co robić, tylko dzwonić do naszego urzędu w godzinach mojej pracy), i będą mi te potwierdzenie drukować w osobistej obecności Burmistrza Orycha jeżeli polubownie sprawny z tymi Paniami nie załatwię.

Drodzy mieszkańcy!
    Walczcie o swoje prawa i nie dajcie sobie wciskać kitu przez urzędników.
    Jak się komuś coś należy, to nawet w UM Marki nikt łaski nie robi (choć oni mogą mieć inne zdanie... niestety).
  • 11.09.17, 20:37
    A ja mam inne zdanie. Jak ktoś dostanie nosi zasiłek albo nie dostanie wcale to pisze takie głupoty. Ja od dawna korzystam i zawsze z sercem do mnie podchodzą. Wspaniała pani Ela zawsze pomoe wszystko załatwi z uśmiechem jak trzeba to pokrzyczy, teraz są tez nowe panie ale tez miłe i serdeczne i chce im się pomagać. DuZo czasu poświęcają dla człowieka. Pedanto nie ma starej teraz jest młoda kierowniczka tez z sercem człowiekowi pomaga i dobra jest dla ludzi, każdego wysłucha, a jak ktoś tylko czeka aż mu dadzą kasę to nigdy nie będzie zadowolony zwłaszcza gdy odetnie się mu wodopoju.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.