Dodaj do ulubionych

la lalla la :)

06.02.11, 16:34
img163.imageshack.us/i/p1060032r.jpg/
--
Chłop jest tyle wart, do ilu ukończonych miast przylega
Obserwuj wątek
      • yoma Re: la lalla la :) 08.02.11, 16:54
        Dyć w sklepie gorąco nie jest, a im wcześniej się je uratuje ze sklepu i wsadzi na balkonie, tym lepiej dla nich.
        --
        • yoma Re: la lalla la :) 08.02.11, 16:56
          PS. Mój rekord wsadzania prymulek na balkonie to bodaj 29 stycznia, w każdym razie na pewno stycznia. Przyznam, trochę się zmarnowały, jak przyszedł mróz - i to chyba bardziej od wiatru niż od mrozu - ale przeżyły wszystkie.
          --
          Kobyła ma mały bok
          Ogrodnik ma wielki łeb, jest ślepy, lubi dobrze zjeść, a nie lubi sprzątać.
          • yoma Re: la lalla la :) 10.02.11, 14:37
            Sprawdziłam

26 stycznia smile Potem przyszedł śnieg i takie kawałki koloru tu i ówdzie spod śniegu wystawały.
            --
            ...jedziemy! Do diabła, jedziemy! Jeszcze... blabla... nie zginęło. Głupio, że nie wiem, co wciąż jeszcze nie zginęło.
        • aaaguniaaa Re: la lalla la :) 09.02.11, 15:01
          no to przez Was kilka uratowalam z tego okropnego sklepu big_grin

a co tam pochwale sie... na wiele kwiatkow mieli dzisiaj w moim ulubionym sklepie przecene 50% wiec zeby nie tylko na balkonie bylo kolorowo to kupilam sobie do tego jeszcze storczyka i amarylisa bo jakos w mieszkaniu nic kwitnac nie chcialo
          • yoma Re: la lalla la :) 09.02.11, 19:30
            I świetnie, a jakiego storczyka?

A Kfffiatek jak pojechała po prymulki, tak przepadła tongue_out
            --
            • aaaguniaaa Re: la lalla la :) 16.02.11, 14:14
              najzwyklejszego phalaenopsisa. choc moze nie taki calkiem zwykly, intensywnie fioletowysmile
              ostatnio postanowilam troche porzadku kolorystycznego w mieszkaniu wprowadzic i inne mimo ze piekne poprostu mi nie pasowaly big_grin
    • anka.g1 Re: la lalla la :) 10.02.11, 11:30
      Prymule mają być w Walentynki w Lidlu, przypuszczam że w atrakcyjnej cenie. I Wy je naprawdę już na balkon wystawiacie? Dadzą radę?;]
      --
      Zadzwoń do mamy!
      • yoma Re: la lalla la :) 10.02.11, 14:36
        No pewnie. W ogrodzie musiały mi zakwitnąć pod śniegiem, śnieg stopniał, kwiaty są smile
        --
        ...uważali, że niepatriotyczne jest śpiewanie o tym, jakim się jest patriotą. Prezentowali raczej opinię, że ktoś śpiewający o tym, jak wielkim jest patriotą, albo coś kombinuje, albo jest Głową Państwa (czyli coś kombinuje).
          • yoma Re: la lalla la :) 10.02.11, 20:01
            Daj spokój, nic im nie będzie. Jak nawet przyklapną, to szybko odbiją. Mówię, one się bardziej wiatru boją niż mrozu.

"Jeszcze w polu tyle śniegu
            Jeszcze strumyk mrozem ścięty
            A pierwiosnek już na brzegu
            Wyrósł śliczny, uśmiechnięty" smile
            --
            Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
    • kotka.szrotka Re: la lalla la :) 10.02.11, 22:32
      Też bym już tak miała gdybyśmy nie byli chorzy. Buuuuuuuuu.
      Nic im nie zaszkodzi, tak do -2 przynajmniej. Jak niżej to okrywam włókniną albo wstawiam do domu na noc. Zaszkodzić to im najbardziej zaszkodzi pobyt w domu.
      I w ogóle te wszystkie krokusy, narcyzy, bratki i stokrotki można już na zewnątrz.
      • yoma Re: la lalla la :) 11.02.11, 12:25
        Narcyzy to ja mam w domusmile Trudno, zdechną, ale niech mi coś kwitnie...
        --
        ...uważali, że niepatriotyczne jest śpiewanie o tym, jakim się jest patriotą. Prezentowali raczej opinię, że ktoś śpiewający o tym, jak wielkim jest patriotą, albo coś kombinuje, albo jest Głową Państwa (czyli coś kombinuje).
      • aaaguniaaa Re: la lalla la :) 16.02.11, 14:25
        moim chyba jednak przymrozek zaszkodzil crying
        niby bylo -1 ale kwiatki takie oklapniete. troszke sie juz podniosly ale zajelo im to 3 dni.

kusilo mnie powiesic je na barierce ale na szczescie tego nie zrobilam bo wialo tak 6-7 w skali Beauforta (tak mi pogode smiesznie pokazuje smile )
        • yoma Re: la lalla la :) 17.02.11, 12:22
          Wstaną. Nie wymagajmy od żywiny, żeby była na mrozie entuzjastyczna smile Swoją drogą przydałaby się jakaś odwilż...
          --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka