Dodaj do ulubionych

LECZENIEM BÓLU KRĘGOSŁUPA ZAJMUJE SIĘ NEUROLOG!!

27.12.11, 14:12
Chodziłam do rehabilitanta z Piastowie przez kilka miesięcy z powodu moich bóli kręgosłupa lędźwiowego. Niestety bez zadowalającego efektu.
Wydałam naprawdę dużo pieniędzy na wszystkie zalecone mi zabiegi... ale ból ciągle się utrzymywał.
Szkoda że dopiero po tych kilku miesiącach bólu trafiłam do specjalisty! Trafiłam do przychodni w Ożarowie Mazowieckim do doktora Piotra Ślifirczyka. Po pierwszej wizycie i dokładnym zbadaniu stwierdził, że niezbędne są badania i zlecił badanie rezonansu megnetycznego. To badanie wykryło prawdziwą przyczynę moich dolegliwości którym rehabilitacja by nie pomogła! Lekarz pilnie skierował mnie na leczenie operacyjne i teraz jestem już zdrowa!
NIGDY WIĘCEJ NIE BĘDĘ LECZYŁA SIĘ U REHABILITANTA BEZ ZALECEŃ LEKARZ!!!
REHABILITANT TO NIE JEST LEKARZ. Gdyby nie doktor to nie wiadomo jak by się to wszystko skończyło.

KK
Obserwuj wątek
    • patrykm82 Re: LECZENIEM BÓLU KRĘGOSŁUPA ZAJMUJE SIĘ NEUROLO 07.06.13, 15:31
      Na bóle kręgosłupa najlepszy jest dobry materac. Polecam sprawdzony przeze mnie materac Natura typu bonell polskiej myśli i konstrukcji. Bardzo ważnym elementem naszego materaca jest jego górna część, uniwersalna na lato i zimę, z którą ludzkie ciało ma kontakt w czasie snu i odpoczynku.
      Wykonana jest ona z materiałów w 100% naturalnych tj.:
      bawełny
      łuski gryki
      naturalnej skóry
      Dzięki nim materac "NATURA" posiada wiele walorów leczniczo-zdrowotnych, a pozytywne opinie o naszym materacu stawiają go w grupie o najwyższej jakości klasy sprzętu. WWW.eko-med.otwarte24.pl
    • galileo19741 Re: LECZENIEM BÓLU KRĘGOSŁUPA ZAJMUJE SIĘ NEUROLO 26.07.13, 11:20
      Mój mąż jest informatykiem - średnio po 10h przy komputerze, potem auto, i jeszcze w domu też częto siedzi. Miał problemy z kręgosłupem, brał tabletki przeciwbólowe, chodził na masaże, czasami pomagało, ale zwykle ból szybko wracał. Poza tym za masażytsę dużo płaciliśmy. Od kiedy zakupił backstretcher - drabinka rehabilitacyjna na ból pleców / www backstretcher pl/ ból ustąpił, a gdy zaczyna pojawiać się to mąż kładzie sie na backstretcherze i odczuwa ulgę. Urządzenie nie jest drogie i proste w ćwiczeniach - wystarczy się na mim położyć.
    • k.anaid Re: LECZENIEM BÓLU KRĘGOSŁUPA ZAJMUJE SIĘ NEUROLO 26.08.13, 14:17
      Sam rehabilitant ok, pod warunkiem że już mamy rzeczywiście zdiagnozowane CO jest nie tak. Ja po wypadku wylądowałam w CKR gdzie całość była przeprowadzona rzeczywiście kompleksowo - od diagnozy, przez operację aż po leczenie. To co mi się podobało to fakt że od początku do końca opiekował się mną jeden lekarz-ortopeda.
    • malapatrycja Re: LECZENIEM BÓLU KRĘGOSŁUPA ZAJMUJE SIĘ NEUROLO 05.04.15, 01:11
      KK, są fizjoterapeuci, którzy znają się na tym co robią i są lekarze, którzy znają się na tym co robią. Widocznie trafiłaś na słabego fizjoterapeutę.
      W Polsce jest ten problem, że lekarze z sobie znanych powodów ograniczają autonomię fizjoterapeutów. W krajach zachodnich to fizjoterapeuta mógłby Cię wysłać na badania dodatkowe, a w Nowej Zelandii po tych badaniach mógłby sam zdecydować o wysłaniu na operację i przekazaniu w ręce lekarza. Fizjoterapeuci studiują na Akademiach Medycznych tylko rok krócej niż lekarze, a zwróć uwagę, że przez cały ten czas skupiają się tylko na jednej dziedzinie medycyny.
      Współczuję, że trafiłaś na słabego fizjoterapeutę. Może warto było zapoznać się z jego wykształceniem przed zabiegami? Przykro mi też z powodu Twojej operacji, ingerencja w kręgosłup sprawiła, że już nigdy nie będziesz w pełni zdrowa. Po takiej operacji na pewno w Twoim życiu będzie potzrebna fizjoterapia, więc życzę Ci lepszego wyboru fizjoterapeuty :)
      Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka