Dodaj do ulubionych

Gdzie w Warszawie dobre warsztaty , kurs witrażu?

04.03.08, 10:20
Szukam i szukam tutaj propozycji jest jakoś niewiele.Nie miałam doczynienia z
witrażem,a chciałabym się nuczyć :) dlatego proszę o pomoc w znalezieniu
dobrego kursu ew. warsztatów-najlepiej polecenie czegoś na czym ktoś sam był i
wie że warto polecić osobie chcącej poznać tajniki robienia witraży.

HELP !!!! :)
Edytor zaawansowany
  • 05.03.08, 09:24
    Witam.
    Coś tu cichutko :(..a ja ciągle szukam ciekawych warsztatów...
    Pomóżcie,doradźcie - będę bardzo wdzięczna...
  • 03.04.08, 11:11
    To jest nas już dwie - kiedyś nawet znalazłam coś na Mokotowie, ale niestety straciłam kontakt.
  • 22.05.08, 22:03
    Witajcie, tak się składa, że jestem instruktorem rękodziała
    artystycznego i prowadze kursy małych form witrażowych w Kuźni
    Koralików na Mokotowie. Jeśli jesteście nadal zainteresowane to
    szczegóły na www.kuznia-koralikow.pl . Mogę też odpowiedzieć na
    pytania. Zapraszam serdecznie! Kolejna tura rusza od czerwca i lada
    dzień pojawi się grafik :)
  • 08.02.09, 21:09
    Cóż odpowiadam trochę późno, ale może jeszcze są zainteresowani.
    Jestem pasjonatką witraży i od niedawna, chcąc dzielić się moją
    pasją, prowadzę w Warszawie (Wilanów) warsztaty witraży w technice
    Tiffaniego - www.witrazka.pl. Zapraszam wszystkich chętnych.
  • 22.01.12, 09:26
    Witam na warszawskim Mokotowie powstała nowa pracownia plastyczna, która skupia doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach w przypadku profesjonalnych kursów witrażu w ołowiu jak i lamp tiffany oraz Fasingu zajęcia prowadzi instruktor z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy ze szkłem i nauczaniu zawodu polecam.
    www.oqlus.pl
  • 06.08.08, 14:53
    WItam.

Jesli nie jesteś aż tak przywiązana do stolicy, wiem, że kurs
    witrażu prowadzony jest w Krakowie. Z tego, co się oreintowałem,
    trwa dwa lata, nauka jest w systemie zaocznym. Tyle, że to
    już 'poważniejszy' kurs, a nie hobbystyczny warsztat - takich jest
    sporo. Ale jesli chciałabys zając sie witrazem na serio, Krakow to
    chyba dobry pomysl.
  • 10.02.10, 10:17
    Witam!
    Zapraszam na warsztaty witrazu prowadzone przez grupe easyArt
    W krotce organizujemy warsztaty witrazu wyjazdowe, wlasnie w
    Warszawie.
    Zapraszam
    easy-art.pl/WARSZTATYLEGENDA.htmlPozdrawiam
    easyArt
  • 06.04.10, 19:20
    Co tu dużo gadać

Ogólnopolskie, weekendowe warsztaty witrażu, kursy witrażu, sztuka witrażu, oraz
    z niesamowitym jajem przedstawiana przez instruktorów easy-Art nauka witrażu...

tylko w easy-Art.pl
    sprawdź w jakim mieście

easy-art.pl/WARSZTATYLEGENDA.html
    a tutaj zerknij czym właściwie easy-Art jest

www.facebook.com/easyArt?ref=ts

• 15.04.10, 15:33
    Zapraszamy też do Poznania. Wiem, że Ozdobnia na Jackowskiego 36/1 organizuje
    wspaniałe kursy witrażu (technika folii miedzianej - Tiffany) Można też u nich
    kupić wszystko, co potrzebne do samodzielnej pracy z witrażem.
  • 07.12.11, 10:01
    Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnych warsztatach witrażu. Odbędą się w pracowni witrażowej (ul. Batorego 16, Warszawa) w weekend: 10-11 grudnia 2011.

Podczas warsztatów "Witraż dla Początkujących" poznasz kluczowe zagadnienia dotyczące jednej z najważniejszych technik witrażownictwa - zobaczysz jak z małych elementów powstają piękne witraże w stylu Tiffany. W stylu tym wykorzystuje się taśmę miedzianą i cynę, oraz oczywiście szkło. Już w trakcie zajęć będziesz w stanie samodzielnie wykonać zawieszkę okienną lub prosty witraż. Stopień skomplikowania pracy uzależniony jest od indywidualnych umiejętności kursantów - dostosujemy się do Twojego wieku oraz zdolności plastycznych i manualnych.

więcej informacji na stronie www.strefawarsztatow.pl
  • 25.01.12, 14:52
    Nie wiem dokładnie, gdzie znajdziesz taki kurs w Warszawie, ale myślę, że kurs wizażu na DVD powinien Cię zainteresować:
    www.kursydvd.pl/wizaz-p-46.html
    Jest bardzo obszerny i masz w nim wszystko dokładnie wytłumaczone, więc wydaje mi się, że wiele z owego kursu wyniesiesz.
  • 12.04.12, 14:22
    Dziewczyna napisała WITRAŻ, takie obrazki ze szkła się układa, a nie nakłada tapetę na twarz ;)
  • Witam, niestety nie znam nikogo w Warszawie, a wiem że w Poznaniu Ozdobnia -teraz ul. Jackowskiego 39 prowadzi caly czas super kursy z witrazu robią rożne cuda i super atmosfera.
    Polecam więcej info na stronie www. ozdobnia.pl
  • 02.03.16, 20:10
    Zobacz tutaj www.artshobby.pl/ . Kursy i szkolenia w Warszawie są więc tak jak chcesz. Mają warsztaty z różnych technik więc pewnie coś znajdziesz.
  • 17.07.16, 21:51
    Zajrzyj na stronę : forum.barwyszkla.pl ja ostatnio znalazłam tam informacje na ten temat, a także wiele pomocnych wskazówek jak zrobić witraż samej w domu :-D
  • 13.11.16, 17:33
    Może jesteś zainteresowana zakupem szkła witrażowego? Mam kilkaset kg.Różne rodzaje. mam również kilkadziesiąt form do lamp Tiffany. Jest to pozostałość po upadłej firmie, którą prowadziłem ok. 20 lat. To są moje prace: www.easyart.fora.pl/viewimage.php?i=1814
    Mogę również trochę poduczyć
    mój tel: 604 849 839.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.