Dodaj do ulubionych

darmowy kurs witrażu i warsztaty witrażu

23.04.09, 17:04
www.easy-art.pl - darmowy kurs robienia witraży oraz jedyne w Polsce stowarzyszenie amatorów-pasjonatów witrażownictwa prowadzone przez Dawida Zborowskiego, zawodowego witrażystę.
easy-art, daje też dostęp do forum, promuje wybitnych amatorów oraz daje możliwość brania udziału we wspólnych organizowanych akcjach, na których powstają witraże, między innymi easy-Art.pl dla WOŚP XVI i XVII finał www.youtube.com/watch?v=d42V3W55kr4,

Warsztaty witrażowe easy-Art oraz prowadzona przez Dawida i Micha nauka tworzenia witraży pomijając kwestię humoru, zabawy, frajdy oraz tworzenia pasji są najprawdopodobniej najlepszymi kursami witraży w Polsce. Wiem co mówię, bo na wielu byłem, jednak jedynie na tych easy-Art się tak dużo nauczyłem.
www.easy-art.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=4&strona=1
Edytor zaawansowany
  • 18.08.09, 18:33
    "Darmowy" kurs witrażu, który Państwo oferujecie kosztuje w rzeczywistości 367
    zł, jak sami przyznajecie na Waszej stronie
    easy-art.pl/easySITE/warsztaty1st.htm

• 02.12.09, 17:29
    367zł kosztują 2 dniowe stacjonarne warsztaty witrażu dla zielonych w okolicach
    Poznania, w Krzywiniu, na których dzieją się np. takie rzeczy :)
    www.easy-art.pl./asp/pl_start.asp?typ=14&menu=3&strona=1
    natomiast na stronie www.easy-art.pl jest darmowa nauka robienia witraży w
    formie kursu mailowego. i nie "darmowa" tylko darmowa. A jeśli Państwo nie
    wierzą, wystarczy zapytać tutaj
    www.facebook.com/pages/easy-Art-witraze/148276027220?v=wall&ref=ts
    i wtedy podjąć decyzję :)
  • 21.07.16, 15:29
    A ja polecam forum witrażowe forum.barwyszkla.pl ja dzięki pomocym tam radom nauczyłam się sama w domu tworzyć małe cuda :)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.