Dodaj do ulubionych

coś żółtego do bacopy

22.06.15, 08:46
poszukuje weny twórczej: kupiłam do 3 skrzynek bakopę, zasugerowałam się ,by choć wzdłuż jednego pokoju nie było bałaganu wink) a mi tam troche za smutna ta bacopa i chciałabym walnac tam cos żółtego dla rozweselenia. Myślałam nad aksamitką, moze mi cos jeszcze podpowiecie?
Edytor zaawansowany
  • horpyna4 23.06.15, 20:35
    Uczep rózgowaty jest typową rośliną balkonową, kwitnie żółto i bardzo obficie.
  • 5th_element 24.06.15, 09:58
    no właśnie mam bidens ale jakiś inny - wcale sie nie przewiesza. Moze jest kilka rodzajow? Wolalabym wlasnie by mial dluzsze galazki i pprzeplatal sie z bakopa. Przy obecnym pochmurnym niebie sama bacopa jest okropnie smutna sad a tu zdjatko bacopy z rozgowatym: zojeczka.files.wordpress.com/2012/04/z-koleusami.jpg
  • horpyna4 25.06.15, 08:17
    Jest wiele gatunków uczepu, a zwisające są tylko niektóre. I nie wszystkie są takie ozdobne i uprawiane, istnieją gatunki będące niepozornymi roślinami rosnącymi dziko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.