Dodaj do ulubionych

dziwny ból między łopatkami tylko gdy siedzę-rok

22.11.12, 18:10
Witam. Od roku mam ból kręgosłupa, który pojawia się właściwie raz w miesiącu i trwa różnie,czasami tydzień (do 10 dni) pojawia się przed menstruacją,po,czasem w trakcie. Miałam robione prześwietlenie kręgosłupa,nie wykazało nic nadzwyczajnego. Moja babcia oglądała program,w którym słyszała,że to związane z miesiączką (jeśli późno się zaczęła- u mnie w 16 roku życia) i bierze się leki,ale dokładnie nie pamiętała o co w tym chodzi. Dodam bardzo ważną rzecz,a mianowicie ból występuje,gdy siedzę. Podczas chodzenia,stania,leżenia nie boli. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • nubax 25.11.12, 13:33
    Poproszę jeszcze o Twój wiek, to bardzo istotna wskazówka. Tak się składa, że kręgosłup wbrew pozorom najbardziej obciążany jest (biorąc po uwagę normalne czynności jak stanie chodzenie, siedzenie) podczas siedzenia. Na pewno podstawą będzie zachowanie dobrej postawy i aby nogi (podudzie) nie było zbyt uciskane przez siedzisko. Do tego szczerze polecam urządzenie do ćwiczenia kręgosłupa o nazwie NUBAX. Wpisz tą nazwę w Google, na pewno będzie bardzo pomocne.

--
    ćwiczenia kręgosłupa
  • gbugala 26.11.12, 20:26
    Witaj. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Mam 18 lat. Ten ból jest nie do zniesienia i tylko przy siedzeniu. Prawdopodobnie za parę dni zniknie i potem znowu w następnym miesiącu będzie,może powinnam pójść do ginekologa,skoro ortopeda nie powiązał tego z miesiączkowaniem i nie znalazł wyjścia z sytuacji,a przecież ja nie mogę tak funkcjonować,najgorzej jest w szkole, bo nie jestem w stanie wysiedzieć 45 minut. Wiję się na tym krześle,a w domu nie mogę normalnie odrabiać lekcji, tylko na leżąco, półleżąc ;/
  • patrykm82 07.06.13, 15:23
    Na bóle kręgosłupa najlepszy jest dobry materac. Polecam sprawdzony przeze mnie materac Natura typu bonell polskiej myśli i konstrukcji. Bardzo ważnym elementem naszego materaca jest jego górna część, uniwersalna na lato i zimę, z którą ludzkie ciało ma kontakt w czasie snu i odpoczynku.
    Wykonana jest ona z materiałów w 100% naturalnych tj.:
    bawełny
    łuski gryki
    naturalnej skóry
    Dzięki nim materac "NATURA" posiada wiele walorów leczniczo-zdrowotnych, a pozytywne opinie o naszym materacu stawiają go w grupie o najwyższej jakości klasy sprzętu. WWW.eko-med.otwarte24.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka