Dodaj do ulubionych

Brawo Zarząd Reymonta12 i Per Modum

19.05.11, 08:09
W imieniu wszystkich lokatorów dziekuje państwu za podwyżki czynszu o około 15%, dziwne tylko że moi znajomi zza ulicy mają mniejsze czynsze. Wielkie podziękowania, mam nadzieję że ten syf co jest na osiedlu wreszcie się zmieni dzieki tym podwyżkom.
Edytor zaawansowany
  • 19.05.11, 09:49
    Dlaczego sie dziwisz. Płacimy wiecej bo wszedł fundusz remontowy- czy to źle? Woda wzrosła w całym Radzyminie a nie na widzi mi się adminiostratora. A z reszta podwyzka o 24 zł to chyba nie jakas masakra?
  • 19.05.11, 10:23
    Jakoś za ulica nie wzrosły czynsze, czym mi to wytłumaczysz?
  • 19.05.11, 13:38
    a moze masz inne informacje. O wode zadzwon sobie do PWiK a czynsz wzrósła o fundusz remontowy -wiec nie wiem o co ci chodzi- żałujesz 24 zł
  • 19.05.11, 16:31
    24 zl.... Badzmy powazni :]
  • 19.05.11, 17:18
    24pln?
    To jest 0.5litra +popitka
  • 20.05.11, 07:47
    Jasne pół litra i popitka razy 360 lokali daje niezła imprezę, ciekawe co zarząd ma zamiar z nimi zrobić.
    Mam nadzieję że ten syf na osiedlu zniknie po podwyżkach, bo nie wiem czy szanowni sasiedzi zauważyli że firma sprzątająca jakoś nie wyiazuje sie ze swoich obowiązków.

Nie zmienia to faktu że jest podwyżka i jeszcze sie nie spotkałem zeby ze stafki developerskiej jakas wspólnota zwiekszyła czynsz, tylko zmniejszają.

• 20.05.11, 07:51
    człowieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stawka jest mniejsza ale do tego dochodzi woda, fundusz remontowy i sprzątanie miejsc parkingowych,. czy to dla was naprawdę tak dużo że się strasznie bulwersujecie?
  • 20.05.11, 16:04
    Razy 360 lokali!To 360 par do tej imprezki!To ja wole sam wypić!
  • 20.05.11, 07:58
    O ile mi wiadomo, to wzrost czynszu w punktach dot. funduszu remontowego, opłaty za miejsce parkingowe i wprowadzenia miesięcznej zaliczki na wodę bazującej na zużyciach historycznych, został wprowadzony w wyniku przegłosowania podwyżek przez mieszkańców osiedla.
    Więc zamiast "W imieniu wszystkich lokatorów dziekuje państwu za podwyżki.." powinno być "W imieniu swoim dziękuję wszystkim mieszkańcom za podwyżki.." :)
  • 23.05.11, 09:08
    Mnie czynsz wzrósł o 60 złotych, no cóż nie ma innego wyjscia tylko płacić, ale zastanawia mnie fakt utrzymania czystości miejsca parkingowego, szczerze mówiąc nie widziałem żeby ktoś sprzątał moje miejsce, o odśnieżaniu nie wspomnę :)
  • 23.05.11, 10:13
    Ile osób było na zebraniach wspólnoty!360LOKALI?Czyli powinno być około360osób!Ile przychodzi?
  • 24.05.11, 08:44
    co do sprzątania miejsc parkingowych to tez sie nie za bardzo zgadzam, bo parking sami odśnieżaliśmy. A jesli chodzi o spotkania to przychodzi 80 osób-reszta ma daleko w nosie zebrania.
  • 25.05.11, 19:22
    jakby na zebraniach była mowa o konkretach, a nie godzina-półtorej pitolenia o pierdołach (a konkrety dopiero na końcu) to by ludzie chodzili...luyb wytrzymywali do końća :):)
    Nie każdy ma tyle czasu żeby spędzic 2 czy 3 h słuchając o cudzych sprawach.A głosować możemy poprzez wrzuty do skrzynki - tak też czynimy.I po co tracić czas na bezsensowne zebranie?
  • 25.05.11, 21:28
    i tu jest właśnie problem bo ludzie nie głosują........
  • 26.05.11, 21:59
    ...jeżeli ludzie nie głosują a na zebrania przychodzi 22% osób.......to w jaki sposób przechodzą te uchwały ??????
  • 27.05.11, 08:49
    trzeba chodzic osobiście do każdego!!!!!!!!!!!!!! paranoja i tyle
  • 27.05.11, 15:09
    Jest jeszcze jeden problem. Pomimo wrzucania do skrzynki wypełnionych kart do głosowania, odwiedziła mnie Pani z Per Modum stwierdzając, że nie głosowałem (nie dotarły do niej żadne moje karty). Nie wiem, czy tylko ja miałem "pecha" czy po prostu karty znikają ze skrzynki...
  • 28.05.11, 09:51
    Szkoda, że spotkania odbywają się w tygodniu jeszcze w godzinach pracy. Ale rozumiem wszystkim nie dogodzi. Po co ktoś ma chodzić po ludziach i dopominać się o oddanie karty, przecież nie oddanie karty bądź błędne wypełnienie równa się głosowi nie ważnemu. Więc pozostaje kwestia zliczenia głosów ważnych ( poprawnie wypełnionych kart )
  • 30.05.11, 19:14
    Z tego co wiem to jednym wzrósł a drugim sie obniżył.
    Dlaczego? stawka za metr czynszu wynosi teraz o ile pamiętam 2,62 więc przy przykladowo 40 metrowym mieszkaniu wychodzi około 105zł. U Dewelopera było 4 zł razy 40 wychodzi około 175 zł ze wszystkim.
    W to wszystko wchodziła także woda. I w tym momencie nie wazne ile było zuzywane płaciło sie tyle samo. Są napewno osoby które zuzywaja 15 metrów wody a sa tacy którzy zuzywaja ich 3. W tym momencie Ci co zuzywali 3 metry wody płacili za tych co zuzywali 12, 15.
    Tak jest w moim przypadku gdzie czynsz ogólnie mi wzrósł o około 70 zł i własnie przez wodę. Rozwiązanie- ograniczać wodę. Kosztów stałych na utrzymanie wspólnoty nie przeskoczymy.
  • 31.05.11, 21:53
    BRAWO! To jest właśnie wyczerpująca odpowiedz na to zagadnienie, tutaj temat powinien się skończyć :-P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.