Dodaj do ulubionych

ból pleców

02.09.10, 21:23
Mi pomogły informacje znalezione na stronie bol-plecow.info.pl
Ból pleców od razu zniknął.
Edytor zaawansowany
  • aga.as1 03.09.10, 11:53
    kajbenc napisał:

> Mi pomogły informacje znalezione na stronie bol-plecow.info.pl
    > Ból pleców od razu zniknął.

Bzdura... Czary mary i ból znika, wyleczona za pomocą informacji znalezionych na stronie, brawo,
    takiego cudu medycyna jeszcze nie odnotowała... Ktoś w to ma uwierzyć?
  • kajbenc 07.09.10, 21:57
    a probowalaś? bo mi pomogło, więc wiem co mówię.
  • aga.as1 08.09.10, 10:43
    Ktoś, kto umieścił te informacje na stronie nie ma zielonego pojęcia na temat przyczyn, jak i leczenia, ani też powstawania stanów bólowych pleców (i jak to w takich przypadkach bywa nawet nie raczył się podpisać). Zawarte tam informacje dają wycinkowy obraz jednego może dwóch przypadków. Biorąc pod uwagę zawarte tam założenia, są one co prawda zgodne z zasadą medycyny "po pierwsze nie szkodzić", natomiast o pozbyciu się przyczyny bólu nie ma mowy. Wspomniana wspinaczka skałkowa czy tenis to idealne sposoby na powstanie dodatkowych uszkodzeń w obrębie kręgosłupa, tym bardziej jeżeli mają to stosować osoby ze stanami bólowymi. Te rady odnoszą się bardziej do zdrowego trybu życia dla osób, które nie cierpią z powobu bólu pleców itp. Poza tym twierdzenie, że "po przeczytaniu ból zniknął" to już bajki, w które naewet dziecko nie uwierzy. Gdyby to było takie proste jak twierdzisz to medycyna i rehabilitacja nie byłyby potrzebne. Jeżeli dalej twierdzisz, że Twoja strona "leczy z bólu" to zgłoś to do nagrody Nobla z zakresu medycyny, sukces murowany.
  • kajbenc 11.09.10, 13:28
    chyba źle zrozumiałaś autora tej strony. przecież tam nie jest napisane, że sport jest lekarstwem na ból pleców. jest napisane, że właśnie zdrowy styl życia w tym sporty ogólnorozwojowe zapobiegają takim problemom. i to jest akurat prawda sam znam przynajmniej 3 osoby, które miały stale problemy z plecami i jak zaczęły regularnie chodzić na ściankę wspinaczkową to problemy się skończyły. i to akurat nie jest przypadek bo takie sporty wzmacniają mięśnie pleców, takie rady słyszałem też z resztą od mojego znajomego lekarza. podsumowując informacje na stronie bol-plecow.info.pl wcale nie są nieprzydatne. a powiem Ci jeszcze, że praktyczne rady dotyczące zdrowego stylu życia są bardziej skuteczne niż stosowanie leków przeciwbólowych, które nie usuwają przyczyny a są tak chętnie zapisywane przez lekarzy....
  • pomorskirehabilitant 16.07.11, 09:47
    Jeżeli ktoś potrzebuje profesjonalnej domowej rehabilitacji na terenie Trójmiasta to zapraszam. Pomorski Rehabilitant www.pomorskirehabilitant.pl/buttons.htm
  • maria-gabinet 13.02.12, 00:15
    troche o objawach i przyczynach najpopularniejszych schorzeń ukladu ruchu www.gabinet.waw.pl/rehabilitacja.php
  • miguel4u 25.10.12, 09:20
    Moim domowym sposobem na pozbycie się bólu kręgosłupa prócz ćwiczeń zaleconych przez rehabilitanta był rezonator biofotonowy
  • patrykm82 07.06.13, 15:25
    Na bóle kręgosłupa najlepszy jest dobry materac. Polecam sprawdzony przeze mnie materac Natura typu bonell polskiej myśli i konstrukcji. Bardzo ważnym elementem naszego materaca jest jego górna część, uniwersalna na lato i zimę, z którą ludzkie ciało ma kontakt w czasie snu i odpoczynku.
    Wykonana jest ona z materiałów w 100% naturalnych tj.:
    bawełny
    łuski gryki
    naturalnej skóry
    Dzięki nim materac "NATURA" posiada wiele walorów leczniczo-zdrowotnych, a pozytywne opinie o naszym materacu stawiają go w grupie o najwyższej jakości klasy sprzętu. WWW.eko-med.otwarte24.pl
  • mariab6 20.11.13, 13:15
    Studio Medycyny Holistycznej na Ponikwoda w Lublinie.Pomogli juz wielu osobom. Kręgarz ma doświadczenie ponad 20 letnie. Polecam każdemu. Jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie podam namiary. Ja cierpiałam na zapalenie nerwu rwy kulszowej.Teraz żyje bez bólu.W poczekalni zawsze kilka osób, nawet dzieci.Zajmują się całym kręgosłupem
  • szymonstan87 27.11.13, 10:38
    Masaże z dojazdem do domu klienta. lecznicze rehabilitacyjne i nie tylko. Magia Masaż - Profesjonalny masaż w Twoim domu - www.magiamasaz.eu
  • kamol_1991 08.12.13, 00:17
    Ja też polecam dobry masaż

www.iamsport.org/pg/blog/foretagsforsaljning10/read/21962722/bort-tidigt-behov-tid-och-frberedelse-att-gra-sig-av-ett-fretag
  • mercios 09.12.13, 20:26
    Zna ktoś jakiś dobry serwis - lekarza, który wskaże jak skutecznie radzić sobie z bólem na odcinku lędźwiowym kręgosłupa przy zespole scheuermanna?
    --
    Strony warte uwagi: <a href="HTTP://aptekanatalia.pl>Apteka Natalia</a>, <a href="HTTP://www.ducenti.pl>Ducenti</a>, <a href="HTTP://dlafirm.eu>Platforma dla firm</a>
  • wojtek750 09.12.13, 21:20
    odpowiadam: wejdż na blog :teraznieboli.blogspot.com , poczytaj, znajdziesz coś dla siebie. W razie wątpliwości - masz tam kontakt...Pozdrawiam - wojtek750
  • 1967sylwia 10.02.14, 14:12
    Witam,
    Serdecznie zapraszam do naszej Poradni Leczenia Bólu, do specjalisty, który w tej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.
    Na naszej stronie internetowej jest dużo więcej informacji na ten temat, więc zachęcam do jej odwiedzenia - www.holmed.pl/medycyna_bolu.html
    Pozdrawiam
  • gabinet0 09.12.13, 10:05
    stylzycia.webnode.com/
  • hotelnaturaresidence 07.02.14, 17:12
    Spędzanie wielu godzin w pracy za biurkiem i stres – to nasi główni wrogowie powodujący nadmierne napięcie mięśni, co z kolei prowadzi do bólów pleców. Najlepszym wyjściem jest diametralna zmiana trybu życia, co w praktyce jest w zasadzie niemożliwe. Dlatego warto znaleźć alternatywne rozwiązania. Jedno z nich to masaż, który – jak się okazuje – jest dobry na wszystko. Polepsza stan psychiczny, pozwala na efektywniejsze skupienie się na pracy, daje poczucie harmonii ciała i umysłu, a nawet ułatwia kontakt emocjonalny pomiędzy ludźmi.
    Dzięki odpowiedniemu głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu, oklepywaniu, wibracjom oraz wstrząsaniu m.in. podczas masażu klasycznego zrelaksujemy się i odprężymy, ale też rozgrzejemy i złagodzimy ogólne napięcie. Zabiegi takie wpływają na skórę (ułatwiają jej oddychanie oraz usuwają obumarłe komórki) i mięśnie (zaopatrują je w tlen i substancje odżywcze, a także powodują wydalanie produktów przemiany materii). Zbawiennie oddziałują też na układ krwionośny i limfatyczny, gdyż pobudzają je do pracy, przez co zasilają organizm w tlen.
    Zrelaksować się pomaga również ciepło, stąd zamiłowanie wielu osób do gorących kąpieli, ale nie tylko. Warto postawić na rozgrzewające ciało i umysł zabiegi, np. takie jak Holistyczny Masaż Stemplami, który polega na masowaniu spiętych obszarów ciepłymi morskimi stemplami wypełnionymi kryształkami soli i kwiatami lawendy.
    Eksperymentujmy i nie bójmy się także takich nowości jak masaż świecą. Podczas niego wykorzystuje się olej składający się z naturalnych wosków oraz mieszanki olejków eterycznych, które nawilżają i zmiękczają skórę. Można zdecydować się również na przykład na masaż gorącymi muszlami, ale propozycji jest wiele więcej. Każdy musi odkryć, co dla niego jest najbardziej odpowiednie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka