Dodaj do ulubionych

Poszukuje fotografa i kamerzysty na wesele

30.01.14, 10:48
Wesele w Firleju 23.08.2014

Musza to byc 2 osoby nie jedna.

Filmowanie blogoslawienstwa,mszy, zyczen, tortu, pierwszy taniec i wesela do 2-3 godziny, wywiady z goscmi i generalnie stworzenie milej, profesjonalnej pamiatki dla nas i dla gosci.

Zdjecia przed msza, masza, po i wiekszosc wesela(oczepiny, tort, zyczenia, tance, stol itp)

Prosze przedstawic oferty cenowe wraz z rekomendacja.
Edytor zaawansowany
  • wideofilm 30.01.14, 11:30
    Zapraszam www.wideofilm.lublin.of.pl
    Kontakt ze mną wyłącznie telefoniczny.
  • martynaciepielaphotography 30.01.14, 14:16
    Szanowni Państwo,

jeśli nadal szukają Państwo fotografa na ślub, to z miłą chęcią zaprezentuję swoje portfolio na stronie www.martynaciepiela.pl . W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Martyna Ciepiela
  • darekslusarski 30.01.14, 17:05
    Polecam swoje usługi i zapraszam na moją stronę www.fotografia-slubna-ds.com
    Jeśli zainteresują Państwa moje zdjęcia zapraszam do kontaktu. Od początku tegorocznego sezonu ślubnego do oferty dołączamy filmowanie DSLR
  • slonecznik831 30.01.14, 22:46
    Darek mozesz mi przeslac cennik i oferte na maila.
  • darekslusarski 03.02.14, 22:08
    chętnie, ale wstyd się przyznać nie znam Twojego maila :(
  • squierr 31.01.14, 13:57
    Witam!

Oferuję reportaże ślubne w bardzo korzystnych cenach na terenie całej Polski. Jeśli zależy Państwu na oryginalnych zdjęciach o wysokiej jakości oraz kreatywnym podejściu, to zapraszam do skorzystania z moich usług.

Zachęcam do obejrzenia pełnego portfolio:
    -zdjęcia ślubne: vk-wedding.tumblr.com/
    -portret/fashion: cargocollective.com/squier

Pełną ofertę prześlę po uprzednim kontakcie mailowym.

Pozdrawiam serdecznie,
    Victoria
  • blindseeker 31.01.14, 14:08
    Zapraszam:
    www.mariuszborowski.com
  • star_24 04.02.14, 23:18
    Zapraszam do zapoznania się naszym portfolio i ofertą. Wszystko na stronie:
    www.OnePerfectMoment.pl

--
    One Perfect Moment - Fotografia ślubna i film ślubny
    www.OnePerfectMoment.pl
  • 1959teresa 16.03.15, 15:47
    Nam zdjęcia ślubne robił fotograf Rafał Bil, polecamy
    www.facebook.com/rafalbil.eu
    fotografnawaszslub.pl/
    www.rafalbil.eu
  • 1959teresa 16.03.15, 15:58
    Nam świetne zdjęcia ślubne zrobił fotograf Rafał Bil, polecamy
    www.facebook.com/rafalbil.eu
    fotografnawaszslub.pl/
    www.rafalbil.eu
  • www.filmpro.pl 11.02.14, 09:12
    Zaprszam na stronę www.filmpro.pl

Obsługujemy rejony lubelskie oraz mazowieckie
    Ceny do negocjacji
  • slonecznik831 11.02.14, 13:21
    Ktos jeszcze? Moze jest jakas firma co ma kamerzyste i fotografa?
  • weddings-secrets-pl 12.02.14, 09:25
    slonecznik831 napisała:

> Wesele w Firleju 23.08.2014
    >
    > Musza to byc 2 osoby nie jedna.
    >
    > Filmowanie blogoslawienstwa,mszy, zyczen, tortu, pierwszy taniec i wesela do 2-
    > 3 godziny, wywiady z goscmi i generalnie stworzenie milej, profesjonalnej pamia
    > tki dla nas i dla gosci.
    >
    > Zdjecia przed msza, masza, po i wiekszosc wesela(oczepiny, tort, zyczenia, tanc
    > e, stol itp)
    >
    > Prosze przedstawic oferty cenowe wraz z rekomendacja.

Jaki budżet?

--
    www.weddings-secrets.pl - profesjonalne filmowanie ślubów lustrzankami cyrrowymi
  • andrzejlazarz.pl 03.04.14, 14:48
    Witam, zapraszam do kontaktu pod telefonem 535 353 008 lub mailowo: kontakt@andrzejlazarz.pl Moje portfolio można oglądać na stronie: www.andrzejlazarz.pl Pozdrawiam serdecznie!
  • matbis-studio-foto-video 03.04.14, 15:13
    Zapraszam na www.matbis.lublin.pl - ciekawe pakiety ślubne foto-video .
    Promocja na ostatnie wolne terminy w 2014r. : tylko 2000zł za film i zdjęcia lub film weselny nagrywany kamerą hd i lustrzanką tylko 2500zł.

Studio MatBiS
    tel.609-277-622
  • effectdesign 03.04.14, 16:17
    Witam.
    Ja polecam kamerzystę z miasta Ryki. Firma nazywa się TK Studio. Głównie filmują w okolicach Ryckich i Dęblińskich. Ale także zahaczają o inne miasta takie jak Kozienice, Puławy i Garwolin. Muszę powiedzieć, że zajmują się przyzwoitym wideofilmowaniem ślub. Podaję link do oferty: videokonopka.pl.
    Możliwa także współpraca zdalna.
  • sylwiaszymanska 13.05.14, 21:02
    Witam,
    mam dość nietypową ofertę :)
    Od niedawna zajmuję się fotografią okolicznościową (do tej pory wykonywałam studyjne sesje dziecięce, rodzinne itp) W fotografii ślubnej nie mam jeszcze dużego doświadczenia, więc jeśli zdecydujecie się Państwo zaryzykować obiecuję, że oddam całe serce i energię w ukazanie piękna Waszego najważniejszego dnia.
    W ofercie mam dla was większość wykonanych zdjęć podczas ślubu, wesela oraz pleneru, starannie obrobionych i przygotowanych na płycie DVD. Dodatkowo możliwość wykupienia wywołanych zdjęć lub fotoksiążki.
    Cena za pakiet podstawowy to 450 zł (Świdnik) lub 500 zł (Lublin i okolice)
    Jeśli plener obejmowałby dalszy wyjazd doliczam także koszt transportu.

Dodam jeszcze tylko, że ukończyłam 4 kursy fotograficzne, w tym kurs profesjonalnej obróbki zdjęć.

Pozdrawiam serdecznie
    Sylwia Szymańska
  • studiofilmowesp 17.05.14, 19:03
    Zapraszam na www.studiofilmowe-sp.pl
    --
    Wideofilmowanie
  • wesoly78 17.05.14, 23:42
    Witam, jezeli temat nadal aktualny chcialbym zaproponowac wspolprce ze mna. Do tej pory robilem zdjecia na slubie znajomych z odbitkami i prezentacja oraz szwagrowi gdzie robilem film i zdjecia plus montaz. Mysle ze mialbym ciekawe i nietypowy propozycje sesji i zrbie wszystko abyscie byli Panstwo zadowoleni. Zapraszam na strone http:\\foto-okazje-wesolowski.pl.tl gdzie znajduja sie przykladowe zdjecia oraz film. Podaje tez swoj numer telefonu: 783-214-025.
  • wesoly78 17.05.14, 23:45
    wesoly78 napisał(a):

> Witam, jezeli temat nadal aktualny chcialbym zaproponowac wspolprce ze mna. Do
    > tej pory robilem zdjecia na slubie znajomych z odbitkami i prezentacja oraz szw
    > agrowi gdzie robilem film i zdjecia plus montaz. Mysle ze mialbym ciekawe i nie
    > typowy propozycje sesji i zrbie wszystko abyscie byli Panstwo zadowoleni. Zapra
    > szam na strone http:\\foto-okazje-wesolowski.pl.tl gdzie znajduja sie przyklado
    > we zdjecia oraz film. Podaje tez swoj numer telefonu: 783-214-025.
    Cena do ustalenia indywidualnie.
  • redge.fotografia 25.05.14, 17:25
    Witam! Proponujemy Państwu wykonanie zdjęć od przygotowań do końca oczepin za cenę 1400zł. Dwóch fotografów, zdjęcia obrobione, przekazane na płytach DVD w eleganckim etui. Zapraszamy na stronę www.redge.pl Pozdrawiamy, Dominika i Michał
  • thorg 13.06.14, 13:36
    hehehe az milo poczytac :]
  • studiofilmowe-sp 22.08.14, 12:32
    Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na stronie internetowej: http://www.studiofilmowe-sp.pl/.
    Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.

--
    Videofilmowanie Lublin
    Zapraszamy!
  • crazyfocia 22.08.14, 14:28
    Polecam dk-fotofilm zespół fachowców! No i mają drona do ujęć specjalnych. Są rewelacyjni.
    --
    <a href="HTTP://crazyfocia.pl"target="_blank">Fotobudka Najnowocześniejsza atrakcja weselna CrazyFocia</a> |
    Fotobudka Lublin |
    Atrakcja Na Imprezy
    Atrakcja Na Wesela
  • djmosquito 18.03.15, 20:01
    Witam,
    Polecam z czystym sumieniem Kubę, znakomitego fotografa; pełny profesjonalizm.
    Wiele razy z nim współpracowałem.
    www.fotoreportazslubny.com
    Proszę powołać się na DJ-a Mosquito.
    Jeżeli Szukacie też oprawy muzycznej to proponuję rozważyć moją ofertę:
    - kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel
    - bogaty repertuar i umiejętność doboru tego repertuaru “pod” konkretnych gości
    - elastyczność i otwartość na współpracę z Parą Młodą i gośćmi
    - poczucie humoru
    Kontakt ze mną:
    - tel: 602-302-301
    - formularz kontaktowy na stronie: www.dj-na-wesela.pl
    - mail: dj@dj-na-wesela.pl
  • pitfotoart 26.06.15, 20:00
    Interesuje Was Fotograf Ślubny, którego zdjęcia opowiadają jakąś historię? Który emocje, wzruszenia utrwala w postaci pięknych, naturalnych kadrów?
    Znaleźliście ich nawet dwoje!

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania i zarezerwujemy termin Waszego Ślubu!
    Jesteśmy z Mazowsza, pracujemy na terenie całej Polski.

Fotograf Ślubny Warszawa
    Duet Fotografów Ślubnych
    tel. 504 829 938
    Znajdź nas na Facebooku:
    Paulina i Tomasz
  • ag-2r 18.08.15, 23:21
    jezeli chodzi o film to sprawwdzcie koniecznie Filmmaker.pl
    Nowoczesne filmy robią w technologi Cinema 4k z uzyciem drona. ja jestem bardzo zadowolona
  • marta645 29.08.15, 13:55
    Jeśli chodzi o fotografa to polecam Dawida Jacewskiego - piękne zdjęcia, śliczny album :)
    www.jacewski.pl
  • rickwind77 08.10.15, 22:26
    www.fotografia-slubna-lublin.pl może przypadnie do gustu wyczucie chwili, poczucie estetyki, kolory lub ich brak :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka