Dodaj do ulubionych

Fontanna czekoladowa - firma w Lublinie?

11.01.10, 10:56
Szukam sprawdzonej firmy, która dostarcza fontanny czekoladowe :)

Przeczytałam artykuł o fontannach czekoladowych na weselu
(www.saladlaciebie.pl/artykuly/pokaz/48.html)... i skusiłam się :)
Edytor zaawansowany
  • kiz-ia 11.01.10, 13:13
    powiem ci tak kolezanka kupiął fontanne na allegro niedrogo bo 200
    zł a naprawde spora a czekolade rozpuscili jej pracownicy gdzie
    miała miec wesele i naprawde to jest szał jesli chodzi o wesela:)
  • par-amour 01.03.13, 16:59
    Profesjonalna firma która mogę polecić to www.czekoladowapasja.pl
    Nie będę się rozpisywać sami zobaczcie ich ofertę i zdjęcia, i porównajcie z innymi.
    Pozdrawiam
  • malenstwo9991 11.01.10, 20:44
    hej, ja zamówiłam w firmie na ul.Turystycznej, strona:www.czekofontanna.pl, mam
    nadzieje ze bede zadowolona,wesele mam 26 czerwca wiec jak masz pozniej to moge
    zdac realcje:)ja zamowilam ze wszystkicm, tzn z przekaskami i transportem,
    raczej nie chce mi sie w tym dniu myslec o takich rzeczach
  • dzasta_0 04.02.10, 17:36
    ja osobiscie nie mialam fontanny (koszty) ale polecam Pania Natalie
    Pietrzyk(strona w internecie), posiada w ofercie fontanny takze
    alkoholowe:)
  • loduarda 04.02.10, 21:00
    ja też zamówiłam na turystycznej, bardzo miła Pani, pełen
    profesjonalizm, mam nadzieje, że fontanna zrobi furore na przyjęciu:)
  • malenstwo9991 08.02.10, 23:14
    ja wiem czy drogo..na allegro znalazłam po 94zł, wiec tylko 6zł drozej, bo u
    nich 2,5kg kosztuje 100zł. Jak dojdzie koszt przesylki to wyjdzie drozej niz bym
    zamówiła łącznie z fontanną
  • bianeczkaa 07.02.10, 18:06
    Na turystycznej jest firma która wynajmuje takie fontanny. Duża chyba 70 zn
    kosztuje 550 zł z czekoladą, dowiezieniem, ustawieniem, i zabraniem. Ja właśnie
    tam zaklepałam sobie termin. Numer wysyłam na priv. Pozdro
  • bianeczkaa 07.02.10, 18:10
    ja też zamówiłam na turystycznej :) koszt 550 z dowozem, instalacją, czekoladą.
    Tylko bardziej się opłaca kupić dodatkową czekoladę na allegro, bo u nich jest
    droga
  • malenstwo9991 08.02.10, 23:15
    ja wiem czy drogo..na allegro znalazłam po 94zł, wiec tylko 6zł drozej, bo u
    nich 2,5kg kosztuje 100zł. Jak dojdzie koszt przesylki to wyjdzie drozej niz bym
    zamówiła łącznie z fontanną
  • bianeczkaa 09.02.10, 10:24
    No wiesz tylko weź pod uwagę fakt, ze na Fabrycznej sprzedają ci za 120 zł (nie
    100, byłam z 2 tygodnie temu podpisać umowę) 1 kg (czy nawet 0,8 kg bo tak ją
    pakują), a na allegro za cenę 100 zł (z przesyłką i często patyczkami) masz 2,5
    kg :] Jak dla mnie wielka różnica ;)
    A dla tych, którzy myślą o kupnie takiej małej fontanny na all. Też nad tym
    myślałam, ale te fontanny są tak malutkie, że przy 250 osobach musiałby ktoś
    przy niej stać i non stop dodawać czekoladę. Takie małe fontanny obsługują 20-30
    osób max! Więc dobrze się zastanówcie ;) To jest dobre na przyjęcia domowe a nie
    duzą imprezę, no chyba że ktoś robi kameralny obiad.
  • loduarda 10.02.10, 13:57
    no ja też myślałam o kupnie, ale te fontanny wypożyczane, to są
    cateringowe i moga pracowac non stop przez całe wesele,bo mają
    systemy chłodzace a taka z allegro to max 4 godziny, no chyba że
    kupicie cateringową za 2000 :)
  • malenstwo9991 10.02.10, 20:44
    źle mnie chyba zrozumiałas, ja tez mówiłam o 2,5 kg opakowaniu, zobacz sobie na
    stronie, koszt 2,5 kg kosztuje 100zł, bo przeciez tez zamówiłam sobie dodatkowe
    opakowanie na wszelki wypadek, ale nie bede musiala za niego płacić jeśli nie
    zużyje, to chyba dobre rozwiązanie.
    Tylko ty coś piszesz o Fabrycznej, to chyba w innej firmie patrzyłas, bo ja
    zamawialam na Turystycznej
  • bianeczkaa 10.02.10, 20:53
    Oj tak chodziło mi o Turystyczną, za Leclerkiem ;) a mnie pani powiedziała o kg
    czekolady może coś się zmieniło, nie wiem
  • sss_aaa 18.02.10, 20:54
    Polecam www.elitevent.pl
  • m.aku 02.03.10, 23:06
    Polecam firmę www.czekoladoweszalenstwo.lublin.pl
  • m.aku 02.03.10, 23:10
    Ja polecam firmę czekoladowe szaleństwo to strona
    www.czekoladoweszalenstwo.lublin.pl. Pani która się tym zajmuję chętnie
    odpowiada na wszelkie pytania i doradza.
  • malenstwo9991 03.03.10, 22:43
    ale perfidna reklama..!!a my bojkotujemy tego typu reklamy:P:P pozatym drogo!
  • maagda-85 07.03.10, 09:48
    ja też zaklepałam u p.pietrzyk
  • vivided 29.11.10, 18:24
    Dziewczyny, drążę temat, bo jestem w trakcie przygotowań do ślubu.
    Kiedy warto zarezerwować fontannę? Ile miesięcy przed imprezą?
    Niedługo targi ślubne, pewnie będzie można skosztować tego czekoladowego cuda :)))
  • meja1222 02.12.10, 16:48
    taka fontanna to jest lipa
    bylam u koelzanki ktora za nia zaplacila 1000 zl
    i to bylo tak niedobre

---
    www.studio-mody.com.pl
  • fontanny.czekol 04.12.10, 22:09
    Wszystkich zainteresowanych wynajmem czekoladowych fontann na przyjęcia weselne i inne imprezy zapraszamy na naszą stronę internetową www.fontanna.radom.pl

Kontakt telefoniczny:
    0-660-179-190
  • aillen 01.03.13, 16:53
    Jeśli szukacie naprawdę porządnej firmy polecam Czekoladową Pasję!!!
    Robią to profesjonalnie, pysznie i elegancko. Miałam przyjemność współpracować z nimi nie raz i nie wyobrażam sobie innej firmy. Zawsze robią to jak najlepiej. Mają prześliczny biało czarny podest, bardzo ładną zastawę również biało czarną - co sprawia, że całość wygląda po prostu przepięknie.
    Godni polecenia a do tego mają wiele innych ciekawych atrakcji.
    adres strony to www.czekoladowapasja.pl
  • orama_mm 15.07.11, 21:56
    Ja również polecam fontannę "z Turystycznej". Podpisujesz umowę, płacisz zaliczkę i nic więcej cie nie interesuje. Nam przywieżli na miejsce(ok 20 km za Lublin), podłączyli, udekorowali a po weselu sprzątneli. Oczywiście zamówione mieliśmy także dodatki tzn owoce, rurki, ciastka, talerzyki itd itp. Niewielkie pieniądze a efekt niesamowity. W dodatku,że nie jest to jeszcze przesadnie oklepane. Pani Natalia dekorowała nam również kościół. Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Podpisałyśmy umowę, wpłaciłam 150 czy 200 zł zaliczki a reszta po weselu.
  • elitevent 19.07.11, 14:03
    Agencja ElitEvent przedstawia:

FONTANNA CZEKOLADOWA

idealna na wesela, chrzciny, urodziny, imprezy firmowe i prywatne, bankiety

Oferujemy profesjonalną fontannę czekoladową, która wraz z obsługą i przekąskami (owoce, ciastka) stanowi słodkie dopełnienie Twojej imprezy. Zapewniamy najniższe ceny w województwie lubelskim.
    Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę: www.elitevent.pl

Agencja ElitEvent
    608 72 11 00
    www.elitevent.pl
    biuro@elitevent.pl

• brown.misi 12.07.12, 16:00
    teraz to niektóre domy weselne mają taki bajer że fontanna z czekolady za drobną dopłatą lub bańki mydlane itp. Ja robiłam rok temu wesele w domu weselnym Sonatina w okolicach lublina i żałuję że nie wzieliśmy takich dodatów. świetna sprawa zawsze to jakieś urozmaicenie a nie tylko wiejski stół.
  • vivided 07.09.11, 17:54
    Jestem już po ślubie. Zdecydowaliśmy się na fontannę i nie żałujemy, wręcz przeciwnie :) Znaleźliśmy firmę, która zapewniała, oprócz dowozu i montażu, także obsługę w trakcie imprezy (w cenie wynajmu). Udało nam się jeszcze wynegocjować podest podświetlany gratis :) Wyglądał zjawiskowo!Czekolada pyyycha, a w połączeniu z owocami... coś fantastycznego! Naprawdę zrobiła na mnie wrażenie :)
  • agataiga 14.10.11, 08:53
    Fontanna super pomysł!!! Trzeba tylko dopilnować, żeby były przy niej małe talerzyki lub chociaż serwetki, bo czekolada kapie i plami:))) Poza tym trzeba zawsze zapytać jaka czekolada jest w tej fontannie - najlepsza belgijska jest droga i firmy rzadko ją dają. My braliśmy fontannę z Elitevent - to nowa firma, więc mają niskie ceny żeby zaistnieć na rynku i mają tą najpyszniejszą na świecie belgiską czekoladę... mniam:D
  • ample 17.10.11, 18:40
    Ładnie to tak szkalować konkurencję? Nie najlepiej to świadczy o Państwa firmie.
    Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Nie wyobrażam sobie, żeby stosować do fontann inną czekoladę niż belgijska. I nie wyobrażam sobie, żeby się reklamować kosztem innych.
  • kee-nya 11.04.12, 08:52
    A ja szczerze polecam firmę z Lublina Czekoladowa Pasja.
    Są naprawdę profesjonalni. Widziałam ich fontanny w Etiudzie na studniówkach... Wszystko było pięknie przygotowane - fontanny zrobiły furorę, smak czekolady pamiętam do dziś a zapach rozchodził się po całej sali.
    Fontanna czekoladowa jest bardzo ciekawą atrakcją, na weselu obowiązkowo :)

• agata_agata78 10.05.12, 10:56
    Widziałam takie coś na weselu znajomych w restauracji zascianek - super sprawa, ale to było chyba własnością restauracji choc może zgodzą się wynajac
  • fontanny.czekol 13.07.12, 09:53
    Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na www.fontanna.radom.pl
    Dojeżdżamy do miejscowości oddalonych do 200km od Radomia.
    Cena wynajmu dużej fontanny (112cm) obejmuje 10kg belgijskiej czekolady Barry Callebaut, podświetlany podest, talerzyki, patyczki, serwetki, obsługę fontanny do końca wesela.
  • zespolmuz 13.07.12, 15:45
    Polecam firme z fontannami czekoladowymi i alkoholowymi w przystępnej cenie
    www.fabrykazabawy.com
  • zakochana75 14.01.13, 15:20
    Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie
    Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej.
    Ja skorzystałam, więc polecam innym:)
  • aillen 01.03.13, 16:54
    Jeśli szukacie naprawdę porządnej firmy polecam Czekoladową Pasję!!!
    Robią to profesjonalnie, pysznie i elegancko. Miałam przyjemność współpracować z nimi nie raz i nie wyobrażam sobie innej firmy. Zawsze robią to jak najlepiej. Mają prześliczny biało czarny podest, bardzo ładną zastawę również biało czarną - co sprawia, że całość wygląda po prostu przepięknie.
    Godni polecenia a do tego mają wiele innych ciekawych atrakcji.
    adres strony to www.czekoladowapasja.pl
  • pysia19890 06.06.15, 11:33
    olx.pl/oferta/promocja-druga-fontanna-czekoladowa-z-biala-czekolada-gratis-CID619-ID6Hwbr.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka