Dodaj do ulubionych

Kiedy Kawęczyńska poda wyniki rekrutacji?....

12.04.18, 12:40
Dowiedziałam się, że szkoła NIE MUSI podawać wyników rekrutacji - ma tylko obowiązek odać w ciągu 7 dni od egzaminu czy dziecko zdało egzamin czy nie. Ale lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej - t się ukaże na prełomie lipca i sierpnia bo do 5 sierpnia maja czas!
Nie rozumiem, dlaczego inne podstawówki mogą od razu podać listę dzieci, które zdały i nie zdały, przyjętych i nieprzyjętych. A Kawęczyńska jakoś nie potrafi!
Na moją uwagę, że rozważam czy dziecka nie posłać do prywatnej placówki i musiałabym zapisywać już TERAZ a nie w sierpniu, gdy już nie będzie miejsc - pani w sekretariacie z kamiennym spokojem odparła, że moja sprawa gdzie dziecko zapisuję.
Fakt, że zapisanie dziecka do społecznej szk. podst. łączy się z wydatkiem (bezzwrotne wpisowe) i że będę miała w plecy finansowo (a mogłabym wydać tę sumę na wyprawkę!), jeśli okaże się, że jednak dziecko egzamin do muzycznej zdało - zupełnie pani umknął.
Pogratulować szkole "doskonałej" organizacji. W innych miastach też tak?...

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.