• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

TRZY RÓŻE LUBLIN/ZEMBORZYCE DOLNE

• 07.06.11, 14:52
    Chcielibyśmy BARDZO polecić Hotel Trzy Róże w Lublinie :) Nasze Wesele obyło się 4 czerwca 2011 i było pierwszym weselem zorganizowanym w Trzech Różach. Decydując się na ten Hotel spacerowaliśmy po placu budowy i błocie do kostek :) Jednak Pani Magda z Mamą od samego początku wzbudzały w nas zaufanie i nie zawiedliśmy się. Na 4 czerwca wszystko było gotowe, nie mogliśmy sobie lepiej wyobrazić całej imprezy i przyjęcia. Sala jest piękna, inna, oryginalna, wygląda bajecznie i każdemu kto jeszcze się zastanawia lub ma wątpliwości mówimy: POLECAMY! :)

Obsługa: bardzo sympatyczna i pomocna, robili wszystko tak, że prawie ich nie było widać a wszystko było :)

Jedzenie: Bardzo ładnie podane i smaczne, jednak najmilej było słyszeć komentarze gości, że jedzenie było pyszne.

Sala: Jak z bajki, goście i my byliśmy zachwyceni – co chwile słyszeliśmy, że wszystko wygląda bardzo ekskluzywnie, a nasz świadek stwierdził: ciężko będzie Was przebić :)

Pokoje hotelowe: wysoki standard, czyste, urządzone ze smakiem

Apartament nowożeńców: ogromny z dużą łazienką z jacuzzi, które jest wspaniałym dopełnieniem całości.

Dziękujemy i polecamy :)

Kasia i Marcin
    Edytor zaawansowany
    • 01.04.12, 15:41
      Witam
      Rozglądamy się za salą na wesele w okolicach Lublina i trafiliśmy na obiekt 3 róże. Sale super i ogólny wystrój. Tylko jedna rzecz, która nas zastanowiła to opinie ludzi o jedzeniu, którzy byli już na weselach w 3 różach, że jest mało i nie donoszą...Prosimy o Wasze opinie w tej kwestii.
      Pozdrawiamy
      • 02.04.12, 11:48
        byłam tam na weselu i szczerze mówiąc mi sie nie podobało... fakt mało jedzenia i nawiedzona włascicielka..
        • 11.04.12, 17:27
          Droga Carmen, punkt widzenia zależy od preferencji. Jeśli nie podoba się eleganckie przyjęcie z pysznym jedzeniem i bardzo miłą obsługą, to zapraszam za tę samą cenę do podmiejskiej remizy strażackiej. Co prawda architektura budynku i wystrój wnętrza nie będą takie same ale stoły z pewnością zastaniesz suto obłożone kiełbasą, golonką i kapustą. Pozostaje tylko siedzieć przy stole i najeść się do bólu brzucha. pozdrawiam
          • 11.04.12, 20:38
            Coś chyba w święta zjadłaś za dużo jajek i zły cholesterol uderzył Ci do mózgu. Jajek za dużo jeść nie można, wtedy takich głupot byś nie pisała na forum. I tak jak napisała Kaśka co miała 1 wesele w tym lokalu- nie będę się powtarzał.
          • 14.04.12, 19:50
            Niestety chyba nie doczekam sie powaznych odpowiedzi na moje pytanie, a ten watek jest chyba tylko stworzony po to by promowac lokal przez oszukanczy marketing i podstawione osoby. Tymczasem moja opinia nie jest odosobniona i potwierdzona przez osoby, ktore bywaly nie tylko na weselach, lecz tez na innych waznych przyjeciach w tym lokalu i byly szczerze zawiedzione jakoscia obslugi oraz jedzenia. A to jest jedna z najwazniejszych rzeczy na weselu, a wlasciciele powinni sie starac, aby to zapewnic i poprawic niektore sprawy, a nie tylko mydlic oczy ladnym wygladem, co akurat jest bardzo duzym plusem tego lokalu, nie zauwazajac pewnych istotnych brakow dotyczacych gastronomii.
            • 15.04.12, 11:46
              Nieskazitelny lokal gdzie zawsze o tej samej porze "donoszą" jedzenie, niezwykle pomocna i miła obsługa która wręcz dopilnuje żebyś zjadł, warunki sterylne i ani jednej negatywnej opinii wśród klientów. Jest taki lokal w Lublinie. W Abramowicach. hahaha
              • 15.04.12, 13:10
                hehe to gratuluje klienteli !, ja oczekuje jednak czegos wiecej i od zespolu i od lokalu, wspolczuje mieszkancom Abramowka spozycia przy takich klejnutach.
        • 04.03.13, 22:58
          Chciałabym bardzo poelcić organizację wesela w lokalu Trzy Róże. Mieliśmy tam wesele we wrześniu 2012 roku i uważam, że naprawdę było warto.

1. Przede wszystkim menagerka loklau - Pani Magda - przesympatyczna osoba, która w każdym momencie służyła nam radą i pomocą, zero problemów, wiele dobrych podpowiedzi i rozwiązań co i jak moglibyśmy zrobić (zaczynając od menu, przez wystrój sali, ustawienie stolików, do wyboru tortu i niespodzianką dla rodziców). Wszystko na plus.
          2. Baaaardzo dobre jedzenie i w dużych ilościach
          3. Czysty i elegancki lokal
          4. Bardzo dobra obsługa - przy rozpoczęciu przyjęcia do każdego ze stolików podszedł kelner, przedtsawił się i powiedział, że dziś będzie obsługiwał danych gości. U nas był Pan Daniel, który poważnie pilnował abym coś jadła :) - bardzo pozytywne wrażenie
          5. czyste pokoje hotelowe

Suma sumarum lokal na wesele godny polecenia w 100%, z bardzo dobra obsługą, pysznym jedzeniem i Panią Magdą, która jest stworzona do tej roli :)

Jak wyżej, polecam zdecydowanie
          M&M
      • 07.05.12, 19:05
        Nie zgadzam się z Pani opinią w kwestii jedzenia, ponieważ ostatnio będąc na weselu w "3 Różach" stwierdzam fakt, iż jedzenie było smaczne,gorące i świeże. Jako,że pracuję w podobnym zawodzie chciałbym pogratulować całej ekipie pracującej w kuchni, ponieważ wiem,że włożyli w t o wiele wysiłku i czasu.Ogólnie rzecz biorąc wesele było udane,jedzenie bardzo smaczne i obsługa bardzo miła.
        Polecam wszystkim ten lokal.
        Z Poważaniem Maciej A.
      • 10.10.12, 15:30
        Witam

Niestety muszę potwierdzić Twoje obawy. Byłam tam na weselu w lipcu tego roku. Jedzenie może nie było okropne ale jak na XXI wiek i lokal wysokiej klasy bo chyba za taki się uważają to są daleko do tyłu. Jeśli szukasz dobrej kuchni z klasą to polecam poszukać gdzie indziej a oszczędzisz sobie nerwów.

Pozdrawiam
        smerfetka12
        • 10.10.12, 15:44
          To ciekawe, bo wszystkie terminy na soboty i niedziele są zajęte.
    • 20.10.12, 15:43
      Ja też miałem tam wesele w tym roku, polecam 3 Róże w całego serca. Wszystko było w jak najlepszym porządku, jedzenie smaczne i dużo, wszyscy goście byli z lokalu i pokoi zadowoleni.
    • 10.01.13, 20:04
      A orientuje się ktoś może, jak wygląda oferta Trzech Róż na poprawiny?
    • 14.01.13, 15:10
      Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie
      Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej.
      Ja skorzystałam, więc polecam innym:)
      • 11.07.13, 01:28
        Jakiś czas temu byłem tam gościem na weselu i muszę powiedzieć, że lokal jest nowy, ładny, ale ma swoje wady. Jedną z nich jest niezbyt smaczne jedzenie. Niektórzy goście opisali je jako "podobne do jedzenia ze stołówki". Tak naprawdę tylko zupa była super. Druga sprawa do której mam zastrzeżenia to fakt, że kiedy np ktoś bawił się na parkiecie, a w między czasie podawane były dania, to przy pustym miejscu talerza nie było. Jeśli ktoś potem poszedł i się upomniał to dostał, jeśli nie to nie, w rezultacie część ludzi bawiących się na parkiecie zjadła dosłowie 2-3 dania. I rzecz, która też nie była dopracowana to taka,że bardzo szybko były zabierane szklanki. Kilka razy zdarzyło mi się, że w szklance miałem sok, a poszedłem potańczyć, do wc, czy na papierosa, wracałam, a szklanki nie było, Brałem nową i sytuacja taka sama.
        Pokoje fajne, dosyć ciche. Śniadanie smaczne, w formie stołu szwedzkiego .

Od razu zaznaczam, że nie jestem konkurencją. Ze względu na fakt, że pracuję w tej branży mam już swoje rozeznanie, i jest to obiektywna ocena.
        • 15.07.13, 22:05
          Lokal godny polecenia:) Byłam tam na weselu u dobrej koleżanki, bawiłam się super!
          A jeżeli chodzi o porady ślubne, Ja przed swoim weselem skorzystałam z wielu rad ze strony www.slubnyszyk.pl, dziewczyna rewelacyjnie prowadzi ten blog.
        • 26.08.13, 07:43
          My z rodziną byliśmy wczoraj na degustacji weselnych potraw. Lokal może i ładny, drogi, ale jedzenie bez-na-dzie-ja. Przykro mi strasznie bo za miesiąc mam tam wesele a czekaliśmy 2 lata, na początku się starali, teściowie byli tam na sylwestra 2012 i było ok, a teraz po prostu nic nie doprawione, wszystko jak z wody, albo naciapane, nic nie zamarynowane, nawet polędwiczki nie smakowały chociaż szlachetne mięso, a rewelacją okazały sie rozwodnione zupy. Jestem załamana. Pojutrze jedziemy rozmawiać z menager i kucharzem, chociaż pewnie nic to nie da. Dań nawymyślane niewiadomo ile a tak naprawdę nie ma z czego wybrać. Na stołach weselnych ubogo, oszczędzają też na dekoracjach, bo myślą chyba że już jak sala ładna to dekoracji nie trzeba. Przyszła bratowa miała mieć tam za rok wesele i rozważają rezygnację. Nie za takie pieniądze - takie nerwy.
          Szczerze radzę jeśli ktoś szuka sali na wesele niech nie kieruje się wyglądem, bo tylko to wam zostanie a goście wyją głodni. Wsiadać w samochód i jeździć, oglądać i przede wszystkim PRÓBOWAĆ. Szanujcie swoje nerwy i pieniądze waszych rodziców.
          • 26.08.13, 08:01
            Tylko ciekawe,że cały rok jest obłożony terminami na wesela i imprezy firmowe i nikt nie narzeka. Jak Ci mało i źle to do remizji - i tam rób wesele. Coś czuję,że tu nowa konkurencja rozrabia.
            • 26.08.13, 11:09
              Do Pana/Pani wideofilm, jeśli w najbliżsżą środe, czwartek lub pt zobaczy pan Kucharza z TR z podbitym okiem, bo podczas "negocjacji" puszczą mi nerwy to nie będzie to konkurencja tylko rozgoryczona przyszła panna młoda czyli JA. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie, ale widze że jednak Pan/Pani wideofilm pokorą nie grzeszy a do zagorzałych sympatyków należy. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie spamowicza. Jak Pan/Pani chce to dam do siebie nr telefonu, możemy porozmawiać i moze Pan/Pani jest w stanie zadowolić nasze wygórowane gusta kulinarne lub zrobić w tym kierunku coś żeby z jedzeniem było trochę lepiej. Ja i tak jestem już pod ścianą i wyjścia nie mam.
              • 26.08.13, 11:20
                Nie jestem spamowiczem tylko jestem obiektywny. Zobacz na lokale , które są wolne w popularne terminy nawet. Dlaczego? Chyba odpowiedź sama się nasuwa. A tu w TR: wszystkie soboty i niedziele zajęte na cały 2014 rok, palca już nie wciśniesz. Gdyby było coś nie tak, fama by poszła szybko i inaczej by to wyglądało. Nie wiem, co tam było w niedzielę podczas degustacji, byłaś na restauracji, bo zapewne w dużej sali była jakaś impreza.
                Możesz być spokojna, gdyby sprawa była brudna, pisałbym inaczej. W Lublinie i okolicach jest czarna lista lokali.
                • 26.08.13, 11:48
                  Wiem, że terminy są zajęte, bo sama czekałam 2 lata na miejsce i tak było nie tylko w TR ale we wszystkich lokalach, którymi byliśmy zainteresowani, np. Horyzont, Choiny, tylko one w okolicy mieściły ponad 220 os. Ten lokal zachwycił Rodziców Sylwestrem 2012 w sensie sposobem podania, jakością i mnogością dań i oczywiście wystrojem sali (to się akurat nie zmieniło), po tym Sylwestrze własnie trudno było o miejsce. To co było w niedziele jest bardzo dalekie od tego co było rok temu i nie wiem czy będziemy zadowoleni, Teściowa wyszła strasznie wkurzona, a Ojciec powiedział wprost, że było niedobre, a spróbowaliśmy w sumie 17 rzeczy!! Mi tylko szarlotka na gorąco smakowała i zraz z kluskami sląskimi i surówkami. Jak narazie to się ciesze że mało jem i czekam na efekty rozmowy. Opinią o weselu podzielę się w październiku. Może do tej pory uda nam się dojść do jakiegoś konsensusu.
                  • 26.08.13, 13:25
                    My byliśmy w tym lokalu na weselu kilka miesięcy temu, i mogę potwierdzić to, co napisała : jk.s .
                    Od razu zaznaczam, ,że nie zamierzam lokalowi robić "brudnego PR", ale jako, że byłem uczestnikiem imprezy tam organizowanej podzielę się swoją opinią.
                    Lokal ładny, ale na tym mój zachwyt się kończy. Przed tym weselem byłem jeszcze na jednym, zaraz na początku działalności lokalu i jedzenie było dużo smaczniejsze.
                    jk.s napisała, że kluski śląskie były smaczne, a ja uważam,że chyba miała szczęście, albo lokal zmienił kucharza...Na weselu, na którym byłem było kilka osób ze Śląska, i padały słowa, że kluski śląskie ze Śląskiem nie miały NIC wspólnego.
                    Ogólnie nie polecam, są lepsze lokale w Lublinie, w podobnych cenach. Sam miałem tam robić wesele, ale szukam innego lokalu.
                    Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, i wpisy typu "nowa konkurencja rozrabia", są nie na miejscu. Większość terminów jest zajęta? ok, zgodzę się, ale rezerwacje do tego lokalu bardzo wiele osób robiło, kiedy lokal zaczynał działalność. Wtedy było jednak trochę inaczej...
                    • 05.09.13, 22:20
                      Nie podpisuje sie pod opinią, że "zachwyt na lokalu sie kończy". W Hotelu Trzy Róże zorganizowaliśmy nasze wesele w sierpniu tego roku. Mogliśmy liczyć na pomoc w wyborze menu (było bardzo trafione), organizacji hotelu dla gości. Wesele dla ok 190 osób, wszystko pyszne, ładnie podane. Niczego nie brakowało, jedzenia pod dostatkiem, dania na ciepło były naprawdę ciepłe, wielki szacunek dla kelnerów. Goście byli z różnych stron Polski i byli zachwyceni. Naprawdę polecam.
                • 21.10.13, 14:30
                  Wolne terminy w Trzech Rozach na 2014 Rok - 20 sobot I 19 niedziel.. nie wyglada na to, zeby bylo tam az tak tloczno. . . . www.trzyroze.com/wesela/wolne-terminy.html
                  • 21.10.13, 14:44
                    Ale jakie to soboty są?
                    Adwent, Wielki Post i jakieś soboty zimowe? Kto wesele robi w Wielki Post i Adwent (chyba, że niewierzący)?

Jak ja rezerwowałam swój termin lipcowy w grudniu 2012, to były wolne tylko 3 terminy letnie.
                    • 21.10.13, 14:56
                      No tak sie sklada, ze niewierzacy, albo wierzacy w co innego tez wesela robia. . Ja tylko mowie, ze sama interesowalam sie tym lokalem I prawde powiedziawszy zniechecila mnie ilosc wolnych terminow.
                      • 21.10.13, 15:19
                        Hmmm jednak więszkość społeczeństwa uważa się za katolików to właśnie terminy poza Wielkim Postem i Adwentem są najbardziej popularne, bo w takim terminach wesel się raczej nie robi, stąd są wolne...

Ilość wolnych terminów Cię zniechęciła? Ja w ostatniej chwili dorwałam termin letni, a Ty piszesz o wolnych terminach. Interesowałam się innymi lokalami, a akurat w Trzech Rózach był najmniejszy wybór pod względem terminów.
                  • 21.10.13, 15:12
                    Tylko zobacz w jakich miesiącach są wolne terminy.Z tego co widzę, to raczej terminy mniezbyt popularne. Na www informacje mogą być niepełne, więc lepiej zadzwonić i spytać.
          • 27.08.13, 12:01
            A ja z czystym sumieniem mogę polecić zarówno kuchnię jak i cały hotel. Porcję duże, i zawsze na stolach weselnych jest wszystkiego ogrom. Kelnerzy donoszą jedzenie przez całą imprezę. Ja również jadłam zrazy i polędwiczki i dla mnie były super. Co do dekoracji to są żywe kwiaty na stoły i to naprawdę bardzo ładnie skomponowane. Poza tym, skoro miała Pani rezerwacje już od 2 lat, to dlaczego dopiero teraz zdecydowala się Pani na degustację? Trzeba było robić ją systematycznie co jakiś czas i wiedziała by Pani czy i w jaki sposób się zmienia status potraw i lokalu. Chyba, ze była Pani po prostu bez wcześniejszego umawiania się na degustację, to kucharz nie jest w stanie odtworzyć od ręki idealnie dań takich, jak są podawane na weselach.
          • 27.08.13, 14:54
            Współczucia... ale ciśnij ich żeby obniżyli chociaż cenę w takim razie, albo zaproponowali inne dodatkowe dania. Może chociaż stół wiejski. Jak ja oglądałam tam salę mieli już wystawiony i wyglądał bardzo ładnie. Kwiaty na stołach rzeczywiście były słabe, ale z tego akurat możesz zrezygnować i zamówić sama.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.