Dodaj do ulubionych

Położna Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Kuj-Pom??

23.06.13, 14:53
Witam się po latach smile
Marzy mi się po cichu czwarte dziecko, ale nie mogę się na nie zdecydować, nie wiedząc co z porodem..
Wciąż sobie nie wyobrażam porodu szpitalnego..
Czy ktoś się orientuje może, czy jest już jakaś położna przyjmująca porody w domu z w/w okolic?
Tylko proszę nie położna z Piły - w obie strony nam "nie zagrało"...
Edytor zaawansowany
  • soldie 24.06.13, 22:26
    Witaj kochana smile Ja nic niestety nie wiem nt twojego zapytania,ale witam serdecznie po latach smile i mam nadzieję, że uda się kogoś znaleźć...
  • eszmeraldka 28.06.13, 16:28
    O, soldie big_grin widzę, że ja się tu zastanawiam, a ty nie próżnujesz wink
  • soldie 28.06.13, 17:07
    Wyniosłam się na wieś , mam więcej przestrzeni i położną - to jak tu próżnować wink?
  • eszmeraldka 28.06.13, 19:19
    a to fakt.
    Ja na wsi siedzę wciąż, więc pół sukcesu jest, ale z położną niestety gorzej wink a do kompletu jeszcze fajnego pediatry mi brak..
  • ulll69 26.06.13, 16:25

Chętnie udzielę informacji, ale nie wiem, czy mogę podać na forum nr telefonu położnej mój e-mail: urszuladomanska@wp.pl
  • eszmeraldka 26.02.15, 08:41
    Podbijam, bo a nuż coś się przez te dwa alta zmieniło - ktoś coś? smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.