Dodaj do ulubionych

Osiedle Nowy Ożarów

11.02.16, 09:05
W ramach inwestycji zaplanowano 5 etapów o łącznej liczbie około 600 lokali mieszkalnych.
kddevelopment.pl/oferta/nowy-ozarow?gclid=CNGaiMef78oCFUYTwwodDhICKg
--
[url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
Edytor zaawansowany
  • 11.02.16, 16:02
    Czy ktoś się już zdecydował na zakup mieszkania w tej inwestycji? Ja mam zarezerwowane mieszkanie ale zastanawiam się jeszcze, gdyż na wizualizacjach widać jakby to nie było osiedle zamknięte.
  • 11.02.16, 20:58
    Tym lepiej, ta furtka miałaby dodawać prestiżu? W zwiększenie bezpieczeństwa nie daję wiary.

--
    [url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
  • 31.01.17, 15:21
    Cześć!
    my kupiliśmy no i faktycznie, nie jest to osiedle zamknięte. Nam nie przeszkadza to za bardzo, ale i tak liczymy,że po jakimść czasie może uda się ze wspólnotą poruszyć tę kwestię.
  • 14.02.17, 15:50
    Witaj
    To już potwierdzone, że nie jest to osiedle zamknięte?
    Ja od sprzedającego miałem informacje przy kupnie, że osiedle ma być zamknięte mimo ze nie ma tego na wizualizacji
  • 16.01.17, 09:06
    Ktoś kupił mieszkanie w tej inwestycji? Ja kupiłem w klatce A i na razie jestem zadowolony z postępu prac. Jestem ciekawy opinii innych "przyszłych mieszkańców" :)
  • 31.01.17, 15:20
    Cześć,

my kupiliśmy też w klatce A :) Chyba będziemy sąsiadami.Postep prac faktycznie super, może spełnią się zapowiedzi dewelopera o oddaniu inwestycji w okolicy września/października a nie grudnia
  • 01.02.17, 08:27
    Witam sąsiadkę :)
    Kiedy deweloper mówił Wam o terminie wrzesień/październik? Nam w lato mówił, że realny jest nawet maj/czerwiec, ale ciężko mi w to uwierzyć.
  • 02.02.17, 14:57
    Zapraszam na forum www.nowyozarow.fora.pl/. Mam nadzieję, że pojawi się więcej mieszkańców.
  • 05.02.17, 11:09
    Witam, czy oglądał ktoś z państwa tą inwestycje w środku np. na "dni otwarte" ? My nie mamy szczęścia aby obejrzeć ,jak nie deszcze i błoto na budowie to teraz tynkują i nie ma możliwości aby wejść.
  • 05.02.17, 14:27
    A rozmawialiście bezpośrednio z kierownikiem budowy? Najlepiej umawiać się bezpośrednio z Panem Wojtkiem. My byliśmy około miesiąc temu.
  • 05.02.17, 17:43
    Jeszcze mam pytanie, tynki są kładzione wewnątrz, czy na zewnątrz?
    Zapraszam na forum www.nowyozarow.fora.pl/.
  • 05.02.17, 18:59
    Czyli w tygodniu podjechać na budowę ,pytać o kierownika i umówić się na oglądanie budowy? W ten weekend były dni otwarte ale dzwoniąc do biura sprzedaży dowiedzieliśmy się że nie ma możliwości oglądania inwestycji -kładzione są w środku tynki więc może w kwietniu dopiero bo w marcu chyba nie skończą-
  • 05.02.17, 23:19
    Najlepiej zadzwonić do kierownika z którym uzgadnialiście zmiany w mieszkaniu. On powinien dać numer do kierownika budowy, który jest często na miejscu. Ale jeśli faktycznie kładą tynki w środku to nie wpuszczą.
  • 06.02.17, 09:06
    "uzgadnialiście zmiany w mieszkaniu" -może pan w skrócie wytłumaczyć co to znaczy -pierwsze słyszę
  • 06.02.17, 11:02
    Nie wiem na jakim etapie była inwestycja jak kupowaliście mieszkanie. My kupowaliśmy na samym początku i mogliśmy uzgodnić zmiany zanim jeszcze mieszkanie zostało wybudowane. Zmiany były np. w zakresie dobudowania ściany, zmiany rozmieszczenia gniazdek, przyłączy itp. Zmiany uzgadnialiśmy z ówczesnym kierownikiem budowy.
  • 10.02.17, 15:40
    Dziwne....bo my jesteśmy umówieni na jutro na zobaczenie naszego mieszkania:)
  • 12.02.17, 11:11
    Jak wrażenia po oglądaniu mieszkania?
  • 13.02.17, 11:14
    Bardzo pozytywnie. Bylismy od razu z ekipą remontową i sa zdania,że np ściany będą tylko do malowania bo proste nawet :)
    Niestety skrytykowali kładzenie gładzi w takie mrozy bo popeka wszystko za 2 lata. Na szczęście gwarancje mamy 5 lat...
    Kierownik mówił,że może wczesną jesienią odda się budynek
  • 13.02.17, 14:12
    No to są dobre wieści. Mam jeszcze pytanie, czy u Pani w mieszkaniu już kładą tynki i jest już hydraulika? Czy rury w kuchni i łazience wychodzą ze ścian w odpowiednich miejscach czy idą na zewnątrz od pionu?
  • 13.02.17, 14:35
    Kładą póki co gładzie a hydraulike będą robic w tym tygodniu wiec mogliśmy jeszcze nanieść zmiany.
  • 13.02.17, 15:18
    Nad osiedlem przelatuje dużo samolotów w kierunku Okęcia. Nie będą one zbyt uciążliwe?
  • 13.02.17, 15:38
    Myślę że będzie je słychać przy otwartych oknach, ale plusem jest to, że nad Ożarowem lądują, a nie startują, więc myślę, że tragedii nie będzie.
  • 15.02.17, 23:04
    Jutro idziemy na spotkanie z deweloperem i planujemy podpisać umowę rezerwacyjną. Jakieś dobre rady, o co warto dopytać, a co nie jest oczywiste, na co zwrócić uwagę?
    Pozdrawiam :)
  • 13.03.17, 20:30
    Witam, dostał ktoś może zawiadomienie od developera o zakończeniu VI etapu budowy?
  • 28.03.17, 11:35
    Chyba nikt - zapraszam na grupę FB mieszkańców - www.facebook.com/groups/592180320966417/ - temat był / jest poruszany
  • 06.02.17, 17:53
    Witam,
    My również zastanawiamy się nad kupnem mieszkania. Czy ktoś, kto już jest "po" mógłby napisać ile wyniosła opłata rezerwacyjna? Trochę przeraża mnie kwota, którą nam podano. Dla porównaniu inna inwestycja - Miasteczko Ożarów wymagają 5x niższego zadatku.
  • 07.02.17, 13:06
    U nas kwota rezerwacyjna wyniosła około 3% wartości mieszkania, ale my kupowaliśmy w zeszłym roku jak jeszcze mało mieszkań było sprzedanych. Wydaje mi się, że można tą opłatę negocjować jeśli jest dużo wyższa obecnie. W miasteczku Ożarów ogólnie ceny są trochę niższe, ale zdecydowaliśmy się na Nowy Ożarów ze względu na to że na parterze są ogródki i są dostępne komórki lokatorskie w garażu i na piętrach.
  • 10.02.17, 12:27
    Witam. co się dzieje z ta kwota jeśli umowa nie zostanie sfinalizowana?
  • 07.02.17, 19:23
    Od nas na początku chciano 10tyś ,ostatecznie umowa rezerwacyjna wyniosła 5tyś.
  • 07.02.17, 19:55
    O, no to od nas tak samo 10 tysięcy. A ogólną cenę mieszkania dało się negocjować? Ogólnie byli "elastyczni" co do jakiś negocjacji, nie mówię już tylko pieniężnych jako takich, ale nawet terminów płatności/wzięcia kredytu?
  • 10.02.17, 12:30
    Witam. co się dzieje z ta kwota za rezerwacje jeśli nie otrzymam kredytu i nie dojdzie do podpisania umowy?
    Pozdrawiam
  • 10.02.17, 13:42
    Jeżeli skorzysta pan z "ich" doradcy ,(expander jest w budynku dewelopera)i jemu nie uda się znaleźć banku dla pana to ta kwota zostanie panu zwrócona ,jeżeli pan sam ,bądź pana doradca nie da rady z kredytem opłata panu przepada.
  • 10.02.17, 14:35
    Dzięki 😊jeszcze pytanie,co się dzieje z ta kwotą po zakupie mieszkania? Zaliczana jest na poczet mieszkania?
  • 10.02.17, 15:41
    Oczywiście, zaliczana jest na poczet mieszkania. Będzie również ujęta w umowie deweloperskiej od notariusza :)
  • 12.02.17, 12:15
    A to, że w razie nie otrzymania kredytu oddają całą kwotę jest jakoś zapisane w umowie? Korzystał ktoś może z opcji załatwienia kredytu poprzez doradcę expandera? Jakieś opinie? Wszystko poszło dobrze? Wydaje się korzystniejsze skorzystanie z usług doradcy, jednak na temat samego w sobie expandera słyszałam mnóstwo kiepskich opinii, co tylko zrobiło mi zamęt w głowie :/
  • 12.02.17, 14:32
    Witam, mogę przesłać na e-meila wzór umowy rezerwacyjnej do poczytania :-) nie korzystam z opcji Expandera, bo byłam zdecydowana na kredyt w Pko Bp.Mam zaufanego doradcę, który załatwił mi wszystko terminowo i dokładnie, a terminy są tu bardzo ważne, więc gdyby ktoś chciał namiary to polecam.Jestem już po podpisaniu umowy deweloperskiej,opłata rezerwacyjna wyniosła 5 tys zł, cena mieszkania była do negocjacji.
  • 12.02.17, 19:10
    Witam, można wiedzieć ile Pani płaci za m2? A ile było wyjściowo?
  • 12.02.17, 20:04
    Proszę o emaila to wyślę na priv
  • 13.02.17, 08:17
    pietmar1982@gmail.com
  • 12.02.17, 20:07
    Proszę o emaila to wyślę na priv
  • 12.02.17, 19:15
    To ja poproszę o taki wzór wraz z namiarami na doradcę jeśli można na maila pat.pietrow@gmail.com :)
    PS. nie obawiała się Pani sytuacji, że nie zwrócą tych 5 tysięcy, jeśli kredyt nie zostanie przyznany? W sumie to nasza największa obawa i największy znak zapytania nad współpracą z Expanderem.
    Pozdrawiam
  • 12.02.17, 19:57
    Już mam przyznany,więc 5 tys poszło na poczet mieszkania.Zawsze jest ryzyko że kredytu się nie otrzyma, dlatego też korzystałam z pomocy zaufanego doradcy,żeby wyrobić się w terminach.Informację wysyłam na emeila.
  • 13.02.17, 18:15
    Ceny m2 to tajne info?
  • 13.02.17, 18:16
    Można wiedzieć jak się pani umówiła na oględziny mieszkania?
  • 14.02.17, 10:11
    A jak z opiniami o deweloperze? Skąd czerpaliście informacje, z internetu, po znajomych? Ktoś może był w sąsiedztwie i pytał osób, które zamieszkują oddane już inwestycje? Ja co i rusz słyszę same złote rady i zaczynam mieć mętlik w głowie.
  • 14.02.17, 15:46
    Witam
    W tamtym roku nabyłem mieszkanie na Osiedlu Nowy Ożarów, zastanawiałem się nad każdą dostępną ofertą w Ożarowie, u mnie zdecydowało głownie położenie, wygląd i fakt ze deweloper ma już na swoim koncie kilka ukończonych inwestycji
    Opinie czerpałem z drugiej ręki min. od znajomego którego znajomy mieszka w bliźniakach na partyzantów, jest zadowolony tylko kazał zwrócić uwagę na dopilnowanie poprawek przed odbiorem... ale to pewnie standard
    Pozdrawiam
  • 21.02.17, 12:05
    Zapraszam na grupę FB: www.facebook.com/groups/592180320966417/
  • 14.03.17, 09:10
    Witam, dostał ktoś może zawiadomienie od developera o zakończeniu VI etapu budowy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.