• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

jak wyglądają zapisy do zerówki? Dodaj do ulubionych

• 13.01.11, 10:42
    chodzi mi o to czy idzie się w dzień zapisów i zapisuje bez problemu czy kto pierwszy ten lepszy i stanie po nocy jak ma to miejsce w przedszkolach?
    --
    Aga
    Zaawansowany formularz
    • 13.01.11, 12:14
      jesli zapisujesz dziecko do szkoły w rejonie, zostanie przyjete, bo zerówka jest obowiązkowa, jeśli zapisujesz w innej szkole , przyjmą jeśli będzie miejsce, lub dyrekcja będzie miała dobrą wolę, zapisy są chyba od kwietnia,
      --
      Taszczenie czterech ciężkich siatek na trzecie piętro po stromych kamiennych schodach było dla boga miłości jednym z tych nowych doświadczeń, których wolałby nigdy nie doznawać...
      • 13.01.11, 12:17
        i jeszcze jedno, dowiedz się, czy w szkole, do której chcesz zapisać jest zerówka, nie w każdej jest, a w przedszkolach od września oddziały zerówkowe bezpłatne," na godziny" bedą likwidowane
        --
        Taszczenie czterech ciężkich siatek na trzecie piętro po stromych kamiennych schodach było dla boga miłości jednym z tych nowych doświadczeń, których wolałby nigdy nie doznawać...
        • 13.01.11, 14:42
          to teraz mam problem..u córki trzeba podac czy dziecko bedzie uczęśzczało do zerówki w przedszkolu?czy w szkole..jak zdecyduje się na szkołe i córki nie przyjmą to co ja potem z dzieckiem zrobie?a jestem z poza torunia..chce by dziecko chodziło do szkoły toruńskiej..

--
          Aga
          • 13.01.11, 15:28
            jeśli chodzi do przedszkola, to po co zapisywać do szkoły? w opcji całodzennej odpłatnej zerówka jest, nie będzie dla dzieci dochodzących, do szkoły zapiszesz za rok, do pierwszej klasy
            --
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.