Dodaj do ulubionych

Poszukiwany zespół na eleganckie wesele Kraków2012

11.10.11, 05:40
Poszukujemy zespołu na wesele w letnią sobotę 2012. (Nie mamy jeszcze terminu, wchodzą w grę od 30.06 do 15.09, z wyłączeniem 2 ostatnich sobót sierpnia).

Wesele będzie jednodniowe, bez wyprowadzenia z domu itp, bez "ludowych" zabaw, bez disco-polo i biesiady.

Mile widziany jazz, pop, rock, latino, filmowe, przeboje lat minionych i współczesnych; muzyka wykonawców takich jak: Abba, the Beatels, Celine Dion, Elton John, Cohen, Eva Cassidy, Nora Jones, Katie Melua, B. Rybotycka, S. Soyka, Frank Sinatra, Armstrong, Rod Stewart, Whitney Houston...itp

Ze względu na ograniczone środki szukamy zespołów mniejszych niż 6-osobowe.
Chcielibyśmy, żeby zespół potrafił poprowadzić przyjęcie (mile widziane kilka słów w języku angielskim do zagranicznych gości-nie jest to wymóg niezbędny) i puszczał muzykę w czasie przerw.

Dziękuję za wszystkie oferty.
Edytor zaawansowany
  • odi26 11.10.11, 05:53
    Witam i zapraszam na strone www.walterband.pl Mamy nadzieje,ze spelnimy Panstwa oczekiwania.
  • secretband 11.10.11, 08:39
    witam oferujemy naszą obsługę państwa wesela Cena do negocjacji
    zespół z klasą i renoma sprosta państwa i gości wymaganiom
    Secret Band :to zespół /orkiestra 4- osobowa / z solistką/- z 20 letnim doświadczeniem scenicznym
    nagrana i wydana plyta2009 ,, Muzyko Hej'' /wydawnictwo -Tercet Kraków / obsługującym :
    WESELA ,FESTYNY,ZABAWY,JUBILEUSZE ,PIKNIKI, studniówki ,BALE ,E wenty ,oraz inne imprezy w Krakowie i okolicy małopolski
    Ponadto:: gramy prymicje dla księży /wyprowadzenia ,orszaki,pieśni i piosenki religijne/
    Gramy i śpiewamy na żywo polskie i zagraniczne przeboje od 60 lat do obecnych szlagierów /piosenki dla starszych dla młodzieży i dla dzieci/ gramy około dwa tysiące piosenek
    Gramy ogrywki w domach,mieszkaniach ,przy kościołach,przed salami,za stołami i oczywiście na scenie.śpiewamy na trzy wokale -wszechstronność grania na różnych instrumentach w zależności od piosenek i potrzeb w danej chwili repertuar dobieramy na bieżąco /spełniamy życzenia gości/
    Doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam na dobór repertuaru do wymagań i życzeń gości co przekłada się na miłą atmosferę i udaną imprezę
    Gramy długie bloki muzyczne ,krótkie przerwy /również jak braknie prądu/-w przerwach muzyka z CD
    Gramy mi inni. na dwa saksofony posiadane instrumenty akordeon,2 keybordy,2 gitary,2 saksofony , 2 trąbki,harmonijka ustna zestaw in strum. perkusyjnych,syntezator,oświetlenie ,efekty posiadamy najlepszy sprzęt nagłośnieniowy zestawy trójdrożne /czytelny wokal i doskonałe brzmienie instrumentów
    bez sprzężeń i pisków/nagłośnienie na każdą salę i plener / oświetlenie ledowe/-NAJNOWSZE
    Własny transport ,wystawiamy rachunki,posiadamy profesjonalne nagłośnienie - /w plenerze 5 KW./
    nagłaśniamy IMPREZY /dla Gmin ,GOK,itp./
    www.secretband.republika.pl
    secretband@poczta.onet.pl
    tel 0 694 447 007 /12/388 56 56
  • picassomgi 11.10.11, 09:20
    zapraszam

www.aftersix.pl
    :)
  • anna3420 11.10.11, 13:47
    Ostatnio natknęłam się na stronę z [url=http://muzykanaweselu.pl/kontakt.html] zespołami weselnymi [/url], jest to wspaniały katalog z kapelami muzycznymi na wesela, znajdziemy tam również zespoły czy orkiestry weselne, oraz różnych DJ-ów.
  • przyszla_panna_mloda 11.10.11, 15:03
    Kompania to jedyny zespół, który wyszukuje się na tej stronie. (Już miałam na nich namiary).
  • mareknowak3903 11.10.11, 18:02
    Witam serdecznie i zapraszam na naszą stronę www.arsband.pl

Pozdrawiam
    Marek Nowak
    Zespół Ars Band
    tel 668 277 067
  • wifeq 08.07.15, 21:30
    Eleganckie Wesele, zorganizujesz skutecznie z www.orkiestron.pl. Sprawdź - warto
  • dawid1989ek 12.10.11, 20:05
    Zespól Muzyczny Chilli Band lub **--Dj--** Chilli Band to zespół tworzony przez ludzi wykształconych muzycznie. Dla nas muzyka to nie tylko hobby i życiowa pasja to zawód, którego podjęliśmy
    się z wielką przyjemnością.
    Posiadamy szeroką ofertę muzyczną w formie:
    * ZESPOŁU - w składzie:
    2 - osobowym (wokal damski bądź damsko/męski, klawisze i drobne instrumenty perkusyjne)
    3 - osobowym (wokal damski bądź damsko/męski, klawisze i trąbka, klawisze i akordeon, instrumenty perkusyjne)
    4 - osobowym (wokal damski bądź damsko/męski, klawisze i trąbka, klawisze i akordeon, saksofon, instrumenty perkusyjne)
    5 - osobowym (wokal damski bądź damsko/męski, klawisze i trąbka, klawisze i akordeon, saksofon, gitara, instrumenty perkusyjne)
    * DJ - a /KONFERANSJERA -ta forma obsługi państwa uroczystości obejmuje:
    Odtwarzanie muzyki/prowadzenie uroczystości/integracja i zabawianie gości po przez np. zabawy zależne od rodzaju obsługiwanej imprezy.
    * TRĘBACZA SOLO - który upiększy ważne chwile.
    Zakres naszych usług obejmuje wszelkie uroczystości:
    CHRZCINY/KOMUNIE/WYPROWADZENIA/ŚLUBY/WESELA/POGRZEBY/BANKIETY/STUDNIÓWKI/IMPREZY PLENEROWE i inne...
    ZAPYTANIA MOŻNA KIEROWAĆ DROGĄ E-MAILOWĄ:
    dawid.slaga.wp.pl
    SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE MOGĄ PAŃSTWO OTRZYMAĆ DROGĄ TELEFONICZNĄ:
    508-501-542
    DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
    SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie można znaleźć więcej informacji oraz obejrzeć nasza GALERIĘ i VIDEO www.dawid-band.pl

POZDRAWIA,
    Zespół Chilli Band.
  • przyszla_panna_mloda 14.10.11, 00:37
    Najprawdopodobniejsza data to 07.07.2012, jednak jeszcze 2 inne terminy wchodzą w grę.
    Dziękuję za wszystkie wpisy (dotychczasowe i przyszłe)!
  • zespol_alcapone 14.10.11, 14:33
    Witam. Jeśli ogłoszenie jest aktualne zapraszam na strony zespołów: www.alcaponeband.pl oraz www.lasvegasband.pl lub na stronę naszej Agencji Muzycznej: www.polisound.pl Pozdrawiam
  • martyneczka89 15.10.11, 14:58
    Witam,
    Poleca się zespół TRZASKI. Skład 5-osobowy. Muzyka na żywo. Można obejrzeć nas na youtube. Kontakt 606245404. Pozdrawiam
  • zespolpasjonata77 16.10.11, 22:21
    Witam serdecznie,

Nasz zespół spełnia Pani wymagania. Zapraszamy na stronę www.zespolpasjonata.pl. Tam można nas posłuchać i obejrzeć. Nasza oferta obejmuje pełny pakiet w tym skrzypek w kościele, prowadzenie wesela, również po angielsku i oczywiście wspaniałą i bogatą oprawę muzyczną do tańca.
    Jesteśmy zespołem, którego doświadczenie sięga 1985 roku. W składzie znajdują się dwoje wokalistów i jedna wokalistka. Wszyscy mamy przygotowanie muzyczne. Staramy się grać zróżnicowany repertuar. Każdy utworów to hit. Z nami nie ma pustego parkietu na weselu. Zapraszamy do współpracy.

Justyna
    506 328 648

• zespolprojekt.pl 17.10.11, 13:22
    Polecamy swoje usługi jeśli wybralibyście Państwo termin 15-09-2012. Zapraszamy na naszą stronę www.zespolprojekt.pl
  • wladekfortuna 21.10.11, 22:18
    Zespół muzyczny Sotomix
    Do dyspozycji organizatora w dowolnych dawkach
    - 3 osobowy zespół muzyczny ( wokal damski, męski, kayboard, sentyzator, gitara, skrzypce)
    - DJ ( w przerwach jako muzyczne tło do rozmów, lub do tańca )
    - wspólne śpiewanie znanych hitów polskiego rocka przy akompaniamencie gitary akustycznej
    - karaoke
    - różnego rodzaju quizy konkursy
    - do krojenia tortu krotki koncert muzyki elektronicznej na zywo (Jarre, Vangelis )
  • wladekfortuna 21.10.11, 22:24
    Zespół muzyczny Sotomix
    www.sotomix.ecom.net.pl
    tel.691 983 010
  • pozytywband 31.10.11, 10:06
    Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego zespołu.
    POLECAM!!
    kapele-wesele.pl/pozytyw
    tel. 693 319 712
    zespolpozytyw@gmail.com
  • www.konkret-music.pl 02.11.11, 22:56
    Witam serdecznie,

z uwagi na to iż podany przez Panią termin mamy jeszcze wolny, zapraszam na naszą stronę:

www.konkret-music.pl

gdzie znajdzie Pani podstawowe informacje o naszej grupie. Jeżeli nasza oferta zainteresuje również Państwa a także w razie jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości proszę o kontakt.

Pozdrawiam
    Rafał Porzycki
    694-941-572
    konkret-music.pl
  • dawid1989ek 03.11.11, 15:12
    Zespól Muzyczny Chilli band lub -- Dj-- !!!!!!!!!
    Witam jestem z zawodu muzykiem szkole muzycznej. Obsługa
    wesel,studniówek,bankietów,imprez firmowych oraz wszelkich innych imprez
    okolicznościowych zajmuje się o 12lat. Gram z zespołem 2osobowym 3 osobowym i 4
    osobowym oraz sam jako --** DJ**-- (również polecam na każda okazje )
    a tak ze mam do zaoferowania również Trębacza Skrzypka.Saksofon lub Wokal oraz inne
    Instrumenty w kościele i przy błogosławieństwie domowym. Oczywiście to jest
    gratis. Posiadam atrakcyjna ofertę a przede wszystkim tania. Pragnę dodać iz
    współpracuje z najwyższej wagi zawodowymi muzykami będący w stanie spełnić
    wszystkie państwa oczekiwania na każda okazje.Współpracuje również z KAMERZYSTA
    i FOTOGRAFEM którzy również posiadają atrakcyjna ofertę. Dodam iż funkcjonujemy
    na terenie Ślaska,Dolnośląska Małopolski, oraz na życzenie klienta Cala POLSKA.
    Pytania proszę kierować pod nr tel 508501542 LUB dawid.slaga@wp.pl nie odpisuje
    na forum pozdrawiam;) Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej. www.dawid-band.pl
  • przemosax 09.11.11, 11:25
    Witam. Polecam zespół muzyczny It's Freak ze strony www.dream-art.pl. Zapraszam do odwiedzenia i posłuchania naszej muzyki na stronie.
  • robnote 09.11.11, 23:15
    Polecam zespoł www.zespolbeerland.pl, grali u mnie w tym roku w dworze Kościuszko w Krakowie i jesteśmy bardzo zadowoleni z imprezy. Z życzeń jakie macie myśle ze jest to zespół dla Was, zaznaczam że u nas połowa gości była z Anglii i bawili sie super, powodzenia...
  • dawid1989ek 12.11.11, 23:18
    a tak ze mam do zaoferowania również Trębacza Skrzypka.Saksofon lub Wokal oraz inne
    na forum pozdrawiam;) Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej. www.dawid-band.pl
  • czokles1 14.11.11, 19:36
    WITAM SERDECZNIE.
    JESTEŚMY ZESPOŁEM GRAJĄCYM 100%NA ŻYWO W SKŁADZIE 4 OS Z MOŻLIWOŚCIĄ POWIĘKSZENIA SKŁADU NP O GITARE LUB SAKSOFON.
    ZAPRASZMY NA PRZESŁUCHANIE DO DĄBROWY GÓRNICZEJ I NA WWW.MALI-BOO.PL POZDRAWIAM ZESPÓŁ MALI-BOO

• dawid1989ek 23.11.11, 00:15
  • oposowa 25.11.11, 21:02
    www.tomskiband.pl
  • dawid1989ek 29.11.11, 18:14
  • wolnekapele 12.12.11, 12:49
    Polecam serwis WolneKapele.net - mamy dużą bazę (ponad 600) zespołów, DJ i fotografów/kamerzystów.
    Nasza wyszukiwarka pozwala znaleźć zespół po zadanych kryteriach, typu cena, wolny termin, możliwość dojazdu do określonego województwa. Zapraszam na www.wolnekapele.net
  • dawid1989ek 18.12.11, 21:42

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka