Dodaj do ulubionych

Najbliższe imprezy w okolicy

09.07.10, 09:04
Na stronie www.forumpruszkow.pl, w zakładce co, gdzie, kiedy?
zamieszczane są informacje o imprezach, konkursach odbywających się
w powiecie pruszkowskim, grodziskim, zachodnio-warszawskim i
sochaczewskim.
W najbliższym czasie polecamy:
Sochaczew – koncert TSA,
Pruszków – eksperymentalne wytopy żelaza,
Piastów – kino pod gwiazdami „Odlot”
Żelazowa Wola – recitale fortepianowe
Brwinów – wycieczka rowerowa
Błonie – Mazowieckie Spotkania z Motoryzacją.
Karolin – Przystanek Pat
Informacje o terminach powyższych imprez oraz linki do stron
poświęconych tym wydarzeniom znajdziecie na www.forumpruszkow.pl.

Zapraszamy

Społeczne Stowarzyszenie ”Forum Pruszków”

--
Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
forumpruszkow.pl
e-mail: forumpruszkow@gmail.com
tel. 792 584 831
Edytor zaawansowany
  • stowarzyszenieforumpruszkow 17.09.10, 14:49
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:

    18, 19 września (sobota, niedziela)
    Podkowa Leśna – Europejskie Dni Dziedzictwa

    18, 19 września (sobota, niedziela)
    Brwinów – Odkryj II RP – gra

    18 września (sobota, godz. od 13.00)
    Reguły – Pożegnanie Lata

    18 września (sobota, godz. 16.00)
    Pruszków – koncert - Chopin na Rockowo – Rock lowes Chopin

    18 września (sobota, godz. 20.00)
    Komorów – Wieczorne granie – spotkanie przy grach Jenga, Carcassonne, Fasolki, Sushi Bar, Robale i kultowych kapslach w nowoczesnym wydaniu

    19 września (niedziela, godz. 10.00-15.00)
    Błonie – Mazowieckie Spotkania z Dawną Motoryzacją

    19 września (niedziela, od godz. 12.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Dożynki Powiatowe

    19 września (niedziela, godz. 12.30-16.00)
    Milanówek – Europejskie Dni Dziedzictwa

    19 września (niedziela, godz. od 15.00)
    Raszyn – Eko Piknik

    19 września (niedziela, godz. 17.00)
    Brwinów – koncert „Chopin na pięciu kontynentach” w wykonaniu Marii Pomianowskiej z Zespołem

    24 września (piętek, godz. 20.00)
    Izabelin – koncert Katarzyny Groniec

    25 września (sobota)
    Karolin – Narodowy Balet Ukrainy VIRSKI

    25 września (sobota, godz. 13.00)
    Piastów – Ciastko z bajką - spotkanie z Witoldem Casettim i Kelvinem Aistonem

    25 września (sobota, godz. 17.00)
    Podkowa Leśna – spotkanie z Wojciechem Fibakiem

    26 września (niedziela, godz. 10.00)
    Milanówek – Poranek Teatralny Pt. „Dwie Dorotki”

    26 września (niedziela, godz. 12.00)
    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie teatralne dla dzieci „Jaś i Małgosia”

    Polecamy również Festiwal Nauki, który odbędzie się w dniach 20-26 września w Pruszkowie.

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL

    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 24.09.10, 10:25
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:


    24, 25, 26 września (piątek)
    Karolin – Narodowy Balet Ukrainy VIRSKI

    24 września (piętek, godz. 20.00)
    Izabelin – koncert Katarzyny Groniec

    25 września (sobota,)
    Piastów – Ciastko z bajką - spotkanie z Witoldem Casettim i Kelvinem Aistonem

    25 września (sobota, godz. 13.00-24.00)
    Podkowa Leśna – FunPodko – w programie otwarte zawody deskorolkowe, after party m.in.: funk, hip-hop, drum’n’bass oraz DJE Greenhouse effect: Gibon, Kuksz, Daffz, Gzyms

    25 września (sobota, godz. 15.00)
    Łomianki – Buraki – Baśniowe wartaty teatralne „Cyrk zwierząt”

    25 września (sobota, godz. 16.00)
    Pruszków – Pruszków Gra Chopina

    25 września (sobota, od godz. 17.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Pożegnanie Lata – wytęp m.in. Afromental oraz Ryszard Rynkowski

    25 września (sobota, godz. 17.00)
    Podkowa Leśna – spotkanie z Wojciechem Fibakiem

    25 września (sobota, godz. 18.30-22.00)
    Brwinów – Światowy Dzień Kawy

    26 września – 1 października – obchody XXX-lecia Solidarności w Milanówku

    26 września (niedziela)
    Pruszków – Wielki Finał Kampanii Ognia

    26 września (niedziela, godz. 10.00-22.00)
    Piastów – I Piłkarski Turniej Stacji Telewizyjnych TV CUP

    26 września (niedziela, godz. 10.00)
    Milanówek – Poranek Teatralny Pt. „Dwie Dorotki”

    26 września (niedziela, godz. 12.00)
    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie teatralne dla dzieci „Jaś i Małgosia”

    26 września (niedziela, godz. 12.00 – 17.30)
    Zielonki Parcele – Piknik Rybny i Dzień Pieczonego Ziemniaka

    26 września (niedziela, godz.16.00)
    Pruszków – spektakl „Wakacjuszka”

    26 września (niedziela, godz. 18.00)
    Ożarów-Mazowiecki – VIII Festiwal Muzyki Kameralnej w Ożarowie Mazowieckim – Wieczór I – wykonawcy: Elżbieta Karaś Kasztel, kwartet Prima Vista

    28 września (wtorek)
    Pruszków – początek Mistrzostw Polski Elity w Kolarstwie Torowym

    1 października (piątek, godz. 19.00)
    Milanówek – obchody XXX-lecia Solidarności w Milanówku – uroczysty koncert zamykający obchody, piosenki Jacka Kaczmarskiego wykona Jakub Michalski

    2 października (sobota, godz. 18.00)
    Izabelin - Wieczór Grecki, w programie występ greckiej grupy Dimitris Zorba, wystawa fotografii oraz pokaz limu „Grecja kraj słońca, bogów i oliwek”

    3 października (niedziela, godz. od 9.00)
    Skrzelew – XII Dni Kukurydzy

    3 października (niedziela, godz. 10.00)
    Pruszków – poranek teatralny dla dzieci – spektakl „3 x Królewna 3 x Smok”

    3 października (niedziela, godz. 12.30)
    Podkowa Leśna – dziecko w teatrze „Doktor Nieboli i jego zwierzęta”

    9 października (sobota, godz. 20.00)
    Błonie – III Bal Dobroczynny

    Pruszków – zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury m.in.: Teatr Młodych „Jestem”, warsztaty literackie, warsztaty fotograficzne; tel. 22 728 39 40

    Pruszków – przegląd nieprofesjonalnych zespołów młodzieżowych, zgłoszenia tel. 22 728 39 40

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL

    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 01.10.10, 10:21
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:



    2 października (sobota, godz. 9.00 – 15.00)
    Pruszków – Dzień Otwarty w elektrociepłowni

    3 października (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – Poranek Teatralny dla dzieci: spektakl „3 x królewna 3 x Smok”

    3 października (niedziela, godz. 15.00)
    Brwinów – Olimpijski Piknik Rodzinny – gośćmi będą Sylwia Gruchała, Dariusz Goździak, Kajetan Broniewski, Paweł Nastula, Robert Sycz, Grzegorz Skrzecz

    3 października (niedziela, godz. 15.00)
    Ożarów Mazowiecki – Msza Święta oraz koncert „Po 63 dniach” poświęcony 66. rocznicy zawarcia układu o zaprzestaniu działań wojennych w Warszawie

    3 października (niedziela, godz. 18.00)
    Ożarów Mazowiecki – z okazji rocznicy zakończenia Powstania Warszawskiego Masza Święta oraz koncert słowno muzyczny pt.: „O prosta pamięć woła dziś do Ciebie”

    3 października (niedziela, godz. 20.00)
    Laski – W krainie Chopina – koncert w wykonaniu Barbary Żarnowieckiej oraz Michała Sławeckiego

    4-8 października
    Pruszków – Tydzień Aktywnego Seniora

    7 października (czwartek, godz. 19.00)
    Piastów – koncert Ewy Urygi

    8 października (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – koncert rockowy „Pokaż jak grasz”

    9 października (sobota, godz. 16.00)
    Izabelin – przedstawienie dla dzieci „Szalona furgonetka policjanta Fredka

    9 października (sobota, godz. 20.00)
    Błonie – III Bal Dobroczynny

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 07.10.10, 11:18
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:

    7 października (czwartek, godz. 18.00)
    Pruszków – Archeologiczna Mapa Polski – wykład „Niedźwiedziówka – Bursztynowe eldorado sprzed 4,5 tysiąca lat na Żuławach” wygłosi prof. Ryszard Mazurkowski

    7 października (czwartek, godz. 19.00)
    Piastów – koncert Ewy Urygi

    8 października (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – koncert rockowy „Pokaż jak grasz”, zagrają Metamorfizm, Undiscoverd Color

    9 października (sobota, godz. 11.00)
    Grodzisk Mazowiecki – pobiegnij z nami milę dla Marka

    9 października (sobota, godz. 13.00)
    Komorów – odsłonięcie pomnika „Ławeczki Marii Dąbrowskiej”

    9 października (sobota, godz. 17.00)
    Pruszków – przedstawienie „Uczone Białogłowy”

    9 października (sobota, godz. 19.00)
    Milanówek – koncert poezji śpiewanej z serii „Jacek Łocz zaprasza” – wystąpi Jarek Tomaszewski z zespołem „Trapiści”

    10-17 październik
    Milanówek – Tydzień Chopinowski w Milanówku

    10 października (niedziela, godz. 10.00)
    Nadarzyn – II Rodzinny Rajd Rowerowy

    10 października (niedziela, godz. 12.00)
    Rybie – teatrzyk dla dzieci

    10 października (niedziela, godz. 12.30)
    Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – wystąpi Młodzieżowa Orkiestra Dęta

    10 października (niedziela, godz. 16.00)
    Pruszków – „Chopin i górale” – Hanka Rybka z zespołem

    10 października (niedziela, godz. 16.00)
    Nadarzyn – Koncert Muzyki Cygańskiej

    10 października (niedziela, godz. 17.00)
    Łomianki – Gala boksu zawodowego

    10 października (niedziela, godz. 19.00)
    Ożarów-Mazowiecki – VIII Festiwal Muzyki Kameralnej w Ożarowie Mazowieckim – Wieczór II – wykonawcy: Trio Jazzowe Filipa Wojciechowskiego, Kwartet PrimaVista

    12 października (wtorek, godz. 18.00)
    Pruszków – Archeologiczna Mapa Polski – wykład „Puck, Człuchów – archeologiczne tajemnice pomorskich miasteczek” wygłosi mrg Michał Starski

    14 października (czwartek, godz. 20.00)
    Grodzisk Mazowiecki – spektakl „Gąska”

    15 października (piątek)
    Piastów – występ Jana Pietrzaka

    15 października (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – „Chopinowskie inspiracje” – Pokoleniowy wernisaż prac

    16 października (sobota, godz. 16.00)
    Pruszków – potańcówka dla dorosłych

    16 października (sobota, godz. 18.30)
    Ożarów-Mazowiecki – VIII Festiwal Muzyki Kameralnej w Ożarowie Mazowieckim – Wieczór III – Masz Św.

    17 października (niedziela)
    Brwinów – Kiermasz różności

    17 października (niedziela, godz. 2.00)
    Pruszków – Nocne spotkanie z muzyką Fryderyka Chopina w wykonaniu Kayo Nishimizu

    17 październik (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – piosenki z albumu „Scena” wykona Krystyna Lisowska

    17 października (niedziela, godz. 19.00)
    Pruszków – Dzieła Wszystkie Fryderyka Chopina

    18 października (poniedziałek, godz. 19.00)
    Milanówek – XIII Milanowski Kabareton

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 15.10.10, 10:37

    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:


    15 października (piątek)
    Piastów – występ Jana Pietrzaka

    15 października (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – „Chopinowskie inspiracje” – Pokoleniowy wernisaż prac


    16 października (sobota, godz. 18.30)
    Ożarów-Mazowiecki – VIII Festiwal Muzyki Kameralnej w Ożarowie Mazowieckim – Wieczór III – Masz Św.

    17 października (niedziela)
    Brwinów – Kiermasz różności

    17 października (niedziela, godz. 2.00)
    Pruszków – Nocne spotkanie z muzyką Fryderyka Chopina w wykonaniu Kayo Nishimizu

    17 października (niedziela, od godz. 11.00)
    Parzniew – Piknik modelarski oraz zakończenie sezonu, w programie wiele rodzajów lotów: wyścigi, latanie indywidualne, zbiorowe

    17 październik (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – piosenki z albumu „Scena” wykona Krystyna Lisowska

    17 października (niedziela, godz. 19.00)
    Pruszków – Dzieła Wszystkie Fryderyka Chopina

    17 października (niedziela, godz. 19.00)
    Pruszków – koncert z okazji Dnia Papieskiego, wystąpią: Vadim Brodski, Roam Perucki

    18 października (poniedziałek, godz. 17.00)
    Pruszków – spotkanie z Krystyną Serwaczak, m.in.: współorganizowała pierwsze Zloty Młodzieży Palmiry, Pomysłodawczyni i organizatorka Rajdu Turystyczno-Krajoznawczego "Po Kamienistej Drodze"

    18 października (poniedziałek, godz. 18.00)
    Podkowa Leśna – widowisko telewizyjne „Guillaume Apollinaire reż. Krystyna, Michał Bogusławscy. Gość specjalny Daniel Olbrychski

    18 października (poniedziałek, godz. 19.00)
    Milanówek – XIII Milanowski Kabareton

    20 października (środa, godz. 17.00)
    Pruszków – spotkanie z Leszkiem Szczasnym autorem książki Świat na wyciągnięcie ręki

    21 października (czwartek, godz. 11.00)
    Pruszków – „Losy wojenne serca Fryderyka Chopina” – wykład i koncert prof. Kazimierza Gierżoda

    21 października (czwartek, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – kwartety smyczkowe Ludwiga Van Beethovena w wykonaniu Kwartetu Prima Vista

    22 października (piątek, godz. 19.00)
    Komorów – Piwnica Artystyczna – wernisaż prac Maliny Wieczorek

    23 października (sobota, godz. 8.00 – 12.00)
    Nadarzyn – Wymień firankę na meblościankę, czyli zamiast kupować wymień, zamiast wyrzucać oddaj

    23 października (sobota, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – Podkowińskie Orły – spotkanie z laureatami nagrody Orły – Włodkiem Pawlikiem za muzykę do filmu „Rewers” oraz Andrzejem Kowalczykiem za scenografię do filmu „Popiełuszko”

    24 października (niedziela, godz. 12.00)
    Pęcice – Krakowski Salon Poezji – teksty C.K. Norwida czytać będzie Jan Nowicki, koncert pieśni Fryderyka Chopina, spotkanie z Janem Nowickim

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 21.10.10, 13:22

    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków" w najbliższym czasie poleca:

    21 października (czwartek, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – kwartety smyczkowe Ludwiga Van Beethovena w wykonaniu Kwartetu Prima Vista

    22 października (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – Dzień Kultury Austrii – w programie m.in. występ zespołu Folk Brothers oraz wystawa fotografii Agnieszki Brzezińskiej pt.: „Wiedeń”

    22 października (piątek, godz. 19.00)
    Komorów – Piwnica Artystyczna – wernisaż prac Maliny Wieczorek

    22 października (piątek, godz. 19.00)
    Milanówek – „Spotkania geograficzne” – Tour de Gruzja – czyli rowerem w piekarniku – Bartek Fabiszewski i Leszek Janasik

    23 października (sobota, godz. 8.00 – 12.00)
    Nadarzyn – Wymień firankę na meblościankę, czyli zamiast kupować wymień, zamiast wyrzucać oddaj

    23 października (sobota, godz. 12.00)
    Podkowa Leśna - I Marsz Różowej Wstążki – rozpocznie marszu na rogu ulicy Bluszczowej i Jana Pawła II przy szkole samorządowej

    23 października (sobota, godz. 18.00)
    Piastów – pokaz filmu „Salt”

    23 października (sobota, godz. 18.00)
    Nadarzyn – Akademia bez indeksu – PKP, czyli Pasje Krzysztofa Pietrzykowskiego, m.in.: fotografa, pasjonata kolej

    23 października (sobota, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – Podkowińskie Orły – spotkanie z laureatami nagrody Orły – Włodkiem Pawlikiem za muzykę do filmu „Rewers” oraz Andrzejem Kowalczykiem za scenografię do filmu „Popiełuszko”

    23 października (sobota, godz.20.00)
    Milanówek – Jam session z Tomkiem Tarczyńskim

    24 października (niedziela, godz. 12.00)
    Pęcice – Krakowski Salon Poezji – teksty C.K. Norwida czytać będzie Jan Nowicki, koncert pieśni Fryderyka Chopina, spotkanie z Janem Nowickim

    24 października (niedziela, godz. 13.00)
    Falenty – teatrzyk dla dzieci

    24 października (niedziela, godz. 16.00)
    Piastów – Ciastko z bajką – Czocher znany z programu „Mam talent”

    24 października (niedziela, godz. 16.00)
    Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Odyseja

    24 października (niedziela, godz. 16.00)
    Błonie – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu DUO ESTRELLA

    28 października (czwartek, godz. 11.00)
    Pruszków – „Losy wojenne serca Fryderyka Chopina” – wykład i koncert prof. Kazimierza Gierżod

    5 – 7 listopada
    Pruszków – Mistrzostwa Europy w Kolarstwie Torowym Elite

    5 listopada (piątek, godz. 19.00)
    Pruszków – „Lista nieobecności” – koncert piosenek m.in. A. Osieckiej, M. Grechuty, J. Kofty, T. Opotka w wykonaniu Ewy Tucholskiej, Aleksandra Drzewieckiego, Antoniego Murackiego, Wojciecha Gęsickiego, Mirosława Czyżykiewicza, Marka Markowicza

    7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – Rozpoczęcie XI Festiwalu Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego

    9 listopada (wtorek, godz. 20.30)
    Izabelin – Kabaret Moralnego niepokoju

    12 listopada (piątek, godz. 19.00)
    Błonie – koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 06.11.10, 00:52
    Na stronie internetowej Społecznego Stowarzyszenia "Forum Pruszków" (fotumpruszkow.pl) w zakładce Co, Gdzie, Kiedy zamieszczony jest kalendarz imprez odbywających się w powiecie pruszkowskim, grodziskim, sochaczewskim i zachodnio-warszawskim.
    W najbliższym czasie polecamy:


    5 – 7 listopada
    Pruszków – Mistrzostwa Europy w Kolarstwie Torowym Elite

    5 listopada (piątek, godz. 18.00)
    Piastów – pokaz filmu „Matka Teresa od kotów”

    5 listopada (piątek, godz. 19.00)
    Pruszków – Trzy Wieczory przy świecach – koncert „Lute Duo”

    5 listopada (piątek, godz. 19.00)
    Pruszków – „Lista nieobecności” – koncert piosenek m.in. A. Osieckiej, M. Grechuty, J. Kofty, T. Opotka w wykonaniu Ewy Tucholskiej, Aleksandra Drzewieckiego, Antoniego Murackiego, Wojciecha Gęsickiego, Mirosława Czyżykiewicza, Marka Markowicza

    5 listopada (piątek, godz. 19.00)
    Milanówek – „Spotkania geograficzne” – Sfabrykowany krajobraz – reż Jennifer Baichwal, Kanada

    5 listopada (piątek, godz. 20.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Projekt Volodia – Piosenki Włodzimierza Wysokiego w nowym brzmieniu

    6 listopad (sobota, godz. 19.00)
    Nadarzyn – Wielka Improwizacja Polotu Słownego – wystąpi Grupa Kabaretowa z Nadarzyna oraz Kabaret Ślurp z Białegostoku

    6 listopada (sobota, godz. 20.00)
    Podkowa Leśna – Scena Kabaretu i Ballady Autorskiej - Kabaret „Trzeci Oddech Kaczuchy”

    7 listopada (niedziela, godz.12.30)
    Pruszków – Poranek Teatralny dla Dzieci – „Przygody Bonawentury”

    7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
    Michałowice – Koncert Chopinowski

    7 listopada (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – Rozpoczęcie XI Festiwalu Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego

    9 listopada (wtorek, godz. 20.30)
    Izabelin – Kabaret Moralnego niepokoju

    11 listopada (czwartek, godz. 14.00)
    Milanówek – Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości – koncert „Gdy śpiewa Wojsko” – wykonanie Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego

    11 listopada (czwartek, godz. 15.00)
    Komorów – Ja z Tobą, Ty ze mną – wspólne śpiewanie pieśni legionowych

    11 listopada (czwartek, godz. 15.00)
    Komorów – Ja z Tobą, Ty ze mną – wspólne śpiewanie pieśni legionowych

    11 listopada (czwartek, godz. 18.00)
    Piastów- koncert Edyty Geppert

    11 listopada (czwartek, godz. 19.00)
    Pruszków – koncert z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości, wystąpią: Konstanty Andrzej Kulka oraz Andrzej Guz

    12 listopada (piątek, godz. 19.00)
    Błonie – koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”

    13 listopada (sobota, godz. 17.00)
    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu „Zakochani widzą słonie”

    14 listopada (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – Poranek Teatralny dla Dzieci – „Słowik”

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.




    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
  • stowarzyszenieforumpruszkow 18.11.10, 15:14
    Na stronie internetowej Społecznego Stowarzyszenia "Forum Pruszków" (fotumpruszkow.pl) w zakładce Co, Gdzie, Kiedy zamieszczony jest kalendarz imprez odbywających się w powiecie pruszkowskim, grodziskim, sochaczewskim i zachodnio-warszawskim.
    W najbliższym czasie polecamy:


    20 listopada (sobota)
    Teresin – II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Duszą – gwiazda wieczoru Robert Kasprzycki

    20 listopada (sobota, godz. 14.00 -17.00)
    Pruszków - SWAP PARTY - UWOLNIJ SWOJĄ SZAFĘ! czyli druga wolna wymiana ciuchów, dodatków, książek i płyt, oraz dzień otwarty w Perfekt Fit

    20 listopada (sobota, godz. 17.30)
    Izabelin – kabaret Ani Mru – Mru

    20 listopada (sobota, godz. 19.00)
    Błonie – koncert zespołu „Kuba Sienkiewicz – Trio”

    20 listopada (sobota, godz. 19.00)
    Brwinów – Beztroskie Sączenie Jazzu – wystąpią Małgorzata Milczarek o Hubert Czerski

    21 listopada (sobota, godz. 12.30)
    Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – „Jesień … z Vivaldim, Chopinem i Wieniawskim”

    21 listopada (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – XI Festiwal – Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego – utwory Fryderyka Chopina i Henryka Mikołaja Góreckiego wykona Rogal String Quartet i Marek Bracha

    21 listopada (niedziela, godz. 19.00)
    Piastów – koncert Tomka Kamińskiego

    25 listopada (czwartek)
    Brwinów – Babski Wieczór

    25 listopada (czwartek, godz. 19.00)
    Nadarzyn – Kino Nokowe – pokaz filmu „Beat of Freedom” oraz spotkanie z Muńkiem Staszczykiem

    26 listopada (piątek, godz. 18.00)
    Milanówek – Salonik Literacki – spotkanie z pisarzem książek dla dzieci Mariola Jarocka „Baśnie w kolorach tęczy”

    26 listopada (piątek, godz. 19.00)
    Pruszków – Trzy Wieczory przy Świecach – wystąpi Joanna Reszel oraz „Canor Anticus” – wieczór arii XVIII-wiecznych

    27 listopada (sobota, godz.14.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Bal Andrzejkowy dla dzieci

    28 listopada (niedziela, godz. 12.00)
    Pęcice – spektakl muzyczny – „Krystyna Tkacz śpiewa Kurta Tucholsky’ego”

    28 listopada (niedziela, godz. 13.00)
    Falenty – teatrzyk dla dzieci

    28 listopada (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – XI Festiwal – Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego – utwory Fryderyka Chopina, Mieczysława Karłowicza, Karola Szymanowskiego oraz Witolda Lutosławskiego wykona Jadwiga Rappe, Joanna Freszel, Mariusz Rutkowski, Derwid, Dorota Miśkiewicz, Marek Napiórkowski

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.



    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 25.11.10, 14:11
    Na stronie internetowej Społecznego Stowarzyszenia "Forum Pruszków" (fotumpruszkow.pl) w zakładce Co, Gdzie, Kiedy zamieszczony jest kalendarz imprez odbywających się w powiecie pruszkowskim, grodziskim, sochaczewskim i zachodnio-warszawskim.
    W najbliższym czasie polecamy:



    26 listopada (piątek, godz. 18.00)
    Milanówek – Salonik Literacki – spotkanie z pisarzem książek dla dzieci Mariola Jarocka „Baśnie w kolorach tęczy”

    26 listopada (piątek, godz. 19.00)
    Pruszków – Trzy Wieczory przy Świecach – wystąpi Joanna Reszel oraz „Canor Anticus” – wieczór arii XVIII-wiecznych

    27 listopada (sobota, godz. 10.00-12.00)
    Nadarzyn – Wymień firankę na meblościankę

    27 listopada (sobota, godz.14.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Bal Andrzejkowy dla dzieci

    27 listopada (sobota, godz. 18.00)
    Pruszków – Zabawa Andrzejkowa dla dzieci

    28 listopada (niedziela, godz. 12.00)
    Pęcice – spektakl muzyczny – „Krystyna Tkacz śpiewa Kurta Tucholsky’ego”

    28 listopada (niedziela, godz. 12.30)
    Piastów – przedstawienie dla dzieci – Magiczny miód

    28 listopada (niedziela, godz. 13.00)
    Falenty – teatrzyk dla dzieci

    28 listopada (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – XI Festiwal – Muzyczne Konfrontacje Od Chopina do Lutosławskiego – utwory Fryderyka Chopina, Mieczysława Karłowicza, Karola Szymanowskiego oraz Witolda Lutosławskiego wykona Jadwiga Rappe, Joanna Freszel, Mariusz Rutkowski, Derwid, Dorota Miśkiewicz, Marek Napiórkowski

    3 grudnia (piątek, godz. 19.00)
    Milanówek – „Spotkania geograficzne” – Oblicza Rosji – Durakowo, wioska głupców – reż Nino Kirtadze, Francja 2007

    4 grudnia (sobota, godz. 10.00 – 13.30)
    Pruszków – Z rolkami na wesoło - Mikołaj na rolkach – zabawa dla dzieci, młodzieży i rodziców

    4 grudnia (sobota, godz. 11.30)
    Grodzisk Mazowiecki – spektakl dla dzieci „Zagubiony Mikołaj”

    5 grudnia (niedziela, godz. 12.00-16.00)
    Komorów – Stara Cukiernia – Jarmark Adwentowy – oferta lokalnych twórców i rzemieślników. Świetna okazja do zaopatrzenia się w prezenty

    5 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
    Pruszków – koncert –Majewska – Korcz

    Pruszków- nabór do Teatru Słowa i Przedmiotu GEST – zajęcia gratis

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.



    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 10.12.10, 09:34
    Na stronie internetowej Społecznego Stowarzyszenia "Forum Pruszków" (fotumpruszkow.pl) w zakładce Co, Gdzie, Kiedy zamieszczony jest kalendarz imprez odbywających się w powiecie pruszkowskim, grodziskim, sochaczewskim i zachodnio-warszawskim.
    W najbliższym czasie polecamy:


    11 grudnia (sobota, godz. 10.00 – 14.00)
    Pruszków – Kiermasz dziecięcy

    11 grudnia (sobota, godz. 11.00-18.00)
    Grodzisk Mazowiecki – kiermasz świąteczny

    11 grudnia (sobota, godz. 17.00)
    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Sztuczki

    11 grudnia (sobota, godz. 18.00)
    Grodzisk Mazowiecki – koncert alternatywny

    11 grudnia (sobota, godz. 18.00)
    Piastów – pokaz filmu Essentials killing

    11 grudnia (sobota, godz. 19.00)
    Pruszków – koncert „Brel raz jeszcze” w wykonaniu Janusza Zbiegieła

    12 grudnia (niedziela, godz. 12.00-16.00)
    Komorów – Stara Cukiernia – Jarmark Adwentowy – oferta lokalnych twórców i rzemieślników. Świetna okazja do zaopatrzenia się w prezenty

    12 grudnia (niedziela, godz. 12.30)
    Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – Idą święta – koncert kolęd i pastorałek

    12 grudnia (niedziela, godz. 17.30)
    Piastów – Ciastko z bajką – Monika i Kulfon

    12 grudnia, (niedziela, godz. 18.00)
    Milanówek – koncert kolęd, wystąpią: Anna Faber, Luiz Figiel oraz Piotr Antoni Sawicki

    15 grudnia (środa, godz. 19.00)
    Grodzisk Mazowiecki – koncert świąteczny Olgi Bończyk

    17 grudnia (piątek, godz. 19.00)
    Milanówek – „Spotkania geograficzne” – W objęciach Mekongu i nie tylko – Tomasz Murzyn

    18 grudnia (sobota, godz. 12.30)
    Podkowa Leśna – świąteczne spotkanie dla dzieci, w programie m.in. pieczenie pierników, tworzenia jadalnych ozdób choinkowych, śpiewanie kolęd

    18 grudnia (sobota, godz. 18.00)
    Brwinów – akustyczne kolędowanie z muzykami Tears of Happiness

    19 grudnia (niedziela, godz. 16.00)
    Błonie – recital Haliny Kunickiej

    Pruszków- nabór do Teatru Słowa i Przedmiotu GEST – zajęcia gratis

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 10.01.11, 11:18

    W najbliższym czasie polecamy:

    14 stycznia (piątek, godz. 17.00)
    Piastów – Konfraternia Poetycka Biesiada zaprasza na wieczór poezji ROBERTA BRZEZIŃSKIEGO

    14 stycznia (piątek, godz. 19.00)
    Karolin – Koncert pełnospektaklowy chóru, baletu i orkiestry zespołu Mazowsze

    14 stycznia (piątek, godz. 17.00)
    Komorów – Wernisaż malarski Beaty Tarłowskiej oraz spektakl "Mówię życiu jesteś piękne" w wykonaniu aktorów grupy teatralnej "Komu wiersz, komu piosenkę".

    14 stycznia (piątek, godz. 20.30)
    Błonie – Koncert Michała Jelonka

    15 stycznia (sobota, godz. 13.00)
    Piastów – Bałwankowe psoty, czyli zimowa komedia muzyczna" - to główny punkt pierwszego CIASTKA Z BAJKĄ w 2011 roku. Wystąpią srtyści "Teatru Koliber" - Cezary Jankowski i Piotr Wyrzykowski organizowanego przez Stowarzyszenie Możesz.

    15 stycznia (sobota, godz. 17.00)
    Pruszków – Stowarzyszenie Forum Pruszków zaprasza na pokaz filmu "Zatoichi" w reżyserii Takeshi Kitano. Po prelekcji filmu i dyskusji kulinarna niespodzianka!

    15 stycznia (sobota, godz. 18.00)
    Podkowa Leśna – Koncert karnawałowy "Solo i w duecie" Maria Sarna- sopran, Ryszard Cieśla - baryton, Ewa Seroka – fortepian. W programie piosenki z musicalów.

    16 stycznia (niedziela, godz. 12.15)
    Raszyn – Koncert kolęd w wykonaniu zespołu Rex Gloriae (w Kościele p.w. św. Mateusza Ewangelistym w Dawidach Bankowych

    16 stycznia (niedziela, godz. 16.00)
    Pruszków – Koncert Noworoczny Krystyny Prońko z zespołem "TRIO"

    16 stycznia (niedziela, godz. 18.00)
    Milanówek - Koncert Artura Andrusa i Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści Jak Łza"

    21 stycznia (piątek, godz. 19.00)
    Karolin – Koncert Kolędy i Chopin a'cappella Wystąpią: Voice Factory, Agnes Orkisz, Marek Majewski, soliści Mazowsza

    23 stycznia (niedziela, godz. 12.30)
    Stawisko – Kolędy i pastorałki w wykonaniu Ludowego Zespołu Artystycznego "Promni"
    przy SGGW w Warszawie

    23 stycznia (niedziela, godz. 18.00-20.00)
    Pruszków – Pruszkowski Salonik z Kulturą – Inauguracja. Wystąpi Krzysztof Daukszewicz i Antoni Muracki z zespołem.


    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

    Przepraszamy za przerwę na przełomie roku.

    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 14.01.11, 13:25
    W najbliższym czasie polecamy:

    15 stycznia (sobota, godz. 13.00)
    Piastów – Bałwankowe psoty, czyli zimowa komedia muzyczna" - to główny punkt pierwszego CIASTKA Z BAJKĄ w 2011 roku. Wystąpią srtyści "Teatru Koliber" - Cezary Jankowski i Piotr Wyrzykowski organizowanego przez Stowarzyszenie Możesz.

    15 stycznia (sobota, godz. 17.00)
    Pruszków – Stowarzyszenie Forum Pruszków zaprasza na pokaz filmu "Zatoichi" w reżyserii Takeshi Kitano. Po prelekcji filmu i dyskusji kulinarna niespodzianka!

    15 stycznia (sobota, godz. 17.00)
    Karolin – Koncert pełnospektaklowy chóru, baletu i orkiestry zespołu Mazowsze.

    15 stycznia (sobota, godz. 18.00)
    Podkowa Leśna – Koncert karnawałowy "Solo i w duecie" Maria Sarna- sopran, Ryszard Cieśla - baryton, Ewa Seroka – fortepian. W programie piosenki z musicalów.

    15 stycznia (sobota, godz. 19.00)
    Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na karaoke i tańce, czyli "łubu dubu".

    16 stycznia (niedziela, godz. 12.15)
    Raszyn – Koncert kolęd w wykonaniu zespołu Rex Gloriae (w Kościele p.w. św. Mateusza Ewangelistym w Dawidach Bankowych

    16 stycznia (niedziela, godz. 12.30, 17.00)
    Piastów – pokaz filmu Mysi agenci

    16 stycznia (niedziela, godz. 16.00)
    Pruszków – Koncert Noworoczny Krystyny Prońko z zespołem "TRIO"

    16 stycznia (niedziela, godz. 16.00)
    Błonie – Koncert kolęd i pieśni patriotycznych chóru Warszawianka

    16 stycznia (niedziela, godz. 18.00)
    Milanówek - Koncert Artura Andrusa i Teatrzyk Piosenki Satyrycznej "Czyści Jak Łza"

    21 stycznia (piątek, godz. 19.00)
    Karolin – Koncert Kolędy i Chopin a'cappella Wystąpią: Voice Factory, Agnes Orkisz, Marek Majewski, soliści Mazowsza

    16 stycznia (niedziela, godz. 19.00)
    Piastów – pokaz filmu AMERYKANIN

    21 stycznia (piątek, godz. 18.00)
    Błonie – Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla gości Centrum zaśpiewa Krzysztof Krawczyk

    21 – 22 stycznia (piątek-sobota, godz. 17.00)
    Piastów – pokaz filmu ZAPLĄTANI USA b/o dubbing

    21 stycznia (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – MOK Kamyk zaprasza dzieci na ,,Walczyk dla Babci i Dziadka” – w programie: artystyczne prezentacje Zespołu ,,Skaczące Nutki”, Teatru Maska oraz
    sztuka teatralna „Odlot nielota” Teatru Młodych „Jestem”

    21 stycznia (piątek, godz. 19.00)
    Karolin – Koncert Kolędy i Chopin a'cappella Wystąpią: Voice Factory, Agnes Orkisz, Marek Majewski, soliści Mazowsza

    23 stycznia (niedziela, godz. 12.30)
    Stawisko – Kolędy i pastorałki w wykonaniu Ludowego Zespołu Artystycznego "Promni" przy SGGW w Warszawie

    23 stycznia (niedziela, godz. 18.00-20.00)
    Pruszków – Pruszkowski Salonik z Kulturą – Inauguracja. Wystąpi Krzysztof Daukszewicz i Antoni Muracki z zespołem.


    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.



    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 01.02.11, 00:17

    W najbliższym czasie polecamy:


    4 lutego (piątek, godz. 17.00)
    Piastów – Konfraternia Poetycka Biesiada przy MOK zaprasza na spotkanie autorskie
    poety, prezesa Stowarzyszenia Autorów Polskich EUGENIUSZA ORŁOWA

    4 lutego (piątek, godz. 19.00)
    Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na "Wieczór arabski".

    4 lutego (piątek, godz. 19.00)
    Izabelin – kolejne "Spotkanie z Gwiazdą", tym razem naszym gościem będzie aktor - Wiktor Zborowski.

    4 lutego (piątek, godz. 20.00)
    Nadarzyn – Kabaret HRABI z programem SAVOIR VIVRE

    5 lutego (sobota, godz. 12.00)
    Pruszków – MOK „Pałacyk” zaprasza na SLAM POETYCKI pt „ZIMA” w programie konkurs na wiersz o zimie (nagrody), poezja śpiewana w wykonaniu Cezarego Stawskiego, spotkanie z poetą Andrzejem Rodysem

    5 lutego (sobota, godz. 17.00)
    Piastów – MOK zaprasza na KABARET POD WYRWIGROSZEM

    5 lutego (sobota, godz. 18.00)
    Karolin – Spektakl teatralny „Sztuka kochania, czyli serdeczne porachunki" w doskonałym duecie aktorskim : Olga Bończyk i Dariusz Kordek.

    5 lutego (sobota, godz. 19.00)
    Milanówek – KONCERT MUZYKI ŻYDOWSKIEJ przeplatany żydowskimi dowcipami.
    Wystąpi zespół SHALOM.

    6 lutego (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – MOK zaprasza w ramach stałego cyklu ,,Poranek Teatralny dla Dzieci”… : ,,Bal karnawałowy z Ciotka Teklą ”Wspaniała zabawa z profesjonalnymi aktorami estradowymi.

    6 lutego (niedziela, godz. 12.30-14.30)
    Milanówek – Bal karnawałowy dla dzieci.

    6 lutego (niedziela, godz. 17.00)
    Komorów – Stara Cukiernia informuje, że odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Kobiet "K-Open". Grono jak sama nazwa sugeruje jest otwarte

    11 lutego (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – Koncert Rockowy ,,Pokaż jak grasz” w ramach Otwartej Sceny Muzycznej dla młodzieży.

    11 lutego (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – spotkanie z Ryszardem Wolańskim autorem opowieści o Henryku Warsie - Już nie zapomnisz mnie. Piosenki Warsa z akompaniamentem Michała Śniadowskiego
    Wykonają: zespół wokalny „Wrzos” i młodzież szkół Średnich

    11 lutego (piątek, godz. 19.00)
    Karolin – Koncert walentynkowy chóru, baletu i orkiestry ze specjalnie przygotowanym programem.


    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 04.02.11, 11:38

    W najbliższym czasie polecamy:


    4 lutego (piątek, godz. 19.00)
    Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na "Wieczór arabski".

    4 lutego (piątek, godz. 20.00)
    Nadarzyn – Kabaret HRABI z programem SAVOIR VIVRE

    5 lutego (sobota, godz. 17.00)
    Piastów – MOK zaprasza na KABARET POD WYRWIGROSZEM

    5 lutego (sobota, godz. 18.00)
    Karolin – Spektakl teatralny „Sztuka kochania, czyli serdeczne porachunki" w doskonałym duecie aktorskim : Olga Bończyk i Dariusz Kordek.

    5 lutego (sobota, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – KONCERT grupy Maciej Strzelczyk Trio

    6 lutego (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – MOK zaprasza w ramach stałego cyklu ,,Poranek Teatralny dla Dzieci”… : ,,Bal karnawałowy z Ciotka Teklą ”

    6 lutego (niedziela, godz. 17.00)
    Komorów – Stara Cukiernia informuje, że odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Kobiet "K-Open". Grono jak sama nazwa sugeruje jest otwarte

    11 lutego (piątek, godz. 16.00)
    Podkowa Leśna – VIII Konkurs Piosenki „Rozmaitości”

    11 lutego (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – Koncert Rockowy ,,Pokaż jak grasz” w ramach Otwartej Sceny Muzycznej dla młodzieży.

    11 lutego (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – spotkanie z Ryszardem Wolańskim autorem opowieści o Henryku Warsie -

    11 lutego (piątek, godz. 19.00)
    Karolin – Koncert walentynkowy chóru, baletu i orkiestry ze specjalnie przygotowanym programem.

    12 lutego (sobota, godz. 11.00 - 14.00)
    Raszyn – Bal Karnawałowy dla Dzieci

    12 lutego (sobota, godz. 15.45)
    Podkowa Leśna – Pomiędzy Podkową a Londynem. Pod tym tytułem odbędzie się druga piesza alleygra. Tym razem poświęcona będzie m.in. historii Podkowy Leśnej

    12 lutego (sobota, godz. 16.00)
    Pruszków – Zabawa Walentynkowa ,,Do zakochania jeden krok”

    12 lutego (sobota, godz. 17.00 - 20.00)
    Brwinów – Zabawa Karnawałowa dla dzieci

    12 lutego (sobota, godz. 20.00)
    Nadarzyn – koncert zespołu PUSTKI

    14 lutego (poniedziałek, godz. 17.30 i 20.00)
    Błonie – walentynkowe występy Kabaretu pod Wyrwigroszem

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 12.02.11, 01:05
    W najbliższym czasie polecamy:


    12 lutego (sobota, godz. 11.00 - 14.00)
    Raszyn – Bal Karnawałowy dla Dzieci

    12 lutego (sobota, godz. 15.45)
    Podkowa Leśna – Pomiędzy Podkową a Londynem. Pod tym tytułem odbędzie się druga piesza alleygra. Tym razem poświęcona będzie m.in. historii Podkowy Leśnej

    12 lutego (sobota, godz. 16.00)
    Pruszków – Zabawa Walentynkowa ,,Do zakochania jeden krok”

    12 lutego (sobota, godz. 17.00 - 20.00)
    Brwinów – Zabawa Karnawałowa dla dzieci

    12 lutego (sobota, godz. 18.00)
    Sochaczew – Zapraszamy na koncert z cyklu: BURMISTRZ MIASTA ZAPRASZA. Wystąpi Sochaczewska Orkiestra Kameralna CAMERATA MAZOVIA pod kierownictwem Artura Komorowskiego oraz gościnnie grupa wokalna ART CAMERAL pod kierownictwem Anny Wróblewskiej

    12 lutego (sobota, godz. 20.00)
    Nadarzyn – koncert zespołu PUSTKI

    13 lutego (niedziela, godz. 17.00)
    Komorów – Stara Cukiernia organizuje walentynkowy wieczór dla zakochanych i tych, którzy zakochają się lada chwila:) pod hasłem "Groszki i róże".

    14 lutego (poniedziałek, godz. 17.30 i 20.00)
    Błonie – walentynkowe występy Kabaretu pod Wyrwigroszem

    14 lutego (poniedziałek, godz. 18.00)
    Raszyn – koncert romansów rosyjskich w wykonaniu Swietłany Żarczyńskiej i Piotra Piskorza

    16 lutego (środa, godz. 19.30)
    Grodzisk Maz. – koncert jazzowy w V rocznicę śmierci Marka Cabanowskiego

    19 lutego (sobota, godz. 16.00)
    Podkowa Leśna – spotkanie z dr Grzegorzem Kostrzewą - Zorbasem
    pt. "Wizja rozwoju miasta i regionu

    19 lutego (sobota, godz. 17.00)
    Pruszków – pokaz filmu „Wiatr buszujący w jęczmieniu” brytyjskiego reżysera Kena Loacha. Po filmie zapraszamy do dyskusji. Wstęp wolny!

    19 lutego (sobota, godz. 17.00-23.00)
    Nadarzyn – BAL KARNAWAŁOWY dla dorosłych

    19 lutego (sobota, godz. 18.00)
    Karolin – Spektakl kryminalny Teatru Hybrydy „Pomysł na morderstwo”

    20 lutego (niedziela, godz. 16.00)
    Błonie – recital Jacka Wójcickiego zatytułowany "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

    20 lutego (niedziela, godz. 16.00-18.00)
    Nadarzyn – Pani Zima i Pan Sopelek zapraszają dzieci na BAL KARNAWAŁOWY gość specjalny - Clown Patefon

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.



    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 18.02.11, 15:37

    W najbliższym czasie polecamy:


    19 lutego (sobota, godz. 16.00)
    Podkowa Leśna – spotkanie z dr Grzegorzem Kostrzewą - Zorbasem
    pt. "Wizja rozwoju miasta i regionu

    19 lutego (sobota, godz. 17.00)
    Pruszków – pokaz filmu „Wiatr buszujący w jęczmieniu” brytyjskiego reżysera Kena Loacha. Po filmie zapraszamy do dyskusji. Wstęp wolny!

    19 lutego (sobota, godz. 19.00)
    Kanie – Zimowe wieczory country – zagra Lonstar oraz Dorota Krawczyk

    19 lutego (sobota, godz. 18.00)
    Karolin – Spektakl kryminalny Teatru Hybrydy „Pomysł na morderstwo”

    19 lutego (sobota, godz.19.00)
    Komorów – Wieczorek erotyczny w Starej Cukierni

    20 lutego (niedziela, godz. 16.00)
    Błonie – recital Jacka Wójcickiego zatytułowany "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"

    20 lutego (niedziela, godz. 16.00-18.00)
    Nadarzyn – Pani Zima i Pan Sopelek zapraszają dzieci na BAL KARNAWAŁOWY gość specjalny - Clown Patefon

    20 lutego (niedziela, godz. 19.00)
    Raszyn – koncert na żywo „…W Rytmach Latino” – Jerzy Besala, Anna Patynek, Krzysztof Ścierański - Świetlica Środowiskowa w Rybiu

    22 lutego (wtorek, godz. 18.00)
    Sochaczew – Koncert Finałowy VI nadzwyczajnej edycji Festiwalu Muzycznego „W Krainie Chopina” – wystąpią: Konstanty Andrzej Kulka, Andrzej Wróbel, Kayo Nishimizu

    22 lutego (wtorek, godz. 19.00)
    Brwinów – „Chopin w Brwinowie” – „… te dni przedostatnie …” – w programie nieznane listy Chopina, świadkowie ostatnich godzin jego życia oraz tylko jeden utwór – sonata b-moll

    24 lutego (czwartek, godz. 18.00)
    Pruszków – Spotkania z poezją – swoje utwory przedstawi Pani Anna Modrzejewska

    25 lutego (piątek, godz. 19.00)
    Karolin – wystąpi Ludowy Zespół Artystyczny PROMNI im. Zofii Solarzowej

    26 lutego (sobota, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – Playlista.Haendel.Hity – wystąpią studenci Wydziału Wokalnego Uniwersytetu F. Chopina w Warszawie oraz Zespoł Instrumentalny Uniwersytetu F. Chopina w Warszawie

    27 lutego (niedziela, godz. 13.00)
    Falenty - teatrzyk dla dzieci - „Królowa Śniegu”

    27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
    Grodzisk Maz. – Kabareton - występ Tomasza Jachimka i Kabaretu Szarpanina

    27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
    Raszyn – Cykliczny teatrzyk dla dzieci - przedstawienie- Filia GOK w Falentach

    27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
    Błonie – Koncert Bogusława Morki zatytułowany "Bądź moją miłością"

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 26.02.11, 18:44

    W najbliższym czasie polecamy:

    26 lutego (sobota, godz. 17.00)
    Brwinów – Brwinowski Klub Filmowy zaprasza na: dokument Podkowińska Wideokronika nr 1/2011 „Otwarcie wystawy twórczości Kiciora”, impresja wideo „Przestałem się bać”, dokument: „Pępek Europy a sprawa tortu”

    27 lutego (niedziela, godz. 13.00)
    Falenty - teatrzyk dla dzieci - „Królowa Śniegu”

    27 lutego (niedziela, godz. 10.00-14.00)
    Brwinów – Targ przydasiów

    27 lutego (niedziela, godz. 13.00)
    Falenty - teatrzyk dla dzieci - „Królowa Śniegu”

    27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
    Grodzisk Maz. – Kabareton - występ Tomasza Jachimka i Kabaretu Szarpanina

    27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
    Raszyn – Cykliczny teatrzyk dla dzieci - przedstawienie- Filia GOK w Falentach

    27 lutego (niedziela, godz. 16.00)
    Błonie – Koncert Bogusława Morki zatytułowany "Bądź moją miłością"

    27 lutego (niedziela, godz. 19.00)
    Komorów – Stara Cukiernia zaprasza na koncert „Od renesansu do współczesności”

    1 marca (wtorek, godz. 19.00)
    Pruszków – Dzieła wszystkie Fryderyka Chopina – wystąpią: Konstanty Andrzej Kulka, Andrzej Wróbel, Agnieszka Kozło, Kayo Nishimizu

    3 marca (czwartek, godz. 17.00)
    Pruszków – Program kabaretowy „Nie szukaj czasu po czasie” w wykonaniu Kabaretu Po Przejściach

    4 marca (piątek, godz. 17.00)
    Piastów – wieczór poezji Sławomira Płatka

    4 marca (piątek, godz. 19.00)
    Karolin – wystąpi Zespół Etniczny pod kierownictwem artystycznym Marii Pomianowskiej

    5 marca (sobota, godz. 11.00)
    Pruszków – Czytanie na śniadanie – spikerzy Polskiego Radia czytać będą „Piegowate opowiadania” Renaty Piątkowskiej

    5 marca (sobota, godz.18.00)
    Raszyn – Bal karnawałowy - Świetlica Środowiskowa w Rybiu

    5 marca (sobota, godz.20.00)
    Błonie – Zenon Laskowik i Jacek Fedorowicz, Kabareciarnia oraz Zespół Muzyczny "Promile" zapraszają na program kabaretowy pod wiele obiecującym tytułem
    "Tego jeszcze nie było"

    6 marca (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – Poranek Teatralny dla dzieci – „Lokomotywa Pana Tuwima”

    6 marca (niedziela, godz. 17.00)
    Karolin – Monodram autorski „Goła Baba"

    6 marca (niedziela, godz. 18.00)
    Piastów – pokaz filmu Turysta


    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 11.03.11, 12:28

    W najbliższym czasie polecamy:


    12 marca (sobota, godz. od 9.00)
    Milanówek – Miasto Kobiet – w programie m.in. warsztaty fotograficzne, filmowe, malarskie i aktorskie, abc masażu klasycznego, pokazy jogi, samoobrona dla Pań, wykłady , wieczór poezji, babskie kino, wystawy, poradnictwa prawne

    12 marca (sobota, godz. 10.00-12.00)
    Nadarzyn – Wymień firankę a meblościankę

    12 marca (sobota, godz. 17.00)
    Piastów – pokaz filmu Podróże Guliwera

    12 marca (sobota, godz. 20.00)
    Nadarzyn – Piosenki z tekstem – koncert Piotra Bukartyka

    13 marca (niedziela, godz. 12.00)
    Rybie – teatrzyk dla dzieci – Dziadek do orzechów

    13 marca (niedziela, godz. 16.00)
    Pruszków – Koncert z cyklu „Muzyczne inspiracje …” – Kamyk zielony” w wykonaniu Doroty Osińskiej z Zespołem

    13 marca (niedziela, godz.17.00)
    Raszyn – Emilia Krakowska – Spektakl Wakacjusza

    15 marca (wtorek, godz. 17.30)
    Podkowa Leśna – Prelekcja i pokaz zdjęć Karoliny Likhtarovich – „Czarnobyl”

    17 marca (czwartek, godz. 18.00)
    Pruszków - spotkanie z Zdzisławem Zaborskim oraz promocja jego książki Durchgangslander 121 – niemiecka zbrodnia specjalna

    17 marca (czwartek, godz. 19.00)
    Brwinów – wernisaż rysunku i grafiki Anny Sawickiej pt.: Quo Vadis

    19 marca (sobota, godz. 14.00)
    Piastów – Ciastko z bajką – wystąpią Ciocia Klocia, Pan Tik-Tak oraz Fasolki

    19 marca (sobota, godz. 15.00-17.00)
    Podkowa Leśna – Teatr Cieni – prowadzenie Aga Papis

    19 marca (sobota, godz. 18.00)
    Karolin – koncert Tadeusza Woźniaka

    19 marca (sobota, godz. 19.00)
    Milanówek – Salonik z kulturą. Wystąpi Krzysztof Daukszewicz i Andrzej Garczarek

    20 marca (niedziela, godz. 10.00)
    Milanówek – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie Wilk i zając

    20 marca (niedziela, godz. 19.30)
    Błonie – koncert Wiosna, ach to ty! Piosenki Marka Grechuty w wykonaniu Anny Wyszkoń, Marka Jackowskiego, Krzysztofa Kiliańskiego oraz Martyny Jakubowicz

    21 marca (poniedziałek, godz. 19.00)
    Karolin – spektakl - Obłoczni czyli sen Chopina

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 25.03.11, 23:08

    W najbliższym czasie polecamy:

    26 marca (sobota, godz. 18.00)
    Piastów – pokaz filmu Czarny łabędź

    26 marca (sobota, godz. 20.00)
    Milanówek – Gorgi Maglakelidze zaprasza na wieczór gruziński

    26 marca (sobota, godz. 19.00)
    Milanówek – koncert Wielkopostny

    26 marca (sobota, godz. 19.30)
    Pruszków – Misterium Męki Pańskiej

    27 marca (niedziela, godz. 10.00-14.00)
    Brwinów – Targ Przydasiów

    27 marca (niedziela, godz. 12.30)
    Piastów – przedstawienie „Kolorowa Pani Wiosna”

    27 marca (niedziela, godz. 13.15)
    Pruszków – uroczystości upamiętniające 66. rocznicę uprowadzenia przez NKWD szesnastu przywódców Polskiego Państwa Podziemnego

    27 marca (niedziela, godz. 16.00)
    Brwinów – Wiosna w Bullerbyn – czytanie książki, robienie Marzanny, ognisko

    31 marca (czwartek, godz. 20.00)
    Błonie – Kabaret Neo-Nówka

    1 kwietnia (piątek, godz. 19.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Piwnica pod Baranami w Grodzisku

    2 kwietnia (sobota, godz. 18.00)
    Nadarzyn – Akademia bez Indeksu – Wieczór Japoński

    3 kwietnia (niedziela)
    Brwinów – Rowerowa Masa Krytyczna

    3 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
    Pruszków – spotkanie z prof. Stefanem Stuligroszem

    3 kwietnia (niedziela, godz. 16.00)
    Błonie – koncert Mzyki pasyjnej – w programie utwory: Pergolesiego, Rossiniego, Dvoraka, Mozarta, Furmaniaka, Kodalya, Stuligrsza w wykonaniu chóru „ Eccelesia Cantans”

    3 kwietnia (niedziela, godz. 18.00)
    Pruszków – II Pruszkowski Salonik z Kulturą – wystąpi Czerwony Tulipan, Tomasz Kordeusz, a wieczór poprowadzi Antoni Muracki

    3 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Kabaret Limo

    5 kwietnia (wtorek, godz. 18.00)
    Pruszków – recital fortepianowy prof. Roberta Martana

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 01.04.11, 11:13

    W najbliższym czasie polecamy:

    2 kwietnia (sobota, godz. 9.00)
    Brwinów – „pomysły rowerowe na Brwinów i Podkowę” – rajd rowerowy

    2 kwietnia (sobota, godz. 18.00)
    Nadarzyn – Akademia bez Indeksu – Wieczór Japoński

    3 kwietnia (niedziela, godz. 11.00-16.00)
    Pruszków – bieg charytatywny dla dzieci z hospicjum

    3 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
    Pruszków – spotkanie z prof. Stefanem Stuligroszem

    3 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
    Brwinów – Rowerowa Masa Krytyczna

    3 kwietnia (niedziela, godz. 16.00)
    Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Sztukmistrz Słowa

    3 kwietnia (niedziela, godz. 16.00)
    Błonie – koncert Mzyki pasyjnej – w programie utwory: Pergolesiego, Rossiniego, Dvoraka, Mozarta, Furmaniaka, Kodalya, Stuligrsza w wykonaniu chóru „ Eccelesia Cantans”

    3 kwietnia (niedziela, godz. 18.00)
    Pruszków – II Pruszkowski Salonik z Kulturą – wystąpi Czerwony Tulipan, Tomasz Kordeusz, a wieczór poprowadzi Antoni Muracki

    3 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Kabaret Limo

    5 kwietnia (wtorek, godz. 18.00)
    Pruszków – recital fortepianowy prof. Roberta Martana

    7 kwietnia (czwartek, godz. 20.00)
    Komorów – Klub podróży – spotkanie z dr Jerzym Gilarowskim – podróż po Afryce

    8 kwietnia (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – Wieczór Konesera Sztuki – Jazz na wiosnę – koncert Piotr Cieślikowski „Bocian” Trio oraz wystawa fotografii artystycznej Anny Kawy i Tomasza Wójcickiego

    8 kwietnia (piątek, godz. 19.00)
    Piastów – patriotyczny recital Lecha Makowieckiego

    8 kwietnia (piątek, godz. 19.00)
    Milanówek – koncert Michała Bajora

    9 kwietnia (sobota, godz. 11.00)
    Pruszków – Wielkanoc w bibliotece – Joasia i wielkanocne jajo – spotkanie dla dzieci

    9 kwietnia (sobota, godz.. 14.00)
    Piastów – Ciastko z bajką – Artur Barciś

    9 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu czeskiego Postrzyżyny

    9 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
    Piastów – Koncert pieśni wielkopostnej piastowskiego chóru „Canto”

    10 kwietnia (niedziela)
    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Śmingusek Dyngusek

    10 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
    Karolin – Belfer – monodram Wojciecha Pszoniaka

    17 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
    Milanówek – gra miejska – Milanówek Wczoraj i Dziś

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 08.04.11, 00:07

    --
    W najbliższym czasie polecamy:

    9 kwietnia (sobota, godz. 10.00)
    Pruszków – Integracyjny Turniej Szermierczy

    9 kwietnia (sobota, godz. 11.00)
    Pruszków – premiera spektaklu „Powrót posła”

    9 kwietnia (sobota, godz. 11.00)
    Pruszków – Wielkanoc w bibliotece – Joasia i wielkanocne jajo – spotkanie dla dzieci

    9 kwietnia (sobota, godz. 11.00 – 18.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Artystyczny Kiermasz Wielkanocny

    9 kwietnia (sobota, godz.. 14.00)
    Piastów – Ciastko z bajką – Artur Barciś

    9 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu czeskiego Postrzyżyny

    9 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
    Piastów – Koncert pieśni wielkopostnej piastowskiego chóru „Canto”

    9 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
    Brwinów – Brwinowski Klub Filmowy zaprasza na gawędę Juliusza Słowackiego „Święcone na Dworze J.O. Księcia Radziwiłła Sierotki”, oprawa muzyczna w wykonaniu Chóru Pieśni Dawnej „Pośrodku Żywota”

    10 kwietnia (niedziela)
    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Śmingusek Dyngusek

    10 kwietnia (niedziela, godz. 10.00-14.00)
    Brwinów – targ przydasiów

    10 kwietnia (niedziela, godz. 13.00)
    Ożarów-Mazowiecki – Koncert pasyjny w pierwszą rocznicę tragedii w Smoleńsku

    10 kwietnia (niedziela, godz. 16.00)
    Nadarzyn – Czym skorupka za młodu ...- Poznajemy instrumenty perkusyjne – koncert orkiestry kameralnej

    14 kwietnia (czwartek, godz. 18.00)
    Pruszków – wieczór wspomnień Wystarczy Ci siły poświęcony pamięci księdza Romana Indrzejczyka. W por gamie promocja książki Księdza Romana pt. „Słowa” oraz poezja Księdza Romana czytana przez Jego wychowanków

    16 kwietnia (sobota, godz.. 11.00)
    Pruszków – XV Mistrzostwa Pruszkowa w kulturystyce i wyciskaniu sztangi leżąc

    16 kwietnia (sobota, godz. 19.00)
    Błonie – koncert jednego z założycieli Sex Pistols – Glen Matlock

    17 kwietnia (niedziela, godz. 17.00)
    Komorów – spektakl muzyczny „Musicale, musicale” w wykonaniu Manday Girls

    17 kwietnia (niedziela. godz. 17.00)
    Stawisko – Akademia Myśli i Dźwięku – piosenki do wierszy Czesława Miłosza w wykonaniu Dominiki Świątek oraz prelekcja prof. Andrzeja Rottermunda Świat muzeum

    17 kwietnia (niedziela, godz. 19.00)
    Grodzisk Mazowiecki – koncert pasyjny – wystąpi Agata Sava, Wojtek Mrozek, Kwartet Camerata

    17 kwietnia (niedziela, godz. 20.00)
    Grodzisk Mazowiecki – koncert Grupy MoCarta

    17 kwietnia (niedziela, godz. 15.00)
    Milanówek – gra miejska – Milanówek Wczoraj i Dziś

    Pruszków – konkurs na najpiękniejsze opowiadanie I w moim kocie jest Dewey

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 29.04.11, 13:17

    W najbliższym czasie polecamy:

    30 kwietnia (sobota, godz. 17.00)
    Piastów – pokaz filmu Safari

    30 kwietnia (sobota, godz. 19.00)
    Brwinów – Brwinowskie Mozartem

    30 kwietnia (sobota, godz. 19.00)
    Piastów – pokaz filmu Jan Paweł II. Szukałem Was

    1 maja (niedziela, godz. 13.00)
    Grodzisk Mazowiecki – wystawa filatelistyczna – prezentacja znaczku z bloku oraz kopert FDC emisji „Beatyfikacja Papieża Jana Pawła II”

    1 maja (niedziela, godz. 15.00)
    Ożarów Mazowiecki – Msza Święta i koncert z okazji beatyfikacji Jana Pawła II

    2 maja (poniedziałek, godz. od 10.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Grodziska Majówka – otwarcie sezonu żeglarskiego, gry zabawa, turniej piłki nożnej i plażowej

    2 maja (poniedziałek, godz. 15.00-20.30)
    Brwinów – II Festyn muzyczny Florianki 2011 – w programie m.in.: Bajkowy Przekładaniec, zabawy i konkursy sportowe, minitenis, strzelnice, ruady, koncerty zespołów Chrześcijańskiej Sceny Rockowej Porozumienie oraz Regau

    3 maja (wtorek, godz. 9.00-15.00)
    Ożarów – Mazowiecki – Ogólnopolskie Dzień Strażaka – dzień otwarty w OSP Ożarów

    3 maja (wtorek, godz. od 12.00)
    Milanówek – Majówka w Milanówku – w programie m.in.: przedstawienie teatralne „Doktor Dolittle i przyjaciele, gdy i zabawy dla dzieci, koncert Zespołu Jazzu Nowoorleańskiego, koncert dwunastoosobowej orkiestry instrumentalno-wokalnej Polonia Band, specjalizującej sioę z muzyce tanecznej, koncert młodzieżowy oraz Beatboxowy Pojedynek

    3 maja (wtorek, godz. 18.00)
    Michałowice – VIII Muzyczny Maj w Michałowicach – Pomiędzy światem a nami – muzyczne spotkanie z poezją ks. Jana Twardowskiego i Karola Wojtyły

    3 maja (wtorek, godz. 20.00)
    Pruszków – Koncert z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja – wystąpią Stefan Kamasa – altówka i Maisa Sterczyńska – fortepian

    6 maja (piątek, godz. 17.00)
    Piastów – spotkanie autorskie z Elżbietą Grabosz poetką, aforystką, fraszkopisarską – promocja tomiku wierszy „Pęknięty świat” prezentacja fraszek, i wierszy dla dzieci, oprawa muzyczna Jacek Furmański, konkurs jednego wiersza

    7 maja (sobota, godz. 10.00)
    Grodzisk Mazowiecki – VI Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego.

    7 maja (sobota, godz. od 14.00)
    Brwinów – V brwinowska Wiosna Artystyczna – programie m.in.: młodzieżowe zespoły muzyczne, koncert muzyki klasycznej, przedstawienie teatralne, tańce

    8 maja (niedziela, godz. 13.00)
    Ożarów Mazowiecki – Spotkanie z teatrem dla dzieci – „Księżniczka i Rycerz”

    8 maja (niedziela, godz. 15.00-20.00)
    Pruszków – Pruszkowski Dzień Ziemi – występ zespołu Bluesmaszyna

    9 maja (poniedziałek, godz. 19.00)
    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie „Smak Mamrota” – spektakl nawiązuje do serialu Ranczo

    Pruszków – konkurs na najpiękniejsze opowiadanie I w moim kocie jest Dewey

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 06.05.11, 13:34
    W najbliższym czasie polecamy:


    7 maja (sobota, godz. 10.00)
    Grodzisk Mazowiecki – VI Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Grzegorza Benedykcińskiego.

    7 maja (sobota, godz. od 14.00)
    Brwinów – V brwinowska Wiosna Artystyczna – programie m.in.: młodzieżowe zespoły muzyczne, koncert muzyki klasycznej, przedstawienie teatralne, tańce

    7 maja (sobota, godz. 17.00)
    Łomianki – koncert inaugurujący XI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego – wystąpią laureaci konkursów pianistycznych

    8 maja (niedziela, godz. 12.30)
    Podkowa Leśna – Filharmonia dziecięca – Karol Szymanowski – program multimedialny

    8 maja (niedziela, godz. 13.00)
    Ożarów Mazowiecki – Spotkanie z teatrem dla dzieci – „Księżniczka i Rycerz”

    8 maja (niedziela, godz. 15.00-20.00)
    Pruszków – Pruszkowski Dzień Ziemi – występ zespołu Bluesmaszyna


    8 maja (niedziela, godz. 18.00)
    Piastów – pokaz filmu – Jeż Jerzy

    8 maja (niedziela, godz. 19.00)
    Pruszków – koncerty organowe – Koncert I „Wiolonczela i organy” – wykonawca Renata Marzec i Jarosław Marzec

    9 maja (poniedziałek, godz. 19.00)
    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie „Smak Mamrota” – spektakl nawiązuje do serialu Ranczo

    12 maja (czwartek, godz. 19.00)
    Karolin – koncert Chóru Armii Aleksandra Pustovalova

    12 maja (czwartek, godz. 19.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Wieczór hiszpański – spotkanie z Conrado Moreno i promocja jego książki „Mój Madryt”

    13 maja (piątek, godz. 18.00)
    Piastów – pokaz filmu Mała Matura

    14 maja (sobota, godz. od 8.00)
    Teresin – 4 Grand Prix Teresina w Biegach

    14 maja (sobota, godz. 10.00-16.00)
    Książenice – Pinkni ekologiczny – w programie m.in.: pokazy żeglarskie, koncert muzyki F. Chopina, loteria, kiermasze ogrodnicze i z żywnością ekologiczną, warsztaty ogrodnicze i florystyczne

    14 maja (sobota, godz. 11.00)
    Milanówek – rajd rowerowy ulicami Milanówka

    14 maja (sobota, godz. 18.30)
    Milanówek - Wieczór z tangiem – koncert w wykonaniu Face to Face

    15 maja (niedziela)
    Nadarzyn – Czym skorupka za młodu ..” – koncert „Poloneza czas zacząć ...”

    15 maja (niedziela, godz. 11.55)
    Michałowice – Muzyczny Maj – w programie Msza Góralska

    15 maja (niedziela, 17.00)
    Ożarów-Mazowiecki – koncert poetycko – muzyczny pt. Odnaleźć w sobie” w wykonaniu Barbary Białowąs

    15 maja (niedziela, godz. 19.00)
    Pruszków – koncerty organowe – Koncert II „Artyści janowi Pawłowi II” – wykonawca Roman Gryń i Bogdan Narloch

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.



    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 13.05.11, 10:12

    W najbliższym czasie polecamy:


    14 maja (sobota)
    Noc Muzeów

    14 maja (sobota, godz. od 8.00)
    Teresin – 4 Grand Prix Teresina w Biegach

    14 maja (sobota, godz. od 10.00)
    Sochaczew – Pasjonat 2011 VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

    14 maja (sobota, godz. 10.00-16.00)
    Książenice – Pinkni ekologiczny – w programie m.in.: pokazy żeglarskie, koncert muzyki F. Chopina, loteria, kiermasze ogrodnicze i z żywnością ekologiczną, warsztaty ogrodnicze i florystyczne

    14 maja (sobota, godz. 11.00)
    Milanówek – rajd rowerowy ulicami Milanówka

    14 maja (sobota, godz. 18.00)
    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Co wiesz o Elly

    14 maja (sobota, godz. 18.00-24.00)
    Pruszków – Noc Muzeów w Muzeum Dulag 121

    14 maja (sobota, godz. 18.30)
    Milanówek - Wieczór z tangiem – koncert w wykonaniu Face to Face

    15 maja (niedziela)
    Nadarzyn – Czym skorupka za młodu ..” – koncert „Poloneza czas zacząć ...”

    15 maja (niedziela, godz. 11.30)
    Błonie – przedstawienie Pchła Szachrajka

    15 maja (niedziela, godz. 11.55)
    Michałowice – Muzyczny Maj – w programie Msza Góralska

    15 maja (niedziela, godz. 12.30)
    Podkowa Leśna – Dziecko w Teatrze – przedstawienie „Czerwony Kapturek”

    15 maja (niedziela, 17.00)
    Ożarów-Mazowiecki – koncert poetycko – muzyczny pt. Odnaleźć w sobie” w wykonaniu Barbary Białowąs

    15 maja (niedziela, godz. 19.00)
    Pruszków – koncerty organowe – Koncert II „Artyści janowi Pawłowi II” – wykonawca Roman Gryń i Bogdan Narloch

    17 maja (wtorek, godz. 18.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Inauguracja Dyskusyjnego Klubu Książki – gość specjalny Anna Kamińska

    21 maja (sobota, godz. 10.00-15.00)
    Ożarów Mazowiecki – wystawa pamiątek Ożarowskiej Huty Szkła

    21 maja (sobota, godz. 19.00
    Pruszków – koncert zespołu Latający dywan – podczas koncertu zbiórka na odbudowę Cerkwi w Baligrodzie

    22 maja (niedziela, godz. od 9.00)
    Żółwin – Regionalny Zawody w Ujeżdżaniu, w tym konkurs o puchar Burmistraz Gminy Brwinów

    22 maja (niedziela. godz. 16.00)
    Pruszków – Kręci mnie ten świat - koncert Ireny Santor

    22 maja (niedziela, godz. 18.00)
    Nadarzyn – koncert charytatywny nadarzyńskiego Chóru „Cantate Domino”

    22 maja (niedziela, godz. 19.00)
    Michałowice – VIII Muzyczny Maj w Michałowicach – koncert Jarosława Wyrzykowskiego – obój oraz Hanny Dys – organy

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 20.05.11, 14:30

    W najbliższym czasie polecamy:


    21 maja (sobota, godz. 10.00)
    Grodzisk Mazowiecki - XI Rajd Rowerowy

    21 maja (sobota, godz. 10.00-15.00)
    Ożarów Mazowiecki – wystawa pamiątek Ożarowskiej Huty Szkła

    21 maja (sobota, godz. 19.00
    Pruszków – koncert zespołu Latający dywan – podczas koncertu zbiórka na odbudowę Cerkwi w Baligrodzie

    22 maja (niedziela, godz. od 9.00)
    Żółwin – Regionalny Zawody w Ujeżdżaniu, w tym konkurs o puchar Burmistraz Gminy Brwinów

    22 maja (niedziela, godz. 10.00)
    Milanówek – Poranek Teatralny – Książę i żebrak

    22 maja (niedziela, godz. 12.30)
    Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – Cztery pory roku – pieśni Stanisława Moniuszki

    22 maja (niedziela, godz. 15.00)
    Brwinów – Dzień Międzykulturowy – pokaz filmu, występy muzyczne, występy aktorskie, czeczeńskie jedzenie, wystawa zdjęć i rysunków

    22 maja (niedziela, godz. 16.00)
    Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – przedstawienie „Korsarz”

    22 maja (niedziela. godz. 16.00)
    Pruszków – Kręci mnie ten świat - koncert Ireny Santor

    22 maja (niedziela, godz. 18.00)
    Nadarzyn – koncert charytatywny nadarzyńskiego Chóru „Cantate Domino”

    22 maja (niedziela, godz. 19.00)
    Michałowice – VIII Muzyczny Maj w Michałowicach – koncert Jarosława Wyrzykowskiego – obój oraz Hanny Dys – organy

    23 maja (poniedziałek, godz. 18.00)
    Grodzisk Mazowiecki - spektakl dla dzieci Filip i dar tęczy

    26 maja (czwartek, godz. 17.30)
    Ożarów Mazowiecki – Koncert z okazji Dnia Matki

    26 maja (czwartek, godz. 19.00)
    Karolin – Recital Marana Opani

    28 maja (sobota, godz. od 10.00
    Pruszków – Dzień Pruszkowa – w programie m.in.: bezpłatna jazda rowerami torowymi, IV Waypoint Race, turniej siatkówki plażowej i zawody pływackie, modele pływające, wystawa zwierząt gospodarskich, zlot i parada motocykli, pokazy nurkowania, koncerty Fart, PGR, Stra Guard Muffin, VOO VOO, UK Legends

    28 maja (sobota, godz. 15.00)
    Karolin – Festiwal Sztuk Walki

    28 maja (sobota, godz. 17.00)
    Brwinów – przedstawienie dla dzieci „Czarodziejski flet”

    29 maja (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – spektakl Czarne i Białe

    29 maja (niedziela, godz. 12.30)
    Piastów – przedstawienie „Czerwony Kapturek”


    29 maja (niedziela)
    Komorów – Festiwal Otwarte Ogrody

    29 maja (niedziela, godz. 16.00)
    Pruszków – spektakl Brat naszego Boga na motywach dramatu Karola Wojtyły

    29 maja (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – Akademia Myśli i Dźwięku – w programie rozmowa z Lidią Białek wiceprzewodniczącą kobiet w Europejskiej Partii Ludowej, koncert tradycyjnej muzyki klezmerskiej w wykonaniu zespołu Di Galitzyaner Klezmori oraz otwarcie wystawy malarstwa Aleksandry Jachtoma

    29 maja (niedziela, godz. 19.00)
    Pruszków – koncerty organowe – Koncert III „Barwy skrzypiec i organów” – wykonawca 4PM oraz Roman Perucki

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 27.05.11, 20:03
    W najbliższych dania polecamy liczne imprezy dla dzieci, mam i całych rodzin, m.in. w Grodzisku, Sochaczewie, Błoniach, Ożarowie, Milanówku, Komorowie, Pruszkowie, Raszynie, Łomiankach, Żelazowej Woli. Informacje o wszystkich tego typu imprezach znajdziecie na www.forumpruszkow.pl

    28 maja (sobota, godz. od 10.00
    Pruszków – Dzień Pruszkowa – w programie m.in.: bezpłatna jazda rowerami torowymi, IV Waypoint Race, turniej siatkówki plażowej i zawody pływackie, modele pływające, wystawa zwierząt gospodarskich, zlot i parada motocykli, pokazy nurkowania, koncerty Fart, PGR, Stra Guard Muffin, VOO VOO, UK Legends

    28 maja (sobota, godz. 10.00)
    Pruszków – IV spotkania z książką – kiermasz książek nowych i używanych, gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami

    28 maja (sobota, godz. 15.00)
    Karolin – Festiwal Sztuk Walki

    28 maja (sobota, godz. 17.00)
    Brwinów – przedstawienie dla dzieci „Czarodziejski flet”

    29 czerwca (niedziela, godz. 10.00-14.00)
    Brwinów – Targ przydasiów

    29 maja (niedziela, godz. 11.00)
    Brwinów – Piknik w parku miejskim

    29 maja (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – spektakl Czarne i Białe

    29 maja (niedziela, godz. 12.30)
    Piastów – przedstawienie „Czerwony Kapturek”

    29 maja (niedziela)
    Komorów – Festiwal Otwarte Ogrody

    29 maja (niedziela, godz. 16.00)
    Pruszków – spektakl Brat naszego Boga na motywach dramatu Karola Wojtyły

    29 maja (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – Akademia Myśli i Dźwięku – w programie rozmowa z Lidią Białek wiceprzewodniczącą kobiet w Europejskiej Partii Ludowej, koncert tradycyjnej muzyki klezmerskiej w wykonaniu zespołu Di Galitzyaner Klezmori oraz otwarcie wystawy malarstwa Aleksandry Jachtoma

    29 maja (niedziela, godz. 19.00)
    Pruszków – koncerty organowe – Koncert III „Barwy skrzypiec i organów” – wykonawca 4PM oraz Roman Perucki

    1 czerwca (środa, godz. 18.00)
    Karolin – STEP-STOP-STEP. Z gier i zabaw dziecięcych

    3 czerwca (czwartek, godz. 18.00)
    Komorów – spotkanie z cyklu Myślenie o myśleniu – Kresy II RP – polska Atlantyda – otwarcie wystawy, gawęda historyczna dr Marka P. Deszczyńskiego, rozmowa Marii Walter-Kochel z Felicją Konarską oraz recital Michała Straszewskiego

    3 czerwca (piątek,godz.18.30)
    Grodzisk Mazowiecki – Grodziskie Forum Wolności – spotkanie z Andrzejem Stasiukiem, Mariuszem Szczygłem i Krzysztofem Vargą

    3 czerwca (piątek, godz. 19.30)
    Nowa Wieś – Klub Poznajmy się lepiej – koncert zespołu The Sound of Night City

    4 czerwca (sobota)
    Piastów – Dni Piastowa

    4 czerwca (sobota, godz. 15.00-19.00)
    Pruszków – V Festyn „Dzień Osiedla”

    7 czerwca (wtorek, godz. 18.00)
    Sochaczew – koncert orkiestry akordeonowej AKUD „Sonja Marinkovic” z Serbii


    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    -
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 03.06.11, 10:47

    CO, GDZIE, KIEDY?


