Dodaj do ulubionych

CUKIERNIA, TORT weselny

26.01.09, 23:15
możecie polecić dobrą cukiernię i niedrogą. Słyszałam różne opinie o Ambasadorze, ciastkarni Nina...zastanawiam się nad cukiernią Jacek, williams i Staropolskiej. Zamawiał ktoś stamtąd ciasta? może mi coś zasugerować?
z góry bardzo dziękuję :)
Edytor zaawansowany
  • pani_drops 01.02.09, 14:08
    Polecam Tadek-ciasta domowe. Wydaje mi się, że jest tanio bo 16 zł za kilogram.
    Ciasta pyszne.
  • ataga83 11.02.09, 23:50
    A ja polecam cukiernię Alicja w Nasutowie. Mają bardzo dobre ciasta, nie za
    słodkie, kilogram kosztuje 13,80gr za blaszkę wychodzi ok 50zł. Z tego co wiem,
    sami dostarczają ciasta do lokalu.
  • monia09021984 08.03.09, 21:24
    Również polecam Cukiernie Alicja z Nasutowa, zamawiam tam ciasto i tort na swoje
    wesele (tort 30zł za kg) ostatnio próbowałam stamtąd ciast są rewelacyjne jak
    dla mnie i niedrogie.
  • chmurka2009 09.03.09, 20:20
    Polecam Williams.:)Mają bardzo smaczne torty i ciasta.Dowożą je do lokalu,w
    którym jest wesele.Moja znajoma zamawiała tam tort na swój ślub,tylko że
    cywilny.Pychotka!:) Sama tam zamawiam na swój ślub!:)
  • narzeczona7 01.08.09, 23:08
    a ja takze polecam ALICJE w Nasutowie!! chociaz dopiero zamowilam tam ciasta i
    tort na wesele to juz wiem ze bede zadowolona...pan u ktorego skladalismy
    zamowienie-rewelacyjny!!! doradzil, pomog sie zdecydowac, poprostu rewelacyjnie
    podszedl do sprawy i nie zdecydowanych narzeczonych i rodzicow:) oby wszystkie
    sprawy slubno-weslene tak latwo przychodzily:)
  • polityka6 05.08.09, 21:41
    Williams, Abasador- bardzo drogi. Nina 16zł za kg, byłam ostatnio na weselu
    gdzie było ciasto z niny i polecam- bardzo dobre i niedrogie. W Williamsie i
    Ambasadorze przepyszne torty ale bardzo drogie
  • bianeczkaa 23.08.09, 13:12
    Staropolska uzyskała w tym roku, nie tak dawno, z miesiąc temu, najgorsze
    notowania od sanepidu, to podobno najbrudniejsza cukiernia, podobno w Zespole
    Szkół Elsnera jest cukiernik który robi torty, tam można u nich zamawiać,
    podobno są pyszne i śliczne i duużo tańsze ;)
  • jestem.wredna 04.01.10, 17:07
    Ciasta z cukierni Zbyszek biją o głowę inne. Torty mają cudne, wybierając swój nie mogłam się zdecydować. Do tego mają ciekawy sposób podawania innych ciast weselnych - są poporcjowane i zaserwowane w tzw. papilotkach, tak więc łatwo je zjeść i nie wybrudzić się ani nie przejeść ;)
  • reniaes007 18.12.10, 16:27
    a byłaś tam i widzialas ? ze jest brudno ?? bo ja tam zamawialam tort i bylo czysto a tort byl przepyszny!!
  • aneczka1700 05.05.11, 12:53
    ta cukiernia jest w porządku.zamawiałam tort w Nasutowie był ochydny 1kg to była woda w tym torcie a śmietana jakaś stara i śmierdząca
  • bianeczkaa 07.01.10, 12:44
    Staropolska otrzymała w tym roku miano najbrudniejszej cukierni, pisali o tym w
    gazetach. Nie jestem pewna, czy zaraz za nimi nie była Nina ale jak piszę tego
    pewna nie jestem. Więc Staropolską odradzam. Jadłam ostatnio tort z Nasutowa i
    był przepyszny :)
  • zawsze.kochanica 14.01.10, 13:30
    na moim przyjęciu we wrzesniu w unii ciasta i torty zamówiliśmy w biłgoraju w
    ciastkarni obszyńscy, ciasta przepyszne a torty dokłdnie takie jak zamówiłam ,
    goście chwalili, a kuzynka która ma wesele w maju po weselu zapisała się tam w
    kolejke.
  • ollenka52 17.01.10, 11:49
    Polecam cukiernię " Tadek" wraz z moja rodziną zaopatrujemy się w ciasta u nich
    na różne okazjonalne przyjęcia. Ciasta są naprawdę dobre za niewielką cenę 16 zł
    za kg ( oczywiście zależy od ciasta). Cukiernia znajduje się w miejscowości
    Mokre koło Radzymina Podlaskiego.
    Całe szczęście przewóz ciast mają gratis do wyznaczonego przez klienta miejsce:)
    Zamawiam u nich ciasta na swoje wesele. Niestety na stronie internetowej nie
    mają oferty na torty weselne. Torty są robione zgodnie z indywidualnymi
    potrzebami klienta. Wiem, że ciasto na moim weselu będzie pyszne:) i mam
    nadzieję, że tort będzie prezentował się zjawiskowo i do tego będzie super
    smakował:) oto ich strona www.ciastadomowe.eu
  • filipek231175 17.11.10, 09:32
    Jeśli chodzi o okolice Lublina i Opola Lub., to polecam Piekarnię i Cukiernię "SMAGA" z Opola Lubelskiego. Pyszne domowe ciasta, torty na życzenie i fachowe doradztwo. Cena według innych jest naprawdę konkurencyjna a i transport gratis. Polecam naprawdę super!
  • agatarus 27.01.10, 14:34
    Wiliams odpada. Zamawiałam tam tort 3 razy na różne okazje, zawsze zrobili inny!!!
    My braliśmy tort i ciasto z piekarni na Zemborzyckiej, gorąco polecam wszyscy
    zachwycali się, były pyszne.
  • dommel2 27.01.10, 15:26
    A czy ktoś się orientuje, ile kosztuje kilogram ciasta na wesele w cukierni Zbyszek?
  • aania.w 27.01.10, 17:05
    Ja dzwoniłam na początku stycznia i mi podali MIX weselny za
    32zł/kg, więc drogo. Plusem jest to, że ciasto jest pokrojone i
    podane na eleganckich firmowych mini serwetkach.
  • bianeczkaa 10.02.10, 21:12
    A i tu się mylisz, bo to ciasto które opisujesz, to nie ciasto weselne ale
    bankietowe i kosztuje 35 zł/kg, bez papilotek kosztuje 32 zł/kg
  • bianeczkaa 01.03.10, 15:40
    Ja dzisiaj zaklepałam termin w Bezie w Marysinie. Ciasta przepyszne, i w
    przystępnej cenie, 16 zł a tort za 30 więc to tanio :)
  • renata3458 07.03.10, 14:40
    cukernia zbyszek!! pychotka:)
  • bravurkaaa 13.06.11, 12:32
    Brałam 2 tygodnie temu ślub ;)
    i Jeśli chodzi o tort to polecam cukiernie Ambasador! Tort wygladał pięknie aż szkoda było kroić ;) bardzo elegancko w stylu angielskim; czyli w mracepanie i ozdobiony ciemnymi rożami z marcepanu.. mm a smak? jest dużo możliwości wyboru , ale w ambasadorze robią takie torty ,jakich nigdzie indziej nie ma! smaki to nietypowy ;cytrynowy'malinowy' brzoskwiniowy itp tylko np u nas było Cookis .. pyszność! z pokruszonymi cisteczkami!

wiaodmo nie jest tam tanio dla tego ja zamawiałam tort na poczatku roku po starej cenie 49.90 teraz wiem ze kosztuje 57 zł za kilo, ale warto zainwestowac, reszte ciast zamowilismy poprostu w innej cukierni ;)
    dodam ,ze wszyscy byli zachwyceni tortem, był tak nietypowy i piękny ,ze każdy chwalił ;)
  • orama_mm 15.07.11, 21:43
    My mieliśmy tort i ciasto z cukierni Alicja w Nasutowie. Od gości usłyszałam,że nie jedli lepszego tortu. "Alicja"spełniła nasze oczekiwania odnośnie kształtu i niecodziennych kolorów. Przywieżli prosto do restauracji bez dopłat.Na 1 rocznicę zamówię dokładnie taki sam tort, tylko oczywiście troszkę mniejszy:)Gorąco polecam.
  • reniaes007 08.09.11, 20:53
    a słyszeliście , że sanepit zamkną cukiernię Alicję , za bałagan ????????????
  • reniaes007 08.09.11, 20:52
    polecam Cukiernia STAROPOLSKą , tam są przepyszne torty i przepięknę , i dowożą na miejsce
  • ania9567 12.02.12, 12:21
    Heyka. Jeżeli zależy komuś na bardzo dobrym cieście i niedrogich cenach to polecam cukiernie staszek z łucki. Torciki można pooglądać na ich stronie internetowej. Zamawialiśmy stamtąd na moje wesele, no i widzę, że moja siostra również tam zamówi.
  • tomekoko85 20.10.12, 15:40
    Ja na swoje wesele zamawiałem w cukierni Ewelinka i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Ciasto podobno było dobre, sam nie zdążyłem spróbować:) Tort był smaczny a ciasta były od razu przez nich zapakowane w gościńce. Ich strona: www.ciastaitorty.pl
  • zakochana75 14.01.13, 15:17
    Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie
    Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej.
    Ja skorzystałam, więc polecam innym:)
  • milka.1222 25.04.13, 20:45
    polecam cukiernie Nina tort chyba do 50 zł za kg, cista od 15 do 30 zl kg, o ile pamietam, za tort weselny 4 poziomy, ciasto na 90 osob zaplacilam z 800 zł, mało
  • milka.1222 25.04.13, 20:46
    polecam torty z żywymi kwiatami, mozna się zainspirować www.slubnyplan.pl/torty-z-kwiatami-zywe-czy-sztuczne/
  • agamafil 22.01.14, 14:26
    no po prostu coś strasznego ! okropnie, ohydne TORTY I CIASTO tylko wyglądają dobrze ale to POZORY !!! a żeby było śmieszniej to kupują ciastka w zwykłej hurtowni i sprzedają jako swoje tylko na swojej tacce z logo Zbyszek - jak tak można ? i nie ma nad tym oszustwem kontroli !!!

• paulina_mia 09.09.14, 14:20
    Zgadzam się! Popełniłam straszny błąd wybierając u nich tort weselny. Po pierwsze, zamawiając w zeszłym roku tort weselny (70 zł/kg!!!!), nie zostałam zaproszona na żadną degustację. Pani w cukierni poinformowała mnie, że najwyżej mogę sobie KUPIĆ po kawałku ciasta!!!! Po drugie, dałam im konkretne wytyczne co do tortu, z opisami i zdjęciem. Powiedzieli, że jeśli nie znajdą odpowiedniej figurki, to sami ją ulepią z marcepanu. Jakie było moje zdziwienie, kiedy tort wjechał o północy na weselu i okazało się, że figurka jest jedną z najzwyklejszych, którą można kupić w każdym sklepie z produktami weselnymi!!! Nie zostałam nawet o tym poinformowana. Po trzecie, kiedy odbierałam i zawoziłam tacę, na której stał tort, okazało się, że jest ona lekko pęknięta w miejscu, gdzie znajdował się tort. Nie można więc było dojść, kto ponosi za to winę - cukiernia czy dom weselny. Cukiernia odebrała mi za to moją zaliczkę w wysokości 200 zł... Po czwarte, tort nawet nie był dobry. Myślę, że moja sytuacja powinna przestrzec wszystkich przed zamawianiem czegokolwiek u tych ludzi... Ja popełniłam straszny błąd i więcej tego nie zrobię.
  • kotka204 31.01.15, 22:27
    Zamawialam ciasto z cukierni zbyszek są pyszne nie wiem dlaczego piszesz ze kupują ciasta z innych cukierni to bzdury. Ja byłam bardzo zadowolona i jestem z ciasta i tortu. Trochę obsługę na sklepie mogli by poprawić ale po za tym polecam pycha i jeszcze raz pycha.
  • magima 03.02.14, 13:18
    Ja miałam tort z williiamsa - rewelacyjny, choć drogi niestety...
  • gabrielamodels 04.02.14, 12:54
    LUBLIN. Poszukujemy par narzeczeńskich, które dnia 15 lutego 2014 roku w Lublinie są chętne do miłej zabawy połączonej z atrakcjami i konkursami. Zapraszamy chętnych do zaręczenia się w Galerii, gdzie nagrodą główną jest pierścionek zaręczynowy Dodatkowe nagrody to min. sesje zdjęciowe dla par oraz wiele innych. Proszę o podawanie w zgłoszeniu: imiona i nazwiska, telefon kontaktowy, mail oraz najważniejsze informację jak długo jesteście parą na maila gabriela.kukla@gabrielamodels.pl Prośba do osób Z Lublina o udostępnienie posta
  • cdefgahccdef 21.06.14, 08:08
    co prawda ten wpis już stary, ale jakby ktoś szukał pysznych ciast i tortów, nie sztucznych i nie jakichś mega drogich to polecam 3 cukiernie w których ja zamawiałam dla przyjaciółki jej siostry i zamawiał tam też brat. Cukiernia Gmurczyk, Cukiernia Dąbkowscy i Cukiernia Wójcik.
    Cukiernie można znaleźć w Elizówce. Ogroomny wybór, dowóz na miejsce i przystępna cena ( ciasta koło 14 zł, torty chyba koło 35-38 zł), nie wiem bo dawno nie zamawiałam.
    Kupuję tam czasem na święta czy różne okazje. Jeszcze się nie zawiodłam :)
  • kotka204 31.01.15, 22:22
    Tak się zastanawiam co można kupić w takiej cenie wszystkie ciasta to jedno i to samo. Przełożone jednym kremem Tylko innym aromatem lub barwnikiem. Zrób ciasto w domu np. Sernik koszty jakie kilogram sera ok 10 zł. + Jaja masło I pozostałe dodatki do tego pieczenie. Koszt to minimum 50 zł. więc co jest w produkcie za 14 czy 16 zł ziemniaki. Polepszenie? .
  • cdefgahccdef 01.03.15, 10:20
    koszt sernika 50 zł za kg? to z czego on jest zrobiony ?
  • kas.wierzba 01.02.15, 20:41
    Wpis stary, czy nie, ale warto się dowiedzieć :)
    a zrobią mi coś takiego??
    www.slubnyszyk.pl/10-najmodniejszych-tortow-weselnych-na-2015-rok/
  • kotka204 05.02.15, 12:39
    Witaj ja myślę że możesz się udać do cukierni zbyszek, mi robili tort taki jakby z falbankami cieniowania. Ja myślę że kilka tortów przedstawionych na zdjęciach spokojnie wykonają dla ciebie. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka