Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

Re: flet poprzeczny - od kiedy? Dodaj do ulubionych

Wiesz, na flecie poprzecznym BEZ zakrzywionej glowki to ja bym dziecku ze wzrostem ponizej 150-155cm grac nie pozwolila. Tu nie chodzi tylko o dosiegniecie do klap, ale prawidlowe ulozenie dloni na instrumencie. oddech to nie taki straszny problem, bardziej martwilabym sie o kregoslup. U nas (Holandia) na fletach z dziecieca glowka graja dzieci od 8 lat (taki maja standart, ze tylko na smyczki przyjmuja mlodsze), ale wiem, ze w innych szkolach i prywatnie to nie problem, zeby uczyc i 7-latka. Mysle, ze jesli mala ma grac na flecie poprzecznym, to tak czy siak powinnas kupic z dziecieca glowka i nie pozwolic jej grac na zwyklym przez dobrych kilka lat. A flet prosty to naprawde super instrument, zwlaszcza alt i baswink
--
autystyczne-tygryskowo.blogspot.com/
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.