Dodaj do ulubionych

Tajemnicze i nawiedzone miejsca

03.07.10, 16:03
Witam wszystkich. Mam do was następujące pytanie, czy nie orientujecie się czy
w Gorlicach i okolicach znajdują się jakieś tajemnicze oraz nawiedzone
miejsca, w których doszło do tajemniczych wydarzeń a ich skutki odczuwane są
po dzień dzisiejszy. Jeśli ktoś z was wie coś o takich np. domach lub
powojennych cmentarzach i nie tylko prosił bym o "szczegółowy" opis położenia
danego miejsce. Za wszelkie informacje z góry dzięki.
Edytor zaawansowany
  • white0queen 17.07.10, 13:02
    Górka Cemntarna- zarżnęli tam kiedyś chłopaka...
    w Lipinkach dom, w którym była maskara...boje sie strasznie nawet na niego patrrzec
  • gosc.666 24.07.10, 21:16
    white0queen napisała:

> Górka Cemntarna- zarżnęli tam kiedyś chłopaka...
    > w Lipinkach dom, w którym była maskara...boje sie strasznie nawet na niego patr
    > rzec

Dzięki. Ale mam jeszcze kilka pytań. Ten dom czy chodzi ci o ten niedaleko
    starego kościoła w Lipinkach i czy jest on obecnie zamieszkały bo się nie
    orientuję. I co do tego cmentarza chodzi ci o cmentarz też w Lipinkach bo jakoś
    nigdy nie słyszałem ażeby tam kogoś zamordowano.
  • bapa92 19.09.10, 15:21
    www.nawiedzone.za.pl
    ;) Zapraszam do poczytania i dodania nowych artykułów
    Najciekawszy artykuł zdobywa nagrodę ;P
  • gosc.666 25.09.10, 14:33
    bapa92 napisał:

> www.nawiedzone.za.pl
    > ;) Zapraszam do poczytania i dodania nowych artykułów
    > Najciekawszy artykuł zdobywa nagrodę ;P

Dzięki za zaproszenie. Widzę że twoja stronka dopiero się rozwija ale masz tam już kilka ciekawych miejsc godnych uwagi. Jeśli w dalszym ciągu szukasz nawiedzonych miejsc w polsce zapraszam również na moją stronę www.zastraszacze.boo.pl znajdziesz tam na pewno coś do swojej stronki.
  • st.beat 30.10.10, 01:57
    jakis czas temu w gorlicach byla dostepne male wydawnictwo ( okolo stetki egzemplarzy ) ktore mozna bylo kupic w gorlickim centrum inf. na ten temat , czyli zjaw , i innych regionalnych duchow .
    szczegolnie podobala mi sie historia zaszczutej na smierc rudowlosej ktora ziomki do samobojczej smierci doprowadzili.
    wrocila po latach
    nikt z tych burakow nie smial pozniej tam zamieszkac
  • gosc.666 01.11.10, 21:10
    st.beat napisała:

> jakis czas temu w gorlicach byla dostepne male wydawnictwo ( okolo stetki egzem
    > plarzy ) ktore mozna bylo kupic w gorlickim centrum inf. na ten temat , czyli z
    > jaw , i innych regionalnych duchow .
    > szczegolnie podobala mi sie historia zaszczutej na smierc rudowlosej ktora ziom
    > ki do samobojczej smierci doprowadzili.
    > wrocila po latach
    > nikt z tych burakow nie smial pozniej tam zamieszkac

Masz może dostęp do tych artykułów, albo czy może wiesz gdzie można by ja nabyć bardzo by mi się to przydało. A jeśli nie to czy pamiętasz może w jakim miejscu dokonano tejże zbrodni, z chęcią odwiedził bym tą miejscówkę.
  • gosc.666 01.11.10, 21:22
    st.beat napisała:

> jakis czas temu w gorlicach byla dostepne male wydawnictwo ( okolo stetki egzem
    > plarzy ) ktore mozna bylo kupic w gorlickim centrum inf. na ten temat , czyli z
    > jaw , i innych regionalnych duchow .
    > szczegolnie podobala mi sie historia zaszczutej na smierc rudowlosej ktora ziom
    > ki do samobojczej smierci doprowadzili.
    > wrocila po latach
    > nikt z tych burakow nie smial pozniej tam zamieszkac

Maż może dostęp do tych artykułów albo może wiesz gdzie je można nabyć. A jeśli nie to może pamiętasz jakieś szczegóły dotyczące tej historii dokładnie gdzie to się wydarzyło, bo chętnie bym odwiedził to miejsce.
  • pipi1245 17.10.15, 18:11
    witam w gorlicach na ul.szpitalna nr domu nie wiem ale powiem że jak jest szpital jest takki różowy dom i obok różowego domu jest taki stary zarośnięty dom i na nim pisze marianówka drókowanymi literkami w tym domu mieszkała zwykła rodzinka mama tata i trzy córki (niestety nie znam imion) córki dorosły bo to byłybliźniaczki i najpierw wyszła jedna córka za mąż jej mąż był alkocholikiem był uzależniony w końcu córka z nim zerwała po 4 latach drókie córki były pannami i nie miały ani chłopaka ani męża po kilku latach mama i tata mieli kryzyz potem mama i trzy córki poszły do pracy (niestety nie wiem gdzie pracowalli) tata zamkną drzwi na klucz a w domu nikogo nie było tylko był tata i się powiesił a jak mama i trzy córki wrócilii drzwi były zamknięte i nie mogli wejść do domu stukali pukali nikt nie ottworzył i wkońcu wywarzyli drzwiii zoboczyli że się powiesił i w tedy cała rodzina się powiesiła i teraz tam straszy
  • thesaloniki9 05.09.16, 21:22
    żyjemy w XXI wieku. Nauka wyjaśniła już wszystkie niemal zagadki świata człowieka. Raczej poszukajcie naukowych wyjaśnień, badań i prac. Nie znajdziesz nic takiego bo nic takiego nie ma.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka