Dodaj do ulubionych

nowe przedszkola i szkoly

24.02.12, 18:20
z wczorajszego spotkania z burmistrzem Ozarowa wynika, ze miasto inwestuje w najmlodszych. od wrzesnia nowe przedszkole modulowe przy szkole dla 6latkow, do tego rozbudowa kablowskiego i remont starego przedszkola w jozefowie a za 2-3 lata nowa szkola. zapowiada sie bardzo dobrze, miejmy nadzieje, ze to nie beda tylko obietnice. w miescie przybywa mlodych ludzi, wiec bardzo dobrze, ze w koncu wladze zajely sie tematem.
Edytor zaawansowany
  • mandziola 25.02.12, 01:20
    Świetnie.. teraz tylko pytanie ile z tych młodych osób jest zameldowanych w Ożarowie Maz.??
    --
    Leżę,leżę nawaliłem się jak zwierzę...
  • kitka80 25.02.12, 12:15
    Jesli beda chcieli, zeby ich dzieci chodzily do szkol i przedszkoli Ozarowie, to beda musieli sie zameldowac. A jesli chodzi o placenie podatkow, to meldunek nie jest potrzebny, decyduje miejsce zamieszkania ... Miejmy nadzieje, ze ludzie maja choc troche zdrowego rozsadku i rozliczaja sie w US Bielany skoro chca korzystac z dobrodziejstw ;) gminy Ozarow.
  • mandziola 25.02.12, 23:11
    "A jesli chodzi o placenie podatkow, to meldunek nie jest potrzebny, decyduje miejsce zamieszkania ." Od tego roku. A i to da sie obejsc .. bo w pipidowie górnym taniej zrejestrowac auto, taniej isc do dentysty itp. Mam z tym do czynienia na co dzień... więc wiem.
    --
    Leżę,leżę nawaliłem się jak zwierzę...
  • sibeliuss 27.02.12, 12:54
    Ciekawe gdzie do szkół i przedszkoli pójdą dzieci z blokowiska w Kaputach.
    --
    [url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
  • kitka80 27.02.12, 13:49
    W planach jest budowa nowej szkoly na dzialce rog sochaczewskiej i poniatowskiego. moze tam. przedszkoli te ma przybyc ... na pewno latwo nie bedzie.
  • sibeliuss 28.02.12, 08:07
    Od planów do pierwszego szpadla droga daleka.
    --
    [url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
  • nike1177 05.03.12, 17:46
    Mogą do nas :) dojazd jest całkiem całkiem a jak wyremontują Poniatowskiego to już nie będzie problemu.

gwiazdeczka.com.pl
  • matylda_2007 13.03.12, 13:43
    jak burmistrz zrealizuje wszystkie obietnice to gwiazdeczka nie bedzie juz potzrebna
  • kitka80 13.03.12, 22:25
    burmistrz wspominal cos o zaciesnieniu wspolpracy z gwiazdeczka... pytanie na czym mialoby to polegac. gwiazdeczka na pewno bedzie potrzebna. z najnowszych informacji z przedszkola nr 1 wynika, ze na 50 miejsc dla 3latkow jest juz ponad 140 chetnych a jeszcze nie wszyscy sie zglosili ...
  • matylda_2007 27.03.12, 11:16
    a jakie sa teraz opłaty za przedszkole publiczne w ozarowie, tzn. stawka za te dodatkowe godziny ponad podstwe programowa i inne
  • aabb2004 29.03.12, 15:46
    OPŁATY OBOWIĄZKOWE
    7.30-12.30 bezpłatnie w ramach podstawy programowej
    6.30-7.30 - płatne 1,90 zł za każda rozpoczętą godzinę
    12.30-17 - płatne 1,90 zł za każda rozpoczętą godzinę

+ Posiłki 7 zł/dzień
    + Rada rodziców 40 zł/miesiąc (w tym rytmika)

OPŁATY DODATKOWE
    Angielski 35 zł/miesiąc
    Gimnastyka korekcyjna 30zł/miesiąc

Chyba jest jeszcze taniec i cos jeszcze ale nie jestem pewna bo moje dziecko na razie nie uczęszcza.

Pozdrawiam
    A.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka