Dodaj do ulubionych

Rusza pociąg do Warszawy Gdańskiej

29.03.16, 15:25
Od 4 kwietnia uruchomione zostaną nowe przyspieszone połączenia z/do Sochaczewa, z postojami na stacjach: Teresin Niepokalanów, Błonie oraz Ożarów Mazowiecki. W godzinach porannych będzie to pociąg z Sochaczewa (05:28) do Warszawy Gdańskiej (06:20). Natomiast w godzinach popołudniowych, podróżni będą mieli do dyspozycji dwa połączenia: pociągi ze stacji Warszawa Gdańska o 15:53 oraz 16:55 z przyjazdem do Sochaczewa odpowiednio o godz. 16:40 oraz 17:45.
www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/km-wprowadzaja-zmiany-w-rozkladzie-po-uwagach-pasazerow-75993.html
--
[url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
Edytor zaawansowany
  • tomjani 01.04.16, 20:40
    Mam nadziej

--
    -Dlaczego Komorowski sprzeciwiał się likwidacji WSI?
    -Bo walczył o wiejski elektorat!

Tomek Janiszewski
  • tomjani 01.04.16, 20:41
    Mam nadzieję że pojedzie przez Jelonki, a nie klucząc przez Zachodnią per.8 a następnie kozie opłotki Odolan.
    --

Tomek Janiszewski
  • sibeliuss 05.04.16, 07:43
    Myśle, że ludzie będą chcieli z niego wysiadać do pracy i szkół, a nie jeździć turystycznie.

--
    [url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
  • tomjani 08.04.16, 09:37
    Przed laty nocny pociąg TeLepiącej się Kolei rel. Kraków - Kołobrzeg p. Bydgoszcz i Gdynię jechał przez Warkę, dw. Zachodni, Centralny, Wschodni i Gdański aby znów pojawić się na Zachodnim tym razem mijając dzisiejszy peron 8 a ówczesny p.o. Warszawa Wola bez zatrzymania, po czym zaszywał się w owe kozie opłotki telepiąc się 20km/h po wykrzywionym jednotorze zanim wreszcie dotarł na wielką stację towarową Odolany skąd niedaleko było już do Gołąbek a tym samym na normalną trasę. Dlatego ciekaw jestem którędy jeździ dziś kibel.
    --

Tomek Janiszewski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka