• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

zdjęcia kwiatów na balkonie

• 16.04.07, 11:19
    Edytor zaawansowany
    • 16.04.07, 11:28
      Jak ślicznie masz to zaaranżowane i tak czyściutkie doniczki -podziwiamsmile
    • 16.04.07, 11:34
      Maryniu masz piękne kwiatki, ale szczególnie urzekły mnie Twoje tulipany..
      Możesz napisać jak to robisz? tzn. kiedy wsadzasz cebulki do doniczek ja je
      pielęgnujesz, co robisz z nimi po przekwitnieciu i jak potem przechowujesz
      cebulki? Dużo pytań, wiem, ale bardzo podobaja mi się tulipany zwłaszcza z
      rodzaju tych niskich.. pozdrawiam..
      • 16.04.07, 11:52
        Cebulowe mam na balkonie dopiero pierwszy raz. Wsadziłam je jakoś z końcem
        września i na zimę zostawiłam doniczki u babci w ogrodzie. Zimowały pod
        gałęziami świerkowymi. Wczesną wiosną przywiozłam do mojego blokowiska, dosyc
        dużo podlewałam i nawoziłam nawozem ( do pomidorówwink i tak sobie obserwuję jak
        się rozwijają. Sukcesywnie - jak będą przekwitać - będę je zwozić z powrotem do
        ogrodu. Przez jakiś czas jeszcze będę nawozic cebule, a jak uschną całkowicie
        części zielone, wykopię i będą się suszyć na strychu.
    • 16.04.07, 12:10
      bardzo, bardzo ładnie smile jest czym sie chwalić smile
      moze i ja sie zmobilizuje i pokaze swoj balkon, chociaz na razie kwitna tam
      tylko bratki a reszta to rózne zieleniny smile
      --
      pozdrawiam smile

Ula
      • 16.04.07, 12:11
        Napisz prosze jak obchodzisz sie z hiacyntami smile Kusi mnie, zeby kupic kilka i
        na razie trzymac na balkonie, a potem wysadzic na dzialce.

--
        pozdrawiam smile

Ula
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.