Dodaj do ulubionych

Zakład Mięsny w Winicy

25.11.13, 05:54
Jesttem byłym pracownikiem winnicy. Czy jest ktttoś kto składał przeciw nim pozew. Czy pozew składam przeciw panu Szczerbie, czy przeciw nowym właścicielom. Mam zamiar upominać się o postojówki. Nie chcą zwolnić, nie chcą płacić. Dosyć tego. Jeśli ktoś może coś podpowiedzieć na ich temat będę wdzięczny.
Edytor zaawansowany
  • 691anka 27.11.13, 05:53
    chłopie nie wiem co z tym pozwem, ale to co się tam wyprawia to istne kpiny. Dwóch małolatów bierze się za robienie interesów. Totalnie kiszka. Jeśli chodzi o właścicieli to znalazłam na stronach internetowych krs nowych właścicieli. Okazało się że to nie są ci dwaj wielcy panowie. Którzy wszysttkim obiecują złote góry. Oni tam nie mają nic do powiedzenia. W nazwie jest wskazana Anna Łata i Adam Skoczeń. Natomiast w sposobie reprezentacji jest Andrzej Janusz Szczerba. Jakiekolwiek pozwy chyba powinno się kierować na nowych właścicieli. Czy ktoś ma inne opinie. Odnośnie wspólników, to w krs znalazlam Annę Łatę, jeszcze jako właścicielkę restauracji Victoria w Pułtusku, przy ul. Warszawskiej 27.
  • pracowni-k 28.11.13, 13:36
    Wiem , ci dwaj co podają się za wspólników to zwykli oszuści. Ja oprócz pensji będę jeszcze się o postojówki domagał. Należą się, byłem gotowy do podjęcia pracy. A ci myśleli że będą trzymać pracowników, nie zwalniać bo "podobno ruszamy", a pracownik do tego czasu niech ryje ziemię, bo co innego jeść. Nie chcieli wcześniej zwolnić to będą i za postojówki płacić. Każdemu pracownikowi, który jest zatrudniony w danym zakładzie się należą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka