Dodaj do ulubionych

reportaż fotograficzny z porodu

25.01.16, 02:39
To mój pierwszy post na forum. Więc chciałabym się przedstawić. Nazywam się Kalina i jestem fotografem.
Od dawna już chodzi mi po głowie projekt, prawdziwych, emocjonalnych zdjęć z porodu.

Zdaję sobie sprawę, ze poród to jedna z najbardziej intymnych przeżyć jakich kobieta w życiu doświadcza. Dlatego obecność dodatkowej osoby przy takim wydarzaniu nie może być przypadkowa. Ja to widzę tak: spotkajmy się, poznajmy się. Jeśli okaże się, że nadajmy na zbliżonych falach, możemy pójść dalej.

Jestem doświadczonym fotografem, od wielu lat zajmującym się fotografia reportażową.
Nie wiem, czy mogę wkleić tu link z portfolio – na pewno udostępnię go na życzenie.

Ze względów technicznych najlepiej będzie jeśli odezwą się do mnie osoby z Warszawy.

Pozdrawiam,

Kalina
emial: kalina@life.pl
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.