    W najbliższych dania polecamy liczne imprezy dla dzieci i całych rodzin, m.in. Błoniu, Łomiankach, Pruszkowie, Ożarowie Mazowiecki, Nadarzynie, Starych Babicach, Brwinowie, Sochaczewie, Milanówku, Podkowie Leśnej, Płochocinie, Piastowie, Raszynie Informacje o wszystkich tego typu imprezach znajdziecie na www.forumpruszkow.pl

    4-5 czerwca (sobota-niedziela)
    Piastów – Dni Piastowa

    4-5 czerwca (sobota-niedziela)
    Komorów – Festiwal Otwarte Ogrody

    4 czerwca (sobota)
    Niepokalanów – XXVI Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów

    4 czerwca (sobota, godz. 11.00-15.00)
    Pruszków – Powiatowy Dzień dziecka

    4 czerwca (sobota, godz. 12.00)
    Pruszków – przedstawienie teatralne – Syn Jaśminowej Krainy

    4 czerwca (sobota, godz. 15.00-19.00)
    Pruszków – V Festyn „Dzień Osiedla”

    4 czerwca (sobota, godz. 17.00)
    Błonie – pokaz filmu „Żołnierze wyklęci”

    4 czerwca (sobota, godz.18.30-21.30)
    Brwinów – Imieniny Polski – piknik w stylu lat dwudziestych

    4 czerwca (sobota, godz. 20.00)
    Podkowa Leśna – Włodek Pawlik zaprasza – Jazz w kasynie – „Bocian w parowie sójek”- gość specjalny Piotr „Bocina” Cieślikowski

    4 czerwca (sobota, godz. 20.00-3.00)
    Błonie – występ zespołu Ex-Moca

    5 czerwca (niedziela)
    Niepokalanów – XXVI Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów

    5 czerwca (niedziela, godz. 10.00)
    Milanówek – Ogólnopolski Turniej Scrabble

    5 czerwca (niedziela, godz. 12.30)
    Podkowa Leśna – Filharmonia Dziecięca – Marzenia myszy,, czyli spotkanie z Ewą Jakubowską, autorką piosenek dla dzieci

    5 czerwca (niedziela, godz. 19.30)
    Brwinów – koncert Maciej Fortuna Trio

    6 czerwca (poniedziałek, godz.18.00)
    Grodzisk Mazowiecki – przedstawienie dla dzieci – Poszukiwacze skarbów

    7 czerwca (wtorek, godz. 18.00)
    Sochaczew – koncert orkiestry akordeonowej AKUD „Sonja Marinkovic” z Serbii

    9-12 czerwca (czwartek-niedziela)
    Sochaczew – Dni Sochaczewa

    10-12 czerwca (piątek-niedziela)
    Podkowa Leśna – Festiwal Otwarte Ogrody

    10-12 czerwca (piątek, niedziela)
    Błonie – Dni Błonia

    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 10.06.11, 10:34

    W najbliższych dania polecamy:

    10-12 czerwca (piątek-niedziela)
    Podkowa Leśna – Festiwal Otwarte Ogrody

    10-12 czerwca (piątek-niedziela)
    Sochaczew – Dni Sochaczewa

    11-12 czerwca (sobota-niedziela)
    Błonie – XIII Dni Błonia

    11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
    Ożarów Mazowiecki –Powitanie Wakacji 201, czyli VI wyścigi na rolkach – w kategoriach: przedszkolaki, szkoły podstawowe i gimnazja, szkoły średnie i dorośli

    11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
    Piastów – Dzień Dziecka Bożego

    11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

    11 czerwca (sobota, godz. 11.00)
    Podkowa Leśna – Wystawa Psów Kochanych

    11 czerwca (sobota, godz. 12.00-15,00)
    Piastów – warsztaty fotograficzne dla dorosłych

    11 czerwca (sobota, godz. od 12.00)
    Milanówek/Turczynek – Dzień Dziecka, w programie m.in.: mecze ligowe, przejażdżki samochodem terenowym, pokazy straży pożarnej i policji, przedstawienie teatralne, konkursy, warsztaty, turniej mini piłki nożnej „Ojciec-Syn”, platforma klocków lego, wesołe miasteczko

    11 czerwca (sobota, godz. 13.00-18.00)
    Brwinów – VI Festyn Rodzinny, w programie m.in. gra przestrzenna, pokazy filmów dokumentalnych Polskiej Kroniki Filmowej, kawiarenka „Spod Lady”, pokazy mody subkultury młodzieżowej PRL, malowanie twarzy, zespół The Doming Brids

    11 czerwca (sobota, godz. 18.00)
    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Fala

    12 czerwca (niedziela, godz. 13.00-16.00)
    Nadarzyn – II Piknik Rodzinny – w programie m.in. bajka estradowa dla dzieci, bieg rodzinny, koncert Orkiestry OSP Nadarzyn, malowanie twarzy, gry, zabawy, loteria

    12 czerwca (niedziela, godz. 18.00)
    Stare Babice – koncert laureatów XIX Konkursu Muzycznego Stare Babice 2011

    12 czerwca (niedziela, godz. 19.00)
    Pruszków – koncerty organowe – Koncert IV „Muzyka organowa różnych epok” – wykonawca Ludmiła Gołub

    13 czerwca (poniedziałek, godz. 18.30)
    Nowa Wieś – Klub „Poznajmy się lepiej” – Spotkanie z para fotografów: Anna Kawą i Tomkiem Wójcickim który odkryją przed nami sekrety fotografii od A do

    15 czerwca (środa, godz.18.00)
    Pruszków – spotkanie z globtroterem Leszkiem Szczasnym – Syria

    17-19 czerwca (piątek-niedziela)
    Milanówek – Festiwal Otwarte Ogrody

    17 czerwca (piątek, godz. 19.00)
    Otrębusy/Karolin – Zespół Mazowsze

    18 czerwca (sobota, godz. od 10.00)
    Brwinów – II Sobótkowy Bieg Uliczny w Brwinowie – giegi dla dzieci oraz na dystansie 8 i 4 km – imprezy towarzyszące – turniej szachowy, pokazy sztuk walki, zawody w siłowaniu się na rękę, konkurs „Pies z klasą”, pokazy latawców

    18 czerwca (sobota, godz. 11.30)
    Pruszków – III edycja Rajdu Pieszo - Rowerowego Pruszkowskie Poruszenie – na punkcie start/meta kącik zabaw dla dzieci, pokazy i szkolenia z pierwszej pomocy, konkursy z nagrodami

    18 czerwca (sobota, godz. 14.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Przywitanie Wakacji – zawody sportowe, warsztaty plastyczne, dmuchane wesołe miasteczko, konkursy edukacyjne, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych

    18 czerwca (sobota, godz. 18.00)
    Otrębusy/Karolin – benefis 50-lecia pracy artystycznej Ireny Jezierskiej solistki Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, pedagoga i eksperta wokalno artystycznego PZLPIT Mazowsze

    19 czerwca (niedziela, godz. 8.30)
    Milanówek – wycieczka rowerowa do Żelazowej Woli

    19 czerwca (niedziela, godz. 9.30)
    Milanówek/Jaktorów – Rodzinny Zlot Rowerowy – Szlakiem Przodków – przejazd rowerami, spacer trasami związanymi z II Wojną Światową, rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o Milanówku

    19 czerwca (niedziela, godz. 11.30)
    Błonie – przedstawienie teatralne dla dzieci – „Podróż za horyzont”

    19 czerwca (niedziela, godz. 12.00)
    Błonie – Mazowieckie Spotkania z Dawną Motoryzacją

    19 czerwca (niedziela, godz. 15.00)
    Ołtarzew – Festyn Rodzinny Dni Ożarowa Mazowieckiego – gwiazda wieczoru Brathanki

    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 17.06.11, 12:20

    W najbliższych dania polecamy:

    17-19 czerwca (piątek-niedziela)
    Milanówek – Festiwal Otwarte Ogrody


    18 czerwca (sobota, godz. od 9.30)
    Ożarów Mazowiecki – XXIII Ożarowski Bieg im Janusza Kusocińskiego

    18 czerwca (sobota, godz. od 10.00)
    Brwinów – II Sobótkowy Bieg Uliczny w Brwinowie – giegi dla dzieci oraz na dystansie 8 i 4 km – imprezy towarzyszące – turniej szachowy, pokazy sztuk walki, zawody w siłowaniu się na rękę, konkurs „Pies z klasą”, pokazy latawców

    18 czerwca (sobota, godz. 11.00-16.00)
    Kanie – II Świętojański Turniej Konny – turnieje sprawnościowe, turnieje walk na kopie, turnieje łucznictwa konnego

    18 czerwca (sobota, godz. 11.30)
    Pruszków – III edycja Rajdu Pieszo - Rowerowego Pruszkowskie Poruszenie – na punkcie start/meta kącik zabaw dla dzieci, pokazy i szkolenia z pierwszej pomocy, konkursy z nagrodami

    18 czerwca (sobota, godz. 12.00-17.00)
    Piastów – Piknik Rodzinny „Bliżej Siebie”, w programie m.in.: pokazy tańca, loteria fantowa, plac zabaw dla dzieci, rozgrywki sportowe, pokazy młodych talentów, koncerty muzyczny

    18 czerwca (sobota, godz. od 13.00)
    Michałowice – Dni Gminy Michałowice

    18 czerwca (sobota, godz. 13.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Dni Otwarte w Alternatywie
    18 czerwca (sobota, godz. 14.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Przywitanie Wakacji – zawody sportowe, warsztaty plastyczne, dmuchane wesołe miasteczko, konkursy edukacyjne, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych

    18 czerwca (sobota, godz. 15.00)
    Nadarzyn – 12 urodziny NOK – w programie m.in.: działania twórcze przed NOK,mini koncert gitarowy, zespoły tańca nowoczesnego Mini, Twist, Quiz, Stars, występ wokalny grupy „Młodzi duchem”, pokaz taneczny Baletnic, wystawa prac plastycznych, wystawa fotografii, wystawa uczestników warsztatów modelarskich,

    18 czerwca (sobota, godz. 17.00-22.00)
    Kanie – II Świętojański Turniej Konny – konkursy dla dzieci i dorosłych, taniec brzucha, tradycyjne kramy, pławienie wianków, warsztaty muzyczne, tancerze ognia

    18 czerwca (sobota, godz. 18.00)
    Otrębusy/Karolin – benefis 50-lecia pracy artystycznej Ireny Jezierskiej solistki Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, pedagoga i eksperta wokalno artystycznego PZLPIT Mazowsze

    18 czerwca (sobota, godz. 20.00)
    Nadarzyn – 12 urodziny NOK – Histeryjki, czyli 80 minut dookoła Polski – monolog o bujnym życiu Piotra B. oraz jego kolegów i przyjaciół – autorski program Piotra Bałtroczyka

    19 czerwca (niedziela, godz. 8.30)
    Milanówek – wycieczka rowerowa do Żelazowej Woli

    19 czerwca (niedziela, godz. 9.30)
    Milanówek/Jaktorów – Rodzinny Zlot Rowerowy – Szlakiem Przodków – przejazd rowerami, spacer trasami związanymi z II Wojną Światową, rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o Milanówku

    19 czerwca (niedziela, godz. 11.30)
    Błonie – przedstawienie teatralne dla dzieci – „Podróż za horyzont”

    19 czerwca (niedziela, godz. 12.00)
    Błonie – Mazowieckie Spotkania z Dawną Motoryzacją

    19 czerwca (niedziela, godz. 13.00)
    Ołtarzew – Festyn Rodzinny Dni Ożarowa Mazowieckiego – gwiazda wieczoru Brathanki

    19 czerwca (niedziela, godz. 16.00)
    Pruszków – Kreci mnie ten świat – koncert Ireny Santor

    20 czerwca (poniedziałek, godz. 18.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Dyskusyjny Klub Książki z Agnieszką Papieską i Robertem Papieskim – autorzy przypisów i opracować „Dzienników” Jarosława Iwaszkiewicza

    20 czerwca (poniedziałek, godz. 19.30)
    Nowa Wieś – Klub Poznajmy się lepiej – Żagli Piękny Wiek – piosenki żeglarskie i gawędy o żeglarzach

    26 czerwca (niedziela, godz. od 9.00)
    Pruszków – Pruszkowskie Wianki
    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

    26 czerwca (niedziela, godz. 13.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Piknik z psem

    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 01.07.11, 11:51
    W najbliższym czasie polecamy:


    2 lipca (sobota, godz. 14.00)
    Opypy – Festyn rodzinny – atrakcje dla dzieci, licytacja prac artystycznych, koncert Pauliny Anny Tomczyk, występ Marii Traczyk – wykona najpopularniejsze arie operetkowe, taniec brzucha, potańcówka na dechach

    2 lipca (sobota, godz. 18.00)
    Podkowa Leśna - Podkowa Dobrze Rockuje – koncerty Noize fisiom, Blastone i Maćka Majdena

    2 lipca (sobota, godz. 20.00)
    Pruszków – Lato w parku – koncert Open Mind Orchestra – utwory Mozarta, Czajkowskiego, Błażewicza

    3 lipca (niedziela, godz. 10.00
    Nadarzyn – III Rodzinny Rajd Rowerowy

    3 lipca (niedziela, godz. 10.00)
    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

    3 lipca (niedziela, godz. od 15.00)
    Młodzieszyn – Festyn Rodzinny – Jackalia 2011 - programie m.in.: zabawy i konkursy dla dzieci konkurs historyczny, konkurs Super Rodzina, zespół taneczny Sister Squaw, występy zespołów Redlin, Speer, Łzy

    3 lipca (niedziela, godz. 16.00)
    Brwinów – koncert zespołu Amnezja

    3 lipca (niedziela, godz. 20.00)
    Laski – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu Wojciecha Gierlacha – bas, Michała Iławieckiego – organy

    6 lipca (środa, godz. 11.00-14.00)
    Brwinów – początek pleneru malarskiego dla młodzieży i dorosłych

    8 lipca (piątek, godz. 19.00)
    Otrębusy/Karolin – koncert ormiańskiego chóru „NAZANI”

    8 lipca (piątek, godz. 19.00)
    Izabelin – spotkanie z Ryszardem Szurkowskim

    9 lipca (sobota, godz. 17.00)
    Grodzisk Mazowiecki – koncert Metropolita Youth Symphony Orchestra z Oregonu

    9 lipca (sobota, godz. 18.00)
    Otrębusy/Karolin – Koncert Zespołu Wisła i Zespołu Politechniki Warszawskiej

    9 lipca (sobota, godz. 18.00-21.00)
    Leszno – Lato na skwerku w Lesznie

    9 lipca (sobota, godz. 20.00)
    Łomianki – koncert zespołu Izrael

    10 lipca (niedziela, godz. 10.00)
    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.



    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 08.07.11, 14:09
    W najbliższym czasie polecamy:


    9 lipca (sobota, godz. 17.00)
    Grodzisk Mazowiecki – koncert Metropolita Youth Symphony Orchestra z Oregonu

    9 lipca (sobota, godz. 18.00)
    Otrębusy/Karolin – Koncert Zespołu Wisła i Zespołu Politechniki Warszawskiej

    9 lipca (sobota, godz. 18.00-21.00)
    Leszno – Lato na skwerku w Lesznie

    9 lipca (sobota, godz. 20.00)
    Łomianki – koncert zespołu Izrael

    9 lipca (sobota, godz. 21.00)
    Piastów – kino pod gwiazdami

    10 lipca (niedziela)
    Błonie – Puchar Lata 2011 w dynamicznych zawodach strzeleckich wykorzystujących pneumatyczną broń ASG – runda I – liga Action Air

    10 lipca (niedziela, godz. 10.00)
    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

    10 lipca (niedziela, godz. 12.00)
    Komorów – tenisowy mecz charytatywny – mecz zostanie rozegrany pomiędzy zwycięzcą aukcji charytatywnej a Robertem Rozmusem. W zespole dopingującym zobaczymy: Katarzynę Pakosińską, Martę Kuligowską, Ewę Telega, Wiesława Tupaczewskiego oraz Zbigniewa Zamachowskiego

    10 lipca (niedziela, godz. 15.00)
    Niepokalanów – W Krainie Chopina – koncert wystąpią: Leszek Kołodziejski – akordeon oraz Radiowa Filharmonia New Art

    10 lipca (niedziela, godz. 15.00)
    Izabelin – Klub Mam Izabelin zaprasza na piknik

    10 lipca (niedziela, godz. 15.00)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato - Bezpieczne i zdrowe wakacje – pokazy ratownictwa medycznego, aerobik, nornic walking, pokazy sztuk walki, konkurs rowerowy, zdrowa żywność, mini sztafeta rodzinna, koncert „Ściganych”

    10 lipca (niedziela, godz. 19.00)
    Łomianki – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu: Michała Drewnowskiego – fortepian, Meszka Kołodziejskiego –akordeon, Arkadiusza Dobrowolskiego – kierownik artystyczny, Radiowa Filharmonia New Art (Łódź)

    16 lipca (sobota, godz. 20.00)
    Łomianki – Tarasowe Spotkania Kabaretowe – Kabaret made in China

    16 lipca(sobota, godz. 21.30)
    Podkowa Leśna – Film Nocy Letniej – plenerowy maraton filmowy – pokazy filmów: ARKA, SZTUKA SPADANIA ORAZ SIN CITY – MIASTO GRZECHU

    17 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Sochaczewski Festiwal Twórczości Wszelakiej – ekspozycja malarzy, rzeźbiarzy, rękodzieło artystyczne, pisanie ikon, koncert zespołu Tęcza z Radzikowa, Sochaczewskiej Orkiestry Dętej, Hard Folc Cafe

    17 lipca (sobota, godz. 18.00)
    Zielonki – W Krainie Chopina – koncert kameralny, wykonawcy: Uri Shishkin – akordeon, Duet Akordeonowy „Harmonium Duo”

    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 15.07.11, 11:42
    W najbliższym czasie polecamy:

    16 lipca (sobota, godz. od 8.30)
    Teresin – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie

    16 lipca (sobota, godz. 10.00)
    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

    16 lipca (sobota, godz. 20.00)
    Łomianki – Tarasowe Spotkania Kabaretowe – Kabaret made in China

    16 lipca (sobota, godz. 21.00)
    Piastów – kino pod gwiazdami

    16 lipca(sobota, godz. 21.30)
    Podkowa Leśna – Film Nocy Letniej – plenerowy maraton filmowy – pokazy filmów: ARKA, SZTUKA SPADANIA ORAZ SIN CITY – MIASTO GRZECHU

    17 lipca (niedziela, godz. 8.00)
    Milanówek – wycieczka rowerowa do Bolimowa

    17 lipca (niedziela, godz. 14.00-16.00)
    Sochaczew – festyn sportowo rekreacyjny

    17 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Sochaczewski Festiwal Twórczości Wszelakiej – ekspozycja malarzy, rzeźbiarzy, rękodzieło artystyczne, pisanie ikon, koncert zespołu Tęcza z Radzikowa, Sochaczewskiej Orkiestry Dętej, Hard Folc Cafe

    17 lipca (sobota, godz. 18.00)
    Zielonki – W Krainie Chopina – koncert kameralny, wykonawcy: Uri Shishkin – akordeon, Duet Akordeonowy „Harmonium Duo”

    21 lipca (czwartek, godz. 12.00)
    Piastów – Czwartkowa kraina przygody i fantazji – nasze ulubione książki

    21 lipca (czwartek,, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – Koncert Chóru Kuss Ouna z Palamuse oraz występ tancerzy folkowej grupy z Sirtsulina

    22 lipca (piątek, godz. 13.00)
    Podkowa Leśna – Dziecko w Teatrze – O chłopie, który poszedł do słonka spytać się, gdzie jego kurka znosi jajka

    22 lipca (piątek, godz. od 18.00)
    Grodzisk Mazowiecki – rodzinna biesiada – w programie m.in. występy: Młodzieżowej Orkiestry dęte, Jana Stokowskiego – utwory akordeonowe, zespołu Alive Star – najpopularniejsze przeboje, Zbigniewa Maciasa – przeboje musicalowe i operetkowe, atrakcje dla dzieci, wielkoformatowy plener malarski, budowanie kartonowego miasta

    23 lipca (sobota, godz. 10.00)
    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

    23 lipca (sobota, godz. 16.00)
    Brwinów – pokaz filmu dla dzieci „Pan samochodzik i praskie tajemnice”

    24 lipca (niedziela, godz. 10.00-16.00)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – prezentacja stanowiska bojowego p/lot II batalionu 18 pułku piechoty, kiermasz książki historycznej

    24 lipca (niedziela, godz. 15.00-18.00)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – pokazy walk rycerskich oraz dawnego rzemiosła, mobilna gra

    24 lipca (niedziela, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – My Sweet Fryderyk – koncert tria jazzowego Leny Ledoff

    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.
    -
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 22.07.11, 10:31
    W najbliższym czasie polecamy:

    22 lipca (piątek, godz. 13.00)
    Podkowa Leśna – Dziecko w Teatrze – O chłopie, który poszedł do słonka spytać się, gdzie jego kurka znosi jajka

    22 lipca (piątek, godz. od 18.00)
    Grodzisk Mazowiecki – rodzinna biesiada – w programie m.in. występy: Młodzieżowej Orkiestry dęte, Jana Stokowskiego – utwory akordeonowe, zespołu Alive Star – najpopularniejsze przeboje, Zbigniewa Maciasa – przeboje musicalowe i operetkowe, atrakcje dla dzieci, wielkoformatowy plener malarski, budowanie kartonowego miasta

    23 lipca (sobota, godz. 10.00)
    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

    23 lipca (sobota, godz. 16.00)
    Brwinów – pokaz filmu dla dzieci „Pan samochodzik i praskie tajemnice”

    23 lipca (sobota, godz. 21.00)
    Piastów – kino pod gwiazdami

    24 lipca (niedziela, godz. 10.00-16.00)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – prezentacja stanowiska bojowego p/lot II batalionu 18 pułku piechoty, kiermasz książki historycznej

    24 lipca (niedziela, godz. 12.00)
    Kampinos – W Krainie Chopina – koncert – wykonawcy: Rodzinne Trio Wiolonczelowe, Anna Wróbel, Elżbieta Piwkowska-Wróbel, Andrzej Wróbel

    24 lipca (niedziela, godz. od 14 d 17.00)
    Sochaczew – występ Cyrku Warszawa

    24 lipca (niedziela, godz. 15.00-18.00)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Zawisza Czarny nad Burą – sochaczewskie spotkania z historią – pokazy walk rycerskich oraz dawnego rzemiosła, mobilna gra

    24 lipca (niedziela, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – My Sweet Fryderyk – koncert tria jazzowego Leny Ledoff

    28 lipca (czwartek, godz. 12.00)
    Piastów – Czwartkowa kraina przygody i fantazji – nasze ulubione książki

    28 lipca (czwartek, godz. 14.30)
    Izabelin – przedstawienie dla dzieci Calineczka

    30 lipca (sobota, godz. 12.00)
    Brwinów – spektakl dla dzieci – Magiczny miód

    30 lipca (sobota, godz. 17.00)
    Podkowa Leśna – potańcówka przy muzyce Kapeli ”Kapsel”

    30 lipca (sobota, godz. 21.00)
    Pruszków – Lato w parku – kino letnie – pokazy filmów: Nine, Grand Torino, Vicy Cristina Barcelona

    30 lipca (sobota, godz. 21.00)
    Piastów – kino pod gwiazdami

    31 lipca (niedziela)
    Pruszków – start 68. Tour de Pologne

    31 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letnia podróż dookoła świata

    Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.



    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 29.07.11, 13:01
    W najbliższym czasie polecamy:

    30 lipca (sobota, godz. 10.00)
    Ożarów Mazowiecki – wycieczka rowerowa po Gminie Ożarów Mazowiecki

    30 lipca (sobota, godz. 12.00)
    Brwinów – spektakl dla dzieci – Magiczny miód

    30 lipca (sobota, godz. 15.00)
    Pruszków – występy Cyrku Warszawa

    30 lipca (sobota, godz. 17.00)
    Podkowa Leśna – potańcówka przy muzyce Kapeli ”Kapsel”

    30 lipca (sobota, godz. 21.00)
    Pruszków – Lato w parku – kino letnie – pokazy filmów: Nine, Grand Torino, Vicy Cristina Barcelona

    30 lipca (sobota, godz. 21.00)
    Piastów – kino pod gwiazdami

    31 lipca (niedziela, godz. 11.00)
    Pruszków – start 68. Tour de Pologne

    31 lipca (niedziela, godz. 11.00-19.00)
    Nadarzyn – zabawy na placu zabaw – kule wodne, trampoliny, zamek dmuchany

    31 lipca (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków - obchody 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, gra terenowa „Tędy przeszła Warszawa”

    31 lipca (niedziela, godz. 15.00-19.30)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letnia podróż dookoła świata

    1 sierpnia (poniedziałek)
    Ożarów Mazowiecki – W Krainie Chopina – koncert kameralny, wystąpi: Duet Akordeonowy „Harmonium Duo”

    1 sierpnia (poniedziałek, godz. 14.40 – 18.30)
    Pruszków - obchody 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, na ulicach Pruszkowa będzie można posłuchać piosenek okupacyjnych i powstańczych w wykonaniu kapeli „Kapsel”

    3 sierpnia (środa, godz. 10.00 i 14.00)
    Buraków – spotkania autorskie z Maciejem Wojtyszko – scenarzystą, reżyserem m.in. serialu Miodowe lata

    5 sierpnia (piątek, godz. 19.00)
    Milanówek – Szanty z Tomkiem Potockim

    6 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
    Grodzisk Mazowiecki – biesiada z zespołem Alive Star

    6 sierpnia (sobota, godz. 18.00-21.00)
    Leszno – Lato na skwerku w Lesznie – wieczór nigeryjski, kino letnie

    6 sierpnia (sobota, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – Panny z W – spektakl dyplomowy wg opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza

    7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
    Nadarzyn – III Rodzinny Rajd Rowerowy

    7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
    Pęcice – 45 Rajd po Kamienistej Drodze

    7 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letni zwierzyniec

    Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


    -
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 05.08.11, 15:21
    W najbliższym czasie polecamy:

    6 sierpnia (sobota, godz. 11.00-19.00)
    Nadarzyn – zabawy na placu zabaw – kule wodne, trampoliny, zamek dmuchany

    6 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
    Grodzisk Mazowiecki – biesiada z zespołem Alive Star

    6 sierpnia (sobota, godz. 18.00-21.00)
    Leszno – Lato na skwerku w Lesznie – wieczór nigeryjski, kino letnie, gry i zabawy dla dzieci, pokazy mody afrykańskiej, degustacja dań afrykańskich, hip hop day, Tszelo, książka za złotówkę

    6 sierpnia (sobota, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – Panny z W – spektakl dyplomowy wg opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza

    7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
    Nadarzyn – III Rodzinny Rajd Rowerowy

    7 sierpnia (niedziela, godz. 10.00)
    Pęcice – 45 Rajd po Kamienistej Drodze

    7 sierpnia (niedziela, godz. 14.00-16.00)
    Sochaczew – festyn w Ogródku Jordanowskim

    7 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Letni zwierzyniec

    7 sierpnia (niedziela, godz. 20.00)
    Laski – W Krainie Chopina – koncert dla upamiętnienia 80rocznicy urodzin Krzysztofa Komedy – wykonawcy: Robert Majewski i Jan Bokszczanin

    13 sierpnia (sobota, godz.16.00)
    Grodzisk Mazowiecki – koncert warszawskiego duetu akordeonowego w składzie Piotr Kopiesz oraz Jacek Małachowski

    13 sierpnia (niedziela, godz. 18.00)
    Izabelin – koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska polskiego

    14 sierpnia (niedziela, godz. 10.00-16.00)
    Zielonki Parcela – zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody – Grand Prix Zielonki

    14 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Sochaczew pępkiem świata – spotkanie z Lombelico del Mondo

    14 sierpnia (niedziela, godz. 16.00)
    Brwinów – film dla dzieci Dzikie Łabędzie

    14 sierpnia (niedziela, godz. 16.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Fascynująca muzyka obu ameryk – koncert w wykonaniu zespołu Ko-Gut

    15 sierpnia (poniedziałek, godz. 12.00-18.30)
    Zielonki-Parcele – Odkryj pstrąga w Starych Babicach

    Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o akcjach Lato w mieście

    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 19.08.11, 09:28
    W najbliższym czasie polecamy:
    Dożynki w: Gminie Brwinów, Michałowice, Baranów, Powiecie Grodziskim, Pruszkowskim

    20 sierpnia (sobota, godz. 11.00-19.00)
    Nadarzyn – zabawy na placu zabaw – kule wodne, trampoliny, zamek dmuchany

    20 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
    Grodzisk Mazowiecki – biesiada kabaretowa – spotkanie z Ryszardem Makowskim

    20 sierpnia (sobota, godz. 18.00-21.00)
    Leszno – Pożegnanie lata w Lesznie – prezentacja twórczości wszelakiej mieszkańców Leszna, prezentacja stoisk hobbystów, występ zespołu muzycznego, rozstrzygnięcie konkursu „O liść lesznowolskiej topoli”

    20 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
    Łomianki – koncert autorski Martina Simona & Artura Kryska

    20 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
    Podkowa Leśna – Film Nocy Letniej - Chico i Rita oraz Mary i Max

    21 sierpnia (niedziela, godz. 8.00)
    Milanówek – wycieczka rowerowa do Nieborowa

    21 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Z Chopinem w tle – koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Sochaczewie, Orkiestry Camerata Mazovia

    21 sierpnia (niedziela, godz.17.00)
    Milanówek – cyk spotkań „Chcemy rozmawiać” – spotkanie poprowadzi Wojciech Wanat – autor książek Narkotyki i Narkomania

    21 sierpnia (niedziela, godz. 19.00)
    Grodzisk Mazowiecki – spotkanie rockowe – występy grodziskich zespołów rockowych: Come ona Andy, Sudany Born, Axis

    21 sierpnia (niedziela, godz. 19.00)
    Ołtarzew – W Krainie Chopina – koncert w wykonaniu: Kwintetu Instrumentów Dętych Blaszanych Filharmonii Narodowej

    27 sierpnia (sobota, godz.8.00)
    Sochaczew – XII Rodzinny Rajd Rowerowy im. T. Krawczyka

    27 sierpnia (sobota, godz. 16.00)
    Grodzisk Mazowiecki – koncert DoriFi

    27 sierpnia (sobota, godz. 17.00)
    Podkowa Leśna – koncert i potańcówka przy muzyce zespołu Dixie Warsaw Jazzman

    27 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
    Pruszków – Lato w parku – wystąpi Lukas Geniusas – laureat II Nagrody XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina

    28 sierpnia (niedziela, godz. 10.00-14.00)
    Błonie – I Półmaraton Powiatu Zachodnio Warszawskiego im. Janusz Kusocińskiego

    28 sierpnia (niedziela godz. 12.00-20.00)
    Błonie – Pożegnanie lata: Błonie – bezpieczne i ekologiczne miasto – pokazy zabytkowych pojazdów, prezentacja wozów straży pożarnej, pokazy ratownictwa drogowego i medycznego, koncert jazzowy w wykonaniu „The Warswa Dixielanders”, musical teatru AFISZ

    28 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Urodziny u Rodziny


    Pruszków – zapisy do Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego

    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o konkursach plastycznych, literackich, filmowych ogłoszonych w regionie

    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 26.08.11, 11:00
    W najbliższym czasie polecamy:
    Dożynki i imprezy plenerowe: Michałowice, Baranów, Pruszków, Wolica, Borzęcin, Błonie, Kaski, Sochaczew, Kąty, Łomianki, Żółwin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Żabia Wola, Ołtarzew, Kępa Kiełbińska,

    27 sierpnia (sobota, godz. 15.00-18.00)
    Pruszków – Muzeum Dulag 121 zaprasza na „Gry i zabawy z historią w tle”

    27 sierpnia (sobota, godz. 20.00)
    Pruszków – Lato w parku – wystąpi Lukas Geniusas

    27 sierpnia (sobota, godz. 21.00)
    Pruszków – maraton filmowy – pokaz flmów: Nine, Gran Torino, Vicy Cristina Barcelona

    28 sierpnia (niedziela, godz. 10.00-14.00)
    Błonie – I Półmaraton Powiatu Zachodnio Warszawskiego im. Janusz Kusocińskiego

    28 sierpnia (niedziela godz. 12.00-20.00)
    Błonie – Pożegnanie lata: Błonie – bezpieczne i ekologiczne miasto – pokazy zabytkowych pojazdów, prezentacja wozów straży pożarnej, koncert jazzowy w wykonaniu „The Warswa Dixielanders”, musical teatru AFISZ

    28 sierpnia(niedziela, godz. 13.00)
    Zaborów – W Krainie Chopina – koncert organowy, wystąpi Bartosz Jakubczak

    28 sierpnia (niedziela, godz. 14.00)
    Sochaczew – Pożegnanie wakacji w Ogródku Jordanowskim

    28 sierpnia (niedziela, godz. 15.00-19.30)
    Sochaczew – Sochaczewskie Lato – Urodziny u Rodziny

    30 sierpnia (wtorek, godz. 10.00-14.00)
    Ożarów Mazowiecki – zbiórka krwi dla strażaka ochotnika z Ożarowa Mazowieckiego chorego na białaczkę

    1 września (czwartek, godz. 10.00-17.00)
    Pruszków – kiermasz taniej książki

    2 września (piątek, godz. 17.00)
    Piastów – wieczór autorski poety i animatora kultury Pawła Kubiaka

    2 września (piątek, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – Uziemione – spektakl przygotowany przez matki z Podkowy Leśnej i okolic

    3 września (sobota, godz. 10.00-16.00)
    Izabelin – Dzień Otwarty w Kampinoskim Parku Narodowym

    3 września (sobota, godz. 16.00)
    Izabelin – przedstawienie dla dzieci – Podróż za horyzont

    4 września (niedziela)
    Baranów – Festiwal Kolarstwa– Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w jeździe indywidualnej na czas, Otwarte Mistrzostwa Mazowsza ze startu wspólnego, II Amatorskie Szosowe Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego

    4 września (niedziela, godz. 12.30)
    Łomianki – Piknik Rodzinny

    4 września (niedziela, godz. 12.00)
    Sochaczew – XXVIII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą

    4 września (niedziela, godz. 12.30-18.30)
    Milanówek – XI Dzień Milanówka – miasteczko ruchu drogowego, wesołe miasteczko, zawody samochodowych modeli RC, pokazy lokalnych grup tanecznych, koncert zespołu Pogotowie Energetyczne oraz Elektryczne Gitary, pokaz sztucznych ogni

    4 września (niedziela, godz. 14.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Pożegnanie Wakacji – wystąpią m.in.: Natalia Kukulska oraz Etna Kontrabande

    4 września (niedziela, godz. 14.00-21.50)
    Nadarzyn – Dożynki Gminne – program dla dzieci, pokazy ratownictwa OSP Nadarzyn, koncert: Drink Milk, Orkiestry OSP Nadarzyn, Kabaret Młodych Panów, Lady Pank

    4 września (niedziela, godz. 15.00)
    Ołtarzew – Dożynki Gminy Ożarów Mazowiecki

    4 września (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – koncert pieśni polskich Chopina, Szymanowskiego, Małeckiego w wykonaniu Jadwigi Rappe, Joanny Reszel, Moniki Wilskiej i Mariuszem Rutkowskim

    4 września (niedziela, godz. 17.00)
    Błonie – koncert „Gwiazdy w Ogrodzie” – wystąpią: Grażyna Mądrych, Ewelina Hańska, Ewa Mikulska, Jan Zakrzewski, Ryszard Morka, Ryszard Cieśla, Iwo Orłowski

    Na stronie www.forumpruszkow.pl znajdziecie również informacje o konkursach plastycznych, literackich, filmowych ogłoszonych w regionie

    Przypominamy, że na forum prezentujemy tylko wybrane imprezy. Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.

    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • kwika 02.09.11, 10:11
    W najbliższym czasie polecamy:
    Dożynki i imprezy plenerowe: Michałowice, Baranów, Pruszków, Wolica, Borzęcin, Błonie, Kaski, Sochaczew, Kąty, Łomianki, Żółwin, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Żabia Wola, Ołtarzew, Kępa Kiełbińska,


    3 września (sobota, godz. 10.00-16.00)
    Izabelin – Dzień Otwarty w Kampinoskim Parku Narodowym

    3 września (sobota, godz. 12.00)
    Nowa Wieś – Piknik strażacki

    3 września (sobota, godz. 19.00)
    Podkowa Leśna – Włodek Pawlik Zaprasza – Jazz w Kasynie – A mnie jest szkoda lata

    4 września (niedziela, godz. 14.00-21.50)
    Nadarzyn – Dożynki Gminne – program dla dzieci, pokazy ratownictwa OSP Nadarzyn, koncert: Drink Milk, Orkiestry OSP Nadarzyn, Kabaret Młodych Panów, Lady Pank

    4 września (niedziela, godz. 17.00)
    Stawisko – koncert pieśni polskich Chopina, Szymanowskiego, Małeckiego w wykonaniu Jadwigi Rappe, Joanny Reszel, Moniki Wilskiej i Mariuszem Rutkowskim

    5 września (poniedziałek, godz. 18.45)
    Nadarzyn – Otwarte Spotkanie Czwartkowe „Adaptacja dziecka do warunków przedszkolnych”

    7 września (środa, godz. 16.00)
    Błonie – spektakl teatralny Czerwony Kapturek

    10 września (sobota)
    Brwinów – Europejskie Dni Dziedzictwa

    10 września (sobota)
    Piastów – Ciastko bajką – książkę o Pippi czyta Edyta Jungowska

    10 września (sobota, godz. 12.00)
    Pruszków – Festyn Zwierzęcy – pokazy pracy psów terapeutów, pokazy psów policyjnych, konsultacje w weterynarzami, pokazy agality, konkursy na najlepiej dobraną parę oraz najbardziej wielorasowego psa

    10 września (sobota, godz. od 16.00)
    Pruszków – Żegnaj lato na rok… - koncerty: Julia Hertmanowska, Princess, Ocean, Agnieszka Chylińska

    10 września (sobota, godz. 19.00)
    Milanówek - Tradycje Polskie – Kochajmy się!!! – toasty w dawnej Polsce

    11 września (niedziela, godz. 11.30)
    Błonie – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie Śpiąca Królewna

    11 września (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Czerwony Kapturek

    11 września (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – Salon Poezji – w programie „Jestem, bo jesteś” wiersze ks. Jana Twardowskiego przedstawi Anna Dymna i Wojciech Malajkat; na gitarach towarzyszyć im będą Adam Świtała i Maciej Regulski


    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.


  • stowarzyszenieforumpruszkow 09.09.11, 10:44
    W najbliższym czasie polecamy:

    10 września (sobota)
    Brwinów – Europejskie Dni Dziedzictwa

    10 września (sobota, godz. 12.00)
    Pruszków – Festyn Zwierzęcy – pokazy pracy psów terapeutów, pokazy psów policyjnych, konsultacje w weterynarzami, pokazy agality, konkursy na najlepiej dobraną parę oraz najbardziej wielorasowego psa

    10 września (sobota, godz. 13.00)
    Piastów – Ciastko bajką – książkę o Pippi czyta Edyta Jungowska

    10 września (sobota, godz. 14.00)
    Komorów – Piknik rowerowy

    10 września (sobota, godz. od 16.00)
    Pruszków – Żegnaj lato na rok… - koncerty: Julia Hertmanowska, Princess, Ocean, Agnieszka Chylińska

    10 września (sobota, godz. 19.00)
    Milanówek - Tradycje Polskie – Kochajmy się!!! – toasty w dawnej Polsce

    10 września (sobota, godz. 19.30)
    Ożarów Mazowiecki – spektakl Powstanie Warszawskie 1944

    11 września (niedziela, godz. 11.30)
    Błonie – Poranek teatralny dla dzieci – przedstawienie Śpiąca Królewna

    11 września (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – Poranek teatralny dla dzieci – Czerwony Kapturek

    11 września (niedziela, godz. 12.00)
    Pruszków – Salon Poezji – w programie „Jestem, bo jesteś” wiersze ks. Jana Twardowskiego przedstawi Anna Dymna i Wojciech Malajkat; na gitarach towarzyszyć im będą Adam Świtała i Maciej Regulski

    11 września (niedziela, godz. 16.45)
    Brwinów – Inscenizacja historyczna bitwy pod Brwinowem

    15 września (czwartek, godz. 18.30)
    Nadarzyn – Stary Nadarzyn – pokaz slajdów z prywatnego archiwum mieszkańca Nadarzyna

    15 września (czwartek, godz. 19.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Gala operetkowa – „Z Belcantem od Nocy do Nocy”

    16 września (piątek, godz. 16.00)
    Raszyn – uroczyste otwarcie wystawy Pamięć i duma – grafiki, zdjęcia i diorama przedstawiające epizody z Powstania Warszawskiego

    17 i 18 września
    Milanówek, Brwinów, Podkowa Leśna – Europejskie Dni Dziedzictwa – Kamienie Milowe

    17 i 18 września
    Sochaczew – Wielki Teatr Historii – Miasto w ogniu – rekonstrukcja obrony Sochaczewa w 1939 r. – pokaz pojazdów historycznych, artylerii, spotkanie z autorami Teatru Histrii, pokazy sprawności obsługi i historycznych pojazdów wojskowych, wystawa nieznane obrazy września 1939 r.

    17 września (sobota, godz. 11.00)
    Piastów – Wiem gdzie mieszkam – poznaj swoje miasto – wycieczki do najciekawszych miejsc w Piastowie i okolic

    17 września (sobota, godz. 14.00)
    Komorów – Piknik sportowy –

    17 września (sobota, godz. 18.00)
    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Rezerwat w reż. Łukasza Polkowskiego

    17 września (sobota, godz. 18.00)
    Otrębusy – występ Polskiego Teatru Tańca - Minus 2 Ohad Naharin

    17 września (sobota, godz. 20.30)
    Pruszków – koncert Chóru i Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku


    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.



    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 23.09.11, 11:20
    W najbliższym czasie polecamy:

    24 września (sobota)
    Piastów – Ksiązki zakazane – wystawa

    24 września (sobota, godz. 12.00-16.00)
    Pruszków – Festyn Kolorowo i Sportowo – malowanie muralu, zabawy i konkursy sportowe i plastyczne, specjalny kącik dla najmłodszych, wymiana książek

    24 września (sobota, godz. 13.00 i 13.45)
    Brwinów – Otwarte muzea – Program wycieczek muzealnych obejmuje podróż zabytkowymi autobusami: na trasie jest brwinowski dworek „Zagroda”, Muzeum im. Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku, Muzeum Motoryzacji w Otrębusach, historyczna siedziba Państwowego Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” oraz Muzeum Sztuki Ludowej profesora Mariana Pokropka

    24 września (sobota, godz. 15.00)
    Piastrów – Żółty jesienny liść – piknik szkolny – w programie: prezentacja szkół, pokazy artystyczne, zawody sportowe, konsultacje lekarskie, koncert zespołu Manhattan 44

    24 września (sobota, godz. 15.00 – 22.00)
    Pruszków – 90 – lecie Hufca Pruszków -Festiwal Szekla – Z piosenką prze 90 lat

    24 września (sobota, godz. 16.00-19.00)
    Raszyn – Rock na rynku – zespoły: Weto, Stowaway, The rewers, The Voit, NMO, duety gitarowe, Kuba Band

    24 września (sobota, godz. 19.00)
    Milanówek – Salonik z Kulturą – koncert w wykonaniu Tadeusza Woźniaka

    25 września (niedziela)
    Stawisko – rozpoczęcie XII Festiwalu Literacko-Muzycznego Konfrontacje 2011 Miłosz – Iwaszkiewicz

    25 września (niedziela)
    Ożarów Mazowiecki – wernisaż twórczości plastycznej osób niepełnosprawnych z Ożarowskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” z Warszawy
    25 września (niedziela. godz. 15.00)

    Sochaczew – X Wrześniowe Spotkania z Pieśnią Chóralną im. Bohaterów Walk nad Bzurą „Pamięć – Wdzięczność – Nadzieja” – koncert galowy

    25 września (niedziela, godz. 16.00)
    Nadarzyn – Teatrzyk w walizce – Pchła Szachrajka – przedstawienie dla dzieci

    25 września (niedziela, godz. 17.00)
    Błonie – recital Edyty Geppert

    25 września (niedziela, godz. 19.00)
    Pruszków – III Pruszkowski Salonik z Kulturą – wystąpią: Joanna Trzepiecińska Bogdanem Hołownią, Andrzej Ozga, Witt Michaj, Antoni Muracki

    30 września (piątek, godz. 18.00)
    Raszyn – spotkanie poetyckie Szabel pt. „Cztery pory roku”

    30 września (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – spotkanie z Aleksandrą Seghi autorką książki Smaki Toskanii

    1 października (sobota, godz. 15.30)
    Raszyn – XI Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o Puchar Wójta Gminy Raszyn

    2 października (niedziela, godz. od 12.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Jesienny Jarmark Produktów Regionalnych

    2 października (niedziela godz. 13.00)
    Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Lesna gratka Tadka i Władka”

    2 października (niedziela, godz. 15.00)
    Żabia Wola – Dzień Szarlotki – muzyka na żywo, wysmażanie powideł, zabawy, konkursy, prezentacja i sprzedaż wyrobów

    2 października (niedziela, godz. 17.00)
    Komorów – „K40 Jerzych pieści. Jerzowie Antkowiak i Kisielewski wspominają” – spotkanie z Jerzym Antkowiakiem i Jerzym Kisielewski



    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.



    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831
  • stowarzyszenieforumpruszkow 30.09.11, 10:16
    Dzisiaj po raz ostatni zamieszczanym na tym forum informacje odbywające się w Państwa okolicy.
    Jeżeli poszukujecie Państwo informacji nt. wydarzeń odbywających się w waszej okolicy zapraszamy na naszą stronę internetową www.forumpruszkow.pl, zakładka Co, gdzie, kiedy.

    W najbliższym czasie polecamy:


    30 września (piątek, godz. 18.00)
    Raszyn – spotkanie poetyckie Szabel pt. „Cztery pory roku”

    30 września (piątek, godz. 18.00)
    Pruszków – spotkanie z Aleksandrą Seghi autorką książki Smaki Toskanii

    1 października (sobota, godz. 10.00)
    Piastów – III Indywidualne Mistrzostwa Piastowa w Bocce

    1 października (sobota, godz. 11.00)
    Polana Jakubowa – Rzeczpospolita Kampinoska 2011 – inscenizacja walk grupy AK Kampinos

    1 października (sobota, godz. 15.30)
    Raszyn – XI Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów o Puchar Wójta Gminy Raszyn

    1 października (sobota, godz. 17.00)
    Piastów – wernisaż malarstwa i grafiki Magdaleny Osiewskiej Kowalczyk „Moje sny

    1 października (sobota, godz. 17.00)
    Nadarzyn – Kabaret Paranienormalni

    1 października (sobota, godz. 20.00)
    Milanówek – koncert zespołu Fantasmagoria

    2 października (niedziela, godz. od 12.00)
    Grodzisk Mazowiecki – Jesienny Jarmark Produktów Regionalnych

    2 października (niedziela godz. 13.00)
    Ożarów Mazowiecki – teatr dla dzieci – „Lesna gratka Tadka i Władka”

    2 października (niedziela, godz. 15.00)
    Żabia Wola – Dzień Szarlotki – muzyka na żywo, wysmażanie powideł, zabawy, konkursy, prezentacja i sprzedaż wyrobów

    2 października (niedziela, godz. 15.00)
    Ożarów Mazowiecki – Msza Św. oraz koncert „ONC” – Ojczyzna, Nauka, Cnota

    2 października (niedziela, godz. 17.00)
    Komorów – „K40 Jerzych pieści. Jerzowie Antkowiak i Kisielewski wspominają” – spotkanie z Jerzym Antkowiakiem i Jerzym Kisielewski

    7 października (piątek, godz. 20.00)
    Komorów – Wernisaż pt Liber Memoriae – Księga Pamięci

    8 października (sobota, godz. 10.00-15.00)
    Piastów – „W poszukiwaniu pasji …” – warsztaty wyrobu biżuterii

    8 października (sobota, godz. 18.00)
    Pruszków – Pruszkowski Klub Filmowy – pokaz filmu Dróżnik

    9 października (niedziela, godz. od 9.00)
    Skrzelew- Dni kukurydzy – pokazy maszyn rolniczych, wystawa sprzętu rolniczego, kiermasz drzewek owocowych, atrakcje kulturalno-rozrywkowe

    9 października (niedziela, godz. 19.00)
    Komorów – VII Komorowska Jesień Muzyczna – „Oto Człowiek” – wieczór poświęcony Janowi Pawłowi Wielkiemu – wystąpi zespół wokalny Imprevisit oraz Władysław Terlecki – słowo

    10 października (poniedziałek, godz. 18.00)
    Pruszków – Miesiąc Aktywnego Seniora – Mauretania – czyli much groźniejsze od Al.-Kaidy – podróżnicza gawęda i slajdowisko Leszka Szczasnego



    Pełny kalendarz wydarzeń oraz linki do stron poświęconych imprezom znajduje się na stronie WWW.FORUMPRUSZKOW.PL w zakładce Co, Gdzie, Kiedy.




    --
    Społeczne Stowarzyszenie "Forum Pruszków"
    forumpruszkow.pl
    e-mail: forumpruszkow@gmail.com
    tel. 792 584 831

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka