Dodaj do ulubionych

Versal Asbud

26.03.08, 13:46
Proszę o opinie na temat tej firmy oraz tego osiedla, czy ktoś negocjował cenę
tych mieszkań. Ostatnio sie też dowiedziałam, że ma tam być jeszcze trzeci
blok przy samej ul. Wojska Polskiego
Obserwuj wątek
          • agndm Re: Versal Asbud/ Banaszek - Dębowy Park 16.06.08, 10:40
            Słyszałam, że za jakieś 3 tyg powinni mieć projekty tego osiedla u
            siebie w biurze. Nadal czekają na pozowolenie na budowę... na
            przełomie lipca/sierpnia chcą zacząć budować. Gdzie dokładnie ma być
            zlokalizowane osiedle? czy może ktoś wie coś na temat segmentów
            które tam mają powstać? a co do ceny to na modlińskiej mieszkania
            stoją po 4600brutto za m2... myślę że uda się wynegocjować mniej...
            • smokdexter Re: Versal Asbud/ Banaszek - Dębowy Park 21.07.08, 20:01
              Czy ktoś chciałby mieszkać w VERSALU i zaglądać co wieczór do
              sąsiada co je na kolację. Przecież tam jest brak przestrzeni kto
              pozwolił na tę budowę. Ale w sumie to może się ludzie przyzwyczają
              będzie jak w kołchozie " sąsiad zabrakło mi soli" i rzutem z
              sąsiedniego balkonu ląduje solniczka super zabawa. Za żadne skarby
              nie chciałabym mieszkać w tych domach współczuję tym co je wybrali.
              • piotrndm Re: Versal Asbud/ Banaszek - Dębowy Park 25.07.08, 12:35
                najśmieszniejsze jest to , że tam ma powstać jeszcze trzeci blok, o którym tym
                co kupowali nic nie powiedzieli, ma być umiejscowiony jeszcze bliżej wojska
                Polskiego w kształcie litery L i zakręcać między tymi blokami co są a tym co są
                4Asy......
                • kowalndm Re: Versal Asbud/ Banaszek - Dębowy Park 26.07.08, 10:19
                  To taki większy blok będzie... :o
                  Zastanawia mnie czemu nie uaktualniaja na stronie, które lokale
                  zostały sprzedane, to trwa juz ładnych parę miesięcy. W pierwszym
                  bloku to prawie wszystkie mieszkania są wyprzedane, a w drugim około
                  połowy.
                  Przychodzą mi do głowy dwie opcje:
                  1)od 4-5 miesięcy nikt nie kupił żadnego mieszkania u nich (mało
                  realne, bo wcześniej to co tydzień prawie, kilka mieszkań schodziło),
                  2) mimo takiego usytuowania bloków znaleźli się kupcy - wszystkie
                  mieszkania zostały wykupione i pewnie nie chce im sie uaktualniac
                  strony.
                    • kowalndm Re: Versal Asbud/ Banaszek - Dębowy Park 16.10.08, 16:28
                      Pisał o tym piotrndm w pierwszym poście w tym wątku...
                      I chyba się potwierdza, bo chyba przystępują do budowy kolejnego
                      bloku, i to większego w kształcie narożnika.
                      Ja tam cierpliwie czekam na osiedle po drugiej stronie Wojska
                      Polskiego: strzeżone, z windami i luźniejsze rozmieszczenie bloków;)
                      • rafal.master Re: Versal Asbud/ Banaszek - Dębowy Park 11.01.09, 01:59
                        Mam kolegę, który od nich kupował mieszkanie - VIlla Monica. ASBUD to partacze.
                        Masa niedoróbek, kiepskiej jakości materiały. Najtańsze okna. Problemy z
                        wyegzekwowaniem czegokolwiek na gwarancji. Poza tym zdjęcia na reklamach to
                        oszustwo. W żaden sposób nie wynikało z nich, że bloki będą naprzeciwko siebie.
                        Myślę, że część osób dopiero teraz widzi co kupiła. W życiu bym nie kupił
                        mieszkania, gdzie mój balkon styka się z balkonem sąsiada. Wolałbym dopłacić,
                        ale od ASBUDu nic bym nie wziął. Jeden z właścicieli to również właściciel
                        ZUOMu. Uszczęśliwiają podobno mieszkańców instalacjami alarmowymi za które
                        trzeba płacić w czynszu. Problemy z założeniem wspólnoty - zdzierają na czynszu
                        ile się da.
                        • kania72 Re: Versal Asbud/ Banaszek - Dębowy Park/ Budrem 05.12.09, 10:37
                          Witam,
                          zakupiłam mieszkanie od firmy Budrem więc mogę podzielić się z Wami
                          moimi uwagami. A jest ich mase.
                          Zacznijmy od tego ze kupiłam mieszkanie jak blok był w trakcie
                          budowy, zalewano wtedy piwnice. Panowie z Budremu wszystkim klientom
                          pokazywali wtedy piekny projekt budynku, zapewniali o wysokich
                          standardach pracy i materiałów. Na tym to co piękne skończyło się i
                          nastała szara rzeczywistośc. jako że mieszkam w NDM mogłam pozwolic
                          sobie na doglądanie budowy bloku prawie codziennie. To co z
                          sąsiadami zobaczylismy na budowie to był jakis koszmar. Materiały
                          budowlane nie zgadzały sie z tym co podał ten "niby deweloper - bo
                          do dewelopera to dale mu jak mnie do bycia baletnicą". Tynki
                          kładziono w silny mróz, w budynku w pomieszczeniach leżeli
                          pijani "fachowcy", po pijaku rozkładali hydraulikę i wykańczali
                          budynek. Interweniowalismy w Budrem, jednak Panowie nie widzieli
                          problemu w tym ze wszyscy są na bani i że cuda wykonują w budynku.
                          Mało tego zarzucali że to my właściciele mieszkań mamy bezpodstawne
                          zastrzeżenia. Fakt taki ze ta super ekipa budowlana została
                          wymieniona.
                          Po tem było jeszcze gorzej, opóznienia, wszystko spartaczone, krzywe
                          ściany, okna niewiadomego pochodzenia, instalacja hudrauliczna
                          wychodziła z podłogi, itp. Dodatkowo Budrem przed samymi
                          aktami "pomylił się w obliczeniach wielkosci mieszkan" i kazdemu
                          podał wieksze wymiary niz na umowie zakupu. Ja miałam o ponad metr
                          wiecej to jeszcze nie dramat ale sąsiad miał prawie 5 wiecej.
                          Musielismy dopłacic za te "cudem" znalezione merty.
                          Pisalismy skargi na Budrem na żaden list nam nikt nie odpowieział.
                          Bylismy u Inspektora Budowlanego - okazał się kolegą Budrem i
                          powiedział ze nie pomoże. To była droga przez mękę.
                          Oczywiście wszystkie niedociągniecia wyszły jak odebralismy
                          mieszkania i rozpoczelismy wykonczenie. Sciany pomiedzy mieszkaniami
                          okazały się tak cienkie że słyszę budzik sąsiada, otwieranie przez
                          niego drzwi przesuwanych do szafy, słyszę 90 % rozmów moich sąsiadów
                          a o imprezach i innych dźwiękach już nie wspomnę bo to koszmar. We
                          włąsnym mieszkaniu śpimy w stoperach bo inaczej sie nie da żyć.
                          Udało mi się dotrzećdo dostawcy materiałów budowlanych który
                          stwierdził ze użyto najgorszego szajsu do budowy tego bloku.
                          Rozmawiałam w ludzmi którzy kupili mieszkania w Monice, Versalu,
                          Rezydencji Modlińskiej i wszyscy mowili to samo - ze mieszkania to
                          jakaś pomyłka budowlana.
                          Jeżeli macie możliwośc wyciszcie mieszkanie zanim położą wam tynki,
                          wiem że przez to powierzchnia się zmniejszy ale czym jest kawałek
                          powierzchni w stosunku do komfortu psychcznego. Odbierajcie
                          mieszkanie z waszym jakims specem od budowlanki, każde niezgodnosci
                          wpisujcie na liste i każcie naprawić. Jak nie zrobicie tego do aktu
                          notarialnego i całosciowego rozliczenia to potem nikt Wam tego nie
                          naprawi.
                          pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości i skuteczności:)
        • ndmndm1 Banaszek - Dębowy Park 11.09.09, 10:38
          kowalndm napisał:

> Podpisuję sie pod pytaniem...
          > P.S. A może ktoś dowiadywał się na temat tego nowego osiedla
          > strzeżonego Dębowy Park? Ciekawe jaka będzie cena... Bo zapowiada
          > się całkiem przyjemne osiedle na pierwszy rzut oka.

Odnośnie Firmy "BANASZEK" i Osiedla Dębowy Park, to ostatnio się
          dowiadywałem o ceny. Uzyskałem informację że cena wyjściowa m2 to
          4400zł brutto. Podoba mi się to że inwestycja jest szybko
          realizowana, byłem na placu budowy z pracownikiem biura. Fajna
          lokalizacja, dużo zieleni, budują z cegły, wszystkie media mają być
          miejskie, w każdym bloku będzie wspólnota mieszkaniowa. Czekam na
          decyzję o kredycie, jeśli będzie pozytywna to napewno kupię tam
          mieszkanie.
    • pers53.0 Odbiór techniczny mieszkania 17.03.09, 21:24
      Pomogę w odbiorze technicznym mieszkania lub domu przed oficjalnym
      odbiorem od dewelopera. - wyszukiwanie usterek - sprawdzanie
      zgodności wymiarów i powierzchni mieszkania z projektem - kontrola