Dodaj do ulubionych

Czekam na prokuratora

01.04.07, 17:55
Witam, Pan Paweł Mucha, radny sejmiku wojewódzkiego, którego dotyczy temat
odebrał wpis: "Dobry zwyczaj młodego czekisty IV RP. Na zebraniu PIS-u wszyscy
stawali do raportu przed Szefem Kaczyńskim." (maglowa) jako naruszenie jego
dóbr osobistych ("czekista") oraz treść naruszającą zaufanie spoleczne
potrzebne do sprawowania funkcji radnego sejmiku. Post ten stanowi podstawę do
złożenia przez niego zawiadomienia o popełnienia przestępstwa znieważenia
funkcjonariusza publicznego (art 226 kk). Z tego co wiem jest to przestępstwo
ścigane z urzędu. Tyle z informacji od ww. radnego.

To jest wyjaśnienie jakie otrzymałam od moderatora forum gryfińskiego. Więc
czekam na to, aż p. Mucha złoży doniesienie i wtedy mam nadzieje wrócić na forum.
Obserwuj wątek
    • takitka Re: Czekam na prokuratora 02.04.07, 18:51
      Zapomniała HeHe Pani dodać, że na forum obraziła Pani kilka osób w tym
      administratorów. Ubliżanie Panu Pawłowi przelało tylko czarkę.
      Ma Pani nadzieję wrócić. No cóż! Nadzieja jest matką głupich, dalej do Pani nie
      pasuje, bo najpierw trzeba być matką, więc pozostaje tylko początek przysłowia.
      I za to została Pani ku naszej ogromnej satysfakcji zbanowana. Zanim sprawa się
      zakończy poczeka Pani trochę, a i później nie bardzo może Pani liczyć na zbyt
      długi pobyt. Oszołomom mówimy NIE.
        • takitka Re: Czekam na prokuratora 02.04.07, 19:01
          sibeliuss napisał:

> Czyli Maglowa jest kobietą z charakterem?

Jeśli ktoś bardzo cierpiący na manię wielkości, czujący, że przegrywa na każdym
          polu, wysługujący sie dziećmi do osiągnięcia własnych korzyści, ubliżający
          wszystkiemu i wszystkim, wykorzystujący przyjaciół do swoich spraw po to żeby
          ich zdradzić jak się nadarzy okazja /i tak mógłbym pisać bez końca/ jest kimś
          kto ma charakter to dziękuję. Ładnie by brzmiało charakterek lub coraz dalej
          postepująca choroba.
          • maglowa Re: Czekam na prokuratora 02.04.07, 21:02
            takitka napisał:

> sibeliuss napisał:
            >
            > > Czyli Maglowa jest kobietą z charakterem?
            >
            > Jeśli ktoś bardzo cierpiący na manię wielkości, czujący, że przegrywa na każdym
            > polu, wysługujący sie dziećmi do osiągnięcia własnych korzyści, ubliżający
            > wszystkiemu i wszystkim, wykorzystujący przyjaciół do swoich spraw po to żeby
            > ich zdradzić jak się nadarzy okazja /i tak mógłbym pisać bez końca/ jest kimś
            > kto ma charakter to dziękuję. Ładnie by brzmiało charakterek lub coraz dalej
            > postepująca choroba.

Ja nie przegrywam ja zaczynam wygrywać, gdyż teraz p. Mucha musi coś zrobić.
            Może się tylko ośmieszyć i o to mi chodzi. Może też mnie przeprosić za
            niedogodności.
            Postępowanie jego i ludzi administrujących forum Gryfina pokazało, ze są bardzo
            prymitywni i nieprzewidujący. Teraz będę ogłaszać ich dyktatorskie i cenzorskie
            zachcianki na wszystkich forach. Sposób w jaki postępują dowodzi, że nie
            rozumieją zasad rządzących wolnym światem. Żyją ciągłe w komunie mimo, ze są
            tacy młodzi.

Witam, > Pan Paweł Mucha, radny sejmiku > wojewódzkiego, którego dotyczy temat
            odebrał wpis: > > "Dobry zwyczaj młodego czekisty IV RP. Na zebraniu PIS-u
            wszyscy > stawali do raportu przed Szefem Kaczyńskim." (maglowa) > > jako
            naruszenie jego dóbr osobistych ("czekista") oraz treść naruszającą zaufanie >
            spoleczne potrzebne do sprawowania funkcji radnego sejmiku. Post ten > stanowi
            podstawę do złożenia przez niego zawiadomienia o popełnienia > przestępstwa
            znieważenia funkcjonariusza publicznego (art 226 kk). Z > tego co wiem jest to
            przestępstwo ścigane z urzędu. > Tyle z informacji od ww. radnego.
            > Pozdrawiam, wash

Na co odpowiedziałam:

Szanowny Panie Miłoszu.
            Dziękuje bardzo za informację. Z tego co Pan pisze wynika, że jest Pan w
            kontakcie z p. Muchą. Bardzo chętnie spotkam się z nim w sądzie. Teraz będzie
            musiał złożyć to zawiadomienie do prokuratury i zanieść natychmiast rozliczenie
            swojego stowarzyszenia. Fakt, że zablokował mi Pan dostęp do forum bez potrzeby
            złożenia przez niego doniesienia, jest dowodem, że jest zwykłym bolszewickim
            kacykiem, którego wola jest wykonywana bez wyroków sadowych. Dziękuje Wam bardzo
            chłopcy.

Na co szanowny p. Miłosz odpowiedział

Witam,
            nie bardzo mam ochotę grać rolę pośrednika, sprawa mnie nie dotyczy i szczerze
            mówiąc mało obchodzi. Jeśli chce Pani mu coś wyjaśniać, proszę użyć adresów z
            jego strony. Jeśli zaś chodzi o zablokowanie, to po prostu na swoim własnym,
            prywatnym forum nie chcę mieć nic więcej do czynienia z opiniami i rewelacjami
            publikowanymi przez 'maglową'. Nie jest to spowodowane tylko sprawą z radnym.
            Szkoda mi czasu na angażowanie się w internetowe konflikty. Jest tyle innych,
            fajnych for, na których może Pani publikowac. Niestety nie mogę kontynuować
            dalej dyskusji, wyjeżdżam z Polski. W razie wątpliwości, proszę skontaktować się
            z Carem

Nie wracaj tu Miłosz. Tacy jak Wy nie powinni mieszkać w moim pięknym kraju.
            Jest tyle pięknych bolszewickich krajów, gdzie będzie sie Pan czuł jak ryba w
            wodzie.

• maglowa Re:Maglowa czeka na prokuratora i psychiatrę 03.04.07, 18:58
                takitka napisał:

> Czy któryś z lekarzy, w ramach białego dnia mógłby pomóc tym nieszczęśnikom?
                > Niekoniecznie kaftan, ale jakiś zamknięty ośrodek z kratami, pomożemy finansowa
                > ć
                > pobyt maglowych.

Jak zobaczysz kraty upewnij się z której strony jesteś. Ja nie będę wysyłała Ci
                cebuli.
                  • takitka Re:Maglowa czeka na prokuratora i psychiatrę 03.04.07, 21:33
                    Już jest 9 osób, którym naubliżałaś lub bezpodstawnie oskarżałaś. Na głównym
                    forum i poza nim /szczególnie/ dzieje sie wiele wiecej, ale dowiesz sie o tym w
                    odpowiednim miejscu i czasie. Zapamiętaj nikt w sieci nie jest anonimowy nawet
                    jeśli wydaje mu się, ze tak jest. Jesteś wrogiem publicznym Gryfina NR1.
                    • maglowa Re:Maglowa czeka na prokuratora i psychiatrę 04.04.07, 10:44
                      takitka napisał:

> Już jest 9 osób, którym naubliżałaś lub bezpodstawnie oskarżałaś. Na głównym
                      > forum i poza nim /szczególnie/ dzieje sie wiele wiecej, ale dowiesz sie o tym w
                      > odpowiednim miejscu i czasie. Zapamiętaj nikt w sieci nie jest anonimowy nawet
                      > jeśli wydaje mu się, ze tak jest. Jesteś wrogiem publicznym Gryfina NR1.

Czym jest nowomowa?

Istnieje wiele definicji nowomowy. Jedna z nich, autorstwa Leszka Bednarczuka
                      mówi, iż nowomowa to język propagandy politycznej w społeczeństwach
                      totalitarnych. Może być nią również język tekstów politycznych o przewadze
                      funkcji perswazyjnej z elementami rytualizacji, w tym przede wszystkim:
                      formułowanie ocen wedle wzorca dobry–zły (dotyczyło to zwłaszcza porównań Rzeszy
                      z innymi państwami czy definiowania wrogów: „my” jesteśmy dobrzy, a „oni” są
                      źli); magiczne pojmowanie języka, który ma stwarzać rzeczywistość, a nie ją
                      tylko opisywać oby liczby mnogiej „my” na pokazanie związku między władzą a
                      społeczeństwem – wartości preferowane przez władzę są narzucone społeczeństwu
                  • maglowa Re:Maglowa czeka na prokuratora i psychiatrę 04.04.07, 07:10
                    takitka napisał:

> Prędzej sama tam trafisz. Na razie ustalamy nr IP. komputerów. Sprawdzimy
                    > również czy były to wyłącznie komputery prywatne?

To wasz idol nie oddał sprawy odpowiednim organom, tylko prowadzicie prywatne
                    śledztwo?
                    Ale po co skoro już wiecie jak sie nazywam?
                    Jest Pan pewny, ze działacie legalnie?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka