Dodaj do ulubionych

szukam zespołu na 06-07 sierpnia 2011

10.11.10, 12:28
Jak w temacie, szukam zespołu weselnego na weekend 6-7 sierpnia 2011 :)
Obserwuj wątek
    • bbb-2 Re: szukam zespołu na 06-07 sierpnia 2011 13.11.10, 18:26
      Zespół Blue Brass Band.
      Wokal męski, żeński, gitary, perkusja, sekcja dęta - puzon, saksofon i trąbka. Muzyka polska rozrywkowa, latino, zagraniczna. Utwory na życzenie. Dymy lasery, profesjonalne
      nagłośnienie. Sto procent na żywo.
      Zapraszamy na stronę:
      www.zespol-na-impreze.com/
      oraz facebook
      www.facebook.com/BlueBrassBand
    • dawid1989ek Re: szukam zespołu na 06-07 sierpnia 2011 14.11.10, 23:15
      Zespol Muzyczny Chilli band lub -- Dj-- !!!!!!!!!
      Witam jestem muzykiem od 10 lati jestem po szkole muzycznej II st. Obslugaa
      wesel,studniowek,bankietow,imprez firmowych oraz wszelkich innych imprez
      okolicznosciowych zajmuje sie o 5 lat. Gram z zespolem 2osobowym 3 osobowym i 4
      osobowym oraz sam jako --** DJ**-- (rowniez polecam na kazda okazje )
      a tak ze mam do zaoferowania rowniez Trebacza Skrzypka lub Wokal oraz inne
      Instrumenty w kosciele i przy blogoslawienstwie domowym. Oczywiscie to jest
      gratis. Posiadam atrakcyja ofertne a przedewszystkim tania. Pragne dodac iz
      wspolpracuje z najwyzszej wagi zawodowymi muzykami bedacy w stanie spelnic
      wszystkie panstwa oczekiwania na kazda okazje.Wspolpracuje rowniez z KAMERZYSTA
      i FOTOGRAFEM ktorzy rowniez posiadaja atrakcyjna oferte. Dodam iz funkcjonujemy
      na terenie Ślaska,Dolnoślaska Malopolski, oraz na zyczenie klijenta Cala POLSKA.
      Pytania prosze kieowac pod nr tel 508501542 LUB dawid.slaga@wp.pl nie odpisuje
      na forum pozdrawiam;)
    • kasia-nowak-23 Od Kasi z forum ślubnego 06.12.10, 00:54
      Cześć !

Piszę bo warto mieć kogoś sprawdzonego na swoim ślubie, by się nie rozczarować.

Jeśli szukasz sprawdzonej 2 osobowej ekipy - fotografa i kamerzysty-to mogę ci wraz z moim mężem polecić firmę, która nam w maju robiła zdjęcia i film z całego ślubu. Zdjęcia wyszły naprawdę pięknie, a film jest fachowo zrealizowany ( wzruszający, dynamiczny, czasem śmieszny)- często z mężem z sentymentem do niego wracamy.

AHA fotki z mojego wesela są u nich na stronce w pierwszej galerii. Chyba nawet zamieścili też na stronie filmiki weselne.

tu: www.foto-marwex.cdx.pl

Mam nadzieję, że pomogłam-firma przetestowana na moim weselu 

Pozdrawiam Kasia i Marek (ślub – maj 2010)

.
    • magda-nowak-23 od Magdy z forum ślubnego 22.12.10, 19:47
      Cześć !

Piszę bo warto mieć kogoś sprawdzonego na swoim ślubie, by się nie rozczarować.
      Jeśli szukasz sprawdzonej 2 osobowej ekipy - fotografa i kamerzysty-to mogę ci wraz z moim mężem polecić firmę, która nam w maju robiła zdjęcia i film z całego ślubu. Zdjęcia wyszły naprawdę pięknie, a film jest fachowo zrealizowany ( wzruszający, dynamiczny, czasem śmieszny)- często z mężem z sentymentem do niego wracamy.

AHA fotki z mojego wesela są u nich na stronce w pierwszej galerii. Chyba nawet zamieścili też na stronie filmiki weselne.

tu: www.foto-marwex.cdx.pl

Mam nadzieję, że pomogłam-firma przetestowana na moim weselu

Pozdrawiam Magda i Marek (ślub maj 2010)'''
    • agabzyk1 Re: szukam zespołu na 06-07 sierpnia 2011 01.01.11, 23:34
      Zespół muzyczny grający muzykę wyłącznie na żywo posiada wolne terminy w roku 2011. Gwarancja udanej imprezy to tylko pełny skład : gitarzysta, basista, perkusista, klawiszowiec oraz saksofonistka a zarazem flecistka. Trzy wokale ( w tym dwa męskie i żeński). Dodatkowy atut oprawa muzyczna na akordeonie. Gramy muzykę, przy której nogi same podrywają się do tańca a na parkiecie brak wolnych miejsc. Nagrania mp3, gdzie wokal i muzyka nie oddaje w pełni tego co tworzymy --- lepiej zadzwoń i umów się na przesłuchanie 100 % live w Sali prób. Jesteśmy z Krakowa, ale dojedziemy nawet na koniec świata, byście byli zadowoleni. Kontakt agabzyk1@o2.pl.
    • kultowi Re: szukam zespołu na 06-07 sierpnia 2011 13.01.11, 10:36
      Witam,mamy wolny ten termin,jezeli sa Panstwo zainteresowani,prosze o bezposredni kontakt 504-871-294 lub mailowo : grupakultowi@wp.pl

Poniewaz nasz strona KULTOWI jest w budowie,prosze zapoznac sie z nami na stronie www.grupagoscie.pl - to my,na wesela używamy innej nazwy :)

Jezeli chcieliby Panstwo przekonac sie jak gramy na zywo,zapraszam na nasz najblizszy koncert w piatek (14.01.2011) do pub'u Czarna Owca - dawny Johnnys Pub (Narutowicza 9)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka