Dodaj do ulubionych

Więcej nie .........

27.02.04, 20:56
idę na żadne spotkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od rana myslałem czy pójść na spotkanie do Dark Pubu ,czy to wypada???
O 17.55 wszedlem z małżonką do tego lokalu.Zeszliśmy po schodkach na dół
i podszedłem się zapytać,pani barmanki(niska w okularach) gdzie jest
zarezerwowana salka dla Forum Gorlickiego(powiedziałem ,że ma ona znajdować
się na pięterku)odpowiedziała mi ,że słyszy o tym pierwszy raz.
Zapytałem gdzie można posiedzieć bez "dymu"skierowała mnie na salę zimową.
Poszedłem i sobie posiedziałem w kącie patrząc na lewo i prawo.
Po wypiciu piwa zapytałem barmanki czy jest pewna ,że nie ma jakiejs
zarezerwowanej sali i znowu ta sama odpowiedz.
Stwierdziłem ,że może pomyliłem lokale
Poza tym fajny lokal,piwo takie sobie .
O godz.18.30 opuściłem Dark Pub i poszliśmy z moją żoną na spacer.

--
> pozdr aleks44
Obserwuj wątek
    • jacaaa2 Re: Więcej nie ......... 27.02.04, 22:30
      """""No to teraz konkrety 27 lutego o godzinie 18 zapraszamy do "Dark Pub"
      zarezerwowane mamy pięterko wiec teraz nie ma mowy że ktoś nie trafi lub coś
      w tym stylu-obecność obowiązkowa ,zadnych błachych usprawiedliwień, nie będą
      tolerowane :),ba wogóle zadnych (tylko elle usprawiedliwiona)
      ZAPRASZAMY!!!""""Wiesz aleks to jest mój post z 21 lutego i wyraznie pisze w
      nim ze mamy zarezerwowane pieterko ,a takowe w tym pubie jest i wystarczyło sie
      o nie za pytać ,po drugie jedyne co w tym lokalu jest rezerwowane to to wlasnie
      pietro i robi sie to zazwyczaj na dane nazwisko i fakt faktem ze pani barmanka
      mogła nie wiedzieć ze chodzi o jakies tam forum no ale w poście o spotkaniu
      pisze wyraznie dzień ,godzina i miejsce i skoro to zrozumiałes to dlaczego
      słowo "pieterko" uciekło Twojej uwadze-kapciuch był pierwszy raz a trafił od
      razu. No ale trudno skoro tak wyszło wiec juz jest za pózno na żale ,bedzie
      następne kiedyś a Ty nie pisz ze wiecej nie............... .Pozdrawiam!
      --

--
      jacaaa2 oraz
      Gorlice
      Bardziej od pieniędzy, potrzebujesz miłości. Miłość to siła nabywcza szczęścia.
      • kapciuch1 Re: Więcej nie ......... 28.02.04, 01:11
        jacaaa ja w pubie bywam codziennie wiec nie moglem sie pomylic. :) malo jest
        takich dni ze mnie nie ma w dark pubie no ale to nie istotne. Aleks sie
        najwidoczniej troszke zamotal no ale nic przyjdzie na nastepne juz bez
        pomylki :).
      • aleks44 Re: Więcej nie ......... 28.02.04, 09:33
        nie mam zamiaru dyskutowac na temat, czy pani barmanka wiedziala o "jakims tam
        forum" i czy ono bylo zarezerwowane na nazwisko bo takiego nie znam wiec nie
        moglem sie o nie zapytac.Natomiast jak tam bywasz mozesz sprawdzic i zapytac
        tej pani o co pytalem i ci mi odpowiedziala .Powiedzialem jej o pieterku
        odpowiedziala ,ze nie ma tam zadnej rezerwacji ,wiec bardzo prosze zapytaj,a
        potem mozesz mi zarzucic ,co mojej uwadze uszlo odnosnie pieterka .
        Po drugie to nie sa zadne zale,pisze bo bylem tam a uczono mnie ze nalezy pytac
        jezeli sie czegos nie wie , a ze barmanka nie wiedziala to nie moja wina.
        Nie mam pretensji do kol."z jakiegos tam forum" tylko do barmanki,ktora
        nic nie wiedziala.
        Gdybym spotkal kapciucha to bym z nim siadl ale ,ale nie spotkalem ,trudno.

--
        > pozdr aleks44
        • giks to jest nie do przyjęcia!!!!!!!!!!! 28.02.04, 10:08
          ....ja wiem to dlatego pewnie, że jej się nie chciało nosić na góre dodatkowego
          piwa ;) gupie te baby jakieś ale to nic - złożymy skargę! W końcu chyba połowa
          z nas zna osobiście Darka ;)
          co do barmanki to ja nie wiem ale były dwie i może trafiłeś na tą mniej kumatą
          ale nie sądzę bo obie wiedziały co i jak - przecież było otwarty rachunek na
          konto rezerwacji.

.... słów mi brak :(((((
          na najlepsze jest to, że ja siedziałam na natresolce tak że miałam widok na
          wejście i widziałam kto wchodzi do pubu ale jakoś nie widziałam was... a dodam
          tylko , że z mioch obliczeń wychodzi, że Ty byłeś pierwszy bo kapciuch
          przyszedł później... jeszcze o 20 mówiłam ze smutkiem, że chyba już nikt więcej
          nie przyjdzie... :(
          jedno jest pewne następnym razem posiedzenie zrobimy na tarasie - czyli w sali
          dla niepalacych, a Łukasz będzie musiał przeboleć jakoś ;) tylko wtedy pewnie
          nam się nie będzie tak wygodnie siedzieć ;)

bardzo załuję, że tak wyszło i że się nie spotkaliśmy :((((
          i tyle nie bede się wdawać w gadkę typu gdzie jest pięterko i ile ich jest
          itd. bo to nie ma sensu a ja wiem jak było na pierwszym spotkaniu jak w ogóle
          nikt nikogo nie znał i nawet nie było rezerwacji i kgr i greką się wracali a
          ja na czuja wyłapywałam osoby ;) i miałam mieszane uczucia jak szłam do waldka
          się pytać czy to on bo myślałąm że może nie i jak to mówią się zbłaźnię ;) ja
          myślę że teraz będzie łatwiej robiliśmy wczoraj fotki i na pewno potem będzie
          można nas juz rozpoznać chociaż ja, zawisza i jacek już zostaliśmy uwiecznieni
          kiedyś ;) i jest to gdzieś na forum ;)

ja myślę że chyba trzeba będzie pisać te kartki zawisz i wieszać na alkomacie
          hi hi hi ;)
          --
          "Kobieta bez kokieterii, to jak kwiat bez woni."
          odwiedź Gorlice

...to jest moje osobiste zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać......
          • jacaaa2 Wielkie sory Aleks !!!! 28.02.04, 15:01
            Troche mi ten post wczoraj nie za bardzo wyszedł i nakrzyczalem na Ciebie
            niepotrzebnie ,ale to chyba wina tego piwa :) i póznej pory.
            --
            jacaaa2 oraz
            Gorlice
            Bardziej od pieniędzy, potrzebujesz miłości. Miłość to siła nabywcza szczęścia.
            • giks Re: Wielkie sory Aleks !!!! 28.02.04, 18:59
              wiedziałam że to duuuuże piwo jest za duże hi hi hi widzisz "nie cza było" tyle
              pić ;) ale i tak było super ja do domu się dowlekłam koło 23 i padłam jak
              muszka a potem mnie obudził ryk samochodów z needforspeeda hi hi hi i tak do
              prawie 1 w nocy :)))))))))
              --
              "Kobieta bez kokieterii, to jak kwiat bez woni."
              odwiedź Gorlice

...to jest moje osobiste zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać......
              • aleks44 Re: Wielkie sory Aleks !!!! 28.02.04, 21:02
                Cześć
                Nie mam żalu do nikogo ,zresztą gdy pisalem mojego posta to smialem sie ,ale
                niestety nie mogę tego pokazać pisząc.Sam nawet pomyslałem ,że skoro nie
                potwierdziłem przyjścia to nie mam prawa tam być.Wiec smiałem się ze moze to
                to wszystko odwołane bo chetnych nie było.
                Giks nie Przejmuj sie ,moja żona wypiła małe swoje i połowe mojego dużego he he
                jeszcze nie jedno wypijemy.
                --
                > pozdr aleks44
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka