Dodaj do ulubionych

makijaż ślubny Lublin

20.06.16, 14:05
Hej dziewczyny z Lublina:) Czy któraś z Was robiła może makijaż ślubny u tej wizażystki: visageart.pl
Podobają mi się zdjęcia, ale zastanawiam się czy makijaż będzie trwały. Jakieś opinie?
Edytor zaawansowany
  • moni-kka 12.07.16, 21:14
    Hej, ja się też zastanawiałam nad Panią Iwoną, ostatecznie nie zdecydowałam się. Mi poleciły Dziewczyny Izę Kwietniewską i ja dalej z czystym sumieniem polecam Panią Izę. Makijaż bardzo ładny, świeży i przetrwał całą noc! Tu link do jej Fb, też możesz zobaczyć makijaże: www.facebook.com/kwietniewskamakeuplove/?fref=ts
  • karola-ania 03.08.16, 13:18
    A czemu się nie zdecydowałaś na p. Iwonę?
  • karola-ania 03.08.16, 13:31
    Hej, ja byłam u P. Iwony Witkowskiej na próbnym makijażu i polecam. Makijaż zrobiłyśmy o 9 rano, wieczorem byłam na imprezie i poszłam spać dopiero koło 1 w nocy, a makijaż trzymał się świetnie. Także trwałość bez zarzutu. Pomadka wiadomo, że się trochę zjadła, ale dostałam od niej troszkę pomadki w takim małym słoiczku i jednorazowy aplikator, więc bez problemu mogłam sobie poprawić.
  • olamacz1 09.05.18, 15:51
    Ja byłam już kilka razy u Patrycji Sprawki. Sprawdzona, od lat maluje, makijaże zawsze piękne i przede wszystkim, przetestowane w różnych warunkach atmosferycznych, bardzo trwałe, do 5 rano przy weselnych szaleństwach pozostawały na swoim miejscu, nie ma wrażenia maski, do tego są po prostu piekne i z klasą. Zresztą można poczytać opinie o niej na fb pl-pl.facebook.com/makijazwlublinie/
  • magdysia 16.01.19, 19:12
    Ja przejrzałam sporo stronek wizażystek i w końcu trafilam do Patrycji Sprawki. I to byl strzał w 10!!! Makijaż piękny, trzymał się do rana, w ogóle go nie zmywałam i następnego dnia jeszcze w nim wystąpilam. Bylam bardzo zadowolona. Bardzo dużo pozytywnych opinii dziewczyny o niej piszą m.facebook.com/pg/makijazwlublinie/posts/?ref=content_filter&mt_nav=0
  • aleksandraandra 12.04.19, 19:21
    Trafiłam na ten wątek szukając makijażystki na ślub i byłam ostatnio u Iwony Witkowskiej na próbnym. Muszę powiedzieć, że byłam bardzo zadowolona. Byłam wcześniej malowana na różne okazje przez trzy różne makijażystki, tańsze i droższe. I wiecie, że dopiero p. Iwona używała jednorazowych spiralek do tuszu. Zdziwiło mnie to i zapytałam dlaczego tak robi. I wytłumaczyła, że nakładanie tuszu wprost z opakowania jest niehigieniczne, a jednorazówki to powinien być standard. Sam makijaż bardzo mi się podobał i był trwały. Także polecam.
  • micaleson 06.05.19, 21:48
    osobiscie moge polecic zespo l na wesele Fieste z Lublina bardzo fajnie graja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka