Dodaj do ulubionych

Prowadzenie ciąży przez położną?

10.06.15, 12:41
Wiem, że w Warszawie praktykuje prowadzenie ciąży Maria Romanowska, czy ktoś na forum ma doświadczenie w tym temacie?
Edytor zaawansowany
  • kaakaa 10.06.15, 16:59
    Niestety, położne prowadzą ciążę tylko prywatnie. NFZ nie refunduje takich "ekstrawagancji". Poza tą niedogodnością - świetna sprawa, taka ciąża prowadzona u położnej. Tylko wszystko trzeba opłacić prywatnie sad
  • deigratia 28.06.15, 23:21
    Dodam jeden minus: drugą ciążę zaczęłam prowadzić u Marii, ale po kilku miesiącach chciałam pójść na zwolnienie a tego położna dać nie może, ponieważ prowadzi tylko "zdrowe" ciąże.

Poza tym bardzo fajna sprawa. Położna, która prowadzi ciążę, jest bardziej zaangażowana potem w poród (moim zdaniem). Jest bliższa niż lekarz i zawsze dostępna (przynajmniej Maria taka jest, że odpowiada na każdego smsa i telefon).
  • fydee 29.06.15, 10:52
    Dzięki dziewczynysmile Już raz rodziłam z Marią, więc myślę, że nadajemy na podobnych falach. O ile ją znam z własnego i nie tylko doświadczenia, to angażuje się w każdy poród 200% smile
    Ciążę prowadzić u niej to byłaby z pewnością czysta przyjemność, ale to też koszt, plus badania itd. Szkoda.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.