Dodaj do ulubionych

LUDZIE ZAMYKAJCIE FURTKĘ!!!

25.08.10, 20:40
Uczulam wszystkich mieszkańców aby zamykali furtkę i dzrzwi na
klatki. Nauczcie też swoje dzieci (szczególnie te w wieku
gimnazjalnym) by zamykały furtkę a nie trzaskały nią. Mam małe
dziecko a tu co wieczór ciągle tylko sru... i sru... Wkurzają mnie
te ciągłe pielgrymki dzieciaków z całego Radzymina, w końcu to miało
być bezpieczne, zamknięte osiedle. Jesteśmy szceśliwie pierwszymi
okradzionymi na osiedlu więc prosze - LUDZIE ZDUSCYPLINUJCIE SIĘ DLA
WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA!
Edytor zaawansowany
  • 25.08.10, 22:18
    popieram wiem ze moze nie powinnam sie jeszcze wypowiadac na ten
    temat bo jeszcze tam nie mieszkam ale wkrotce bede mieszkancem tego
    osiedla Mam tez dziecko i sama bede go uczulac co do zamykania
    furtki,najbardziej chyba chodzi o bezpieczenstwo nasze jak moje czy
    innych ludzi na osiedlu POPIERAM W 100% pozdrawiam
  • 26.08.10, 13:42
    Zarzad wspólnoty ma w planie założenie samozamykacza, stanie sie to
    po uchwalenia planu, czyli we wrześniu.
  • 26.08.10, 16:10
    POPIERAM!!
    Kazdy zamyka drzwi od mieszkania i jest to oczywiste, ale zamykanie drzw od
    klatki czy furtki jest mniej oczywiste.
  • 17.09.10, 19:37
    Tak zgadzam się!!! Furtka jest po to by ją zamykać zwłaszcza,że jest domofon!!! Czemu ktoś obcy z zewnątrz ma sobie chodzić po terenie osiedla i szperać!!! Zamknięcie jej nie stanowi żadnego problemu!!!???Pozdrawiam,przyszły lokator od 2011r,
  • 20.09.10, 14:14
    POPIERAM! Jednak jeśli chodzi o bezpieczeństwo na "ogrodzonym" osiedlu to żeby tam wejść to nie ma najmniejszego problemu. Ludzie się nie znają nie wiadomo kto wchodzi gdy otwierasz furtkę itp. A bramy wjazdowe są tak często otwierane że to już jest pikuś aby wejść za samochodem...

Ogrodzone osiedle w tym przypadku to atrapa.
  • 30.09.10, 08:09
    kurcze znowu jest zepsuta furtka nie domyka sie! chyba bedzie trzeba cos zrobić z tym zamkiem.... A poza tym ciągle ktoś wietrzy klatke C, non stop jest otwarta!!!!!! czeka na złodziei
  • 30.09.10, 09:06
    Z tego co zauwazylem odwiedzajac osiedle sporadycznie to wiekszosc klateczek jest pernamentnie wietrzona... A zepsuta furtka to byla kwestia czasu, jedno wejscie przy tylu mieszkancach to chyba troche za malo, ta furtka nie ma czasu nawet sie dobrze zamknac a juz jest otwierana.
  • 22.10.10, 09:02
    kurcze znowu sie cos stało z furtką a raczej z zamkiem furtki. W nocy jest masakra!!!
  • 22.10.10, 11:48
    ja mieszkam w klatce C. Mieszkania mam nad samą furtką! wyobraźcie sobie mój koszmar. HUK jaki mam w mieszkaniu doprowadza mnie do szału! Nie dość, że co chwila jest (za przeproszeniem) JEBNIECIE to jeszcze drgania. jestem już na skraju wytrzymałości. Spłacam kredyt mieszkaniowy i place regularnie czynsz, ale perspektywa życia w takich warunkach doprowadza nas niemalże do leż! czy jest sens wzywania na własny koszt jakiego rzeczoznawcy budowlanego, bądź prosić wspólnotę o pomoc? błagam pomóżcie! ja już nie daje rady!
  • 22.10.10, 16:50
    Do lokus.mentor

pewnie że zgłaszaj to do wspólnoty, ma być przeprowadzony jakiś przegląd ogólnobudowlany podeveloperski wiec może wstrzymaj się jeszcze troche z wzywaniem rzeczoznawcy i podczas tego przeglądu fachowiec coś doradzi.
    To prawda ze z ta furtką jest tragedia i to praktycznie od samego początku. Podziwiam bo mieszkac nad nia to tragedia. Uderzaj do wspólnoty i administracji aż do skutku bo chyba nie ma innej drogi...
    Pozdrawiam...
  • 23.10.10, 08:15
    Temat właśnie poruszany na forum oś. Reymonta
    www.reymonta.xkom.euZapraszam
    --
    Mirosław Targaszewski i Siostrzeńcy
    www.elektryka.kom.pl - elektro-instalacje
    www.tapety.xkom.eu - najlepsze darmowe tapety
  • 23.10.10, 08:16
    www.reymonta.xkom.eu
    --
    Mirosław Targaszewski i Siostrzeńcy
    www.elektryka.kom.pl - elektro-instalacje
    www.tapety.xkom.eu - najlepsze darmowe tapety
  • 22.10.10, 18:51
    Twoje małe dziecko jak płacze pewnie nikomu nie przeszkadza,tylko te dzieci od furtek.
  • 22.10.10, 19:04
    nie mam dzieci...
  • 22.10.10, 20:24
    To było do "oburzonej" Aguli.
  • 23.10.10, 09:55
    Placz malego dziecka jest czyms oczywistym i wpianym w zycie kazdego z nasz, idiotyzm dzieciakow w wieku gimnazjalnym i sposob zamykania przez nich furtki nie jest czyms oczywistym i mozna tego unikac - wystarczy zeby rodzice z nimi rozmawiali. Rozumiem jednak, ze sa wazniejsze sprawy na glowie niz wychowanie wlasnego dziecka :)
  • 23.10.10, 10:30
    myślę, że odkąd jest domykacz to dzieci już nie stanowią problemu. Problem stanowi już każde otwarcie i zamknięcie furtki.
  • 23.10.10, 10:42
    Lokus.mentor masz racje, tylko hamisi poruszyl temat placzaczyc malych dzieci a to nigdy nie bylo problemem :)
  • 23.10.10, 12:01
    furtka trzaska bo styka sie blacha o blachę- i dopoki się tego nie wymieni to tak bedzie. Może warto zainwestować w coś takiego? propozycja sąsiada z innego forum:
    www.cs.pl/20,Elektromagnesy%20drzwiowe
    Widziałem taki na allegro za 267zł

allegro.pl/zwora-e...1269823403.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.