Cyrk Krasnal - odradzam Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jak w temacie. Poziom ,,występu" naprawdę żenujący. Kompletne dno. Z powodu braku kadry wyciągają ludzi z widowni i wykorzystują ich podczas swoich głupkowatych występów. Jedna fajna akrobatka Elwira. reszta - tragedia. Zwierzątka pojawiają się na scenie dosłownie na moment. Osiołek i lama poprowadzone wokół areny i to tyle. Widokiem lwa dzieci mogły się nacieszyć dosłownie przez pół minuty. Pan ,,wyczarował" go w klatce po czym klatkę wywieziono. Bilet 40 zł, wata cukrowa lub popcorn (mała porcyjka) - po 5 zł, gadżety, zabawki - około 20 zł. To tylko moja opinia ale może się komuś przyda. Sama żałuję, że nie poczytałam opinii o tym cyrku zanim niepotrzebnie wydałam pieniądze. Naprawdę lepiej zabrać dzieci do ZOO smile
    • Ja też odradzam. Dodam jeszcze, że nagłośnienie niewspółmierne do
      wielkości cyrku - dzieci zasłaniały uszy, bo taki był hałas. A
      przedstawienie na bardzo niskim poziomie tylko akrobatka jest jedyną
      atrakcją, reszta to pomyłka.
      Pozdrawiam
      E.
    • Mieszkam w małym mieście. Przyjechał tu ten cyrk. Dzieciom w
      przedszkolach i szkołach rozdano "darmowe" bilety wstępu. To już
      pierwsza straszna rzecz, nie wolno tak robić, dzieci 9-letnie
      przychodziły z tym biletem i zostały odprawiane bo nie płaciły. Bo na
      bilecie było napisane drobniutkim druczkiem ,że bilet ważny tylko
      przy zakupie biletu dla osoby dorosłej (ok 40 zł).

Cyrk rozstawił namiot, ludzie zebrali się, dzieci czekały na występy
      od tygodni. Przypominam, że to małe miasto i nie ma tu zbyt wielu
      atrakcji. Przed samym rozpoczęciem przedstwienia wyszedł jakiś
      bucowaty facet i ogłosił, że za mało zarobią w tym mieście i
      przedstwienie się nie odbędzie. Proszę sobie wyobrazić te wszystkie
      dzieci, szczególnie te małe, 3-6 lat.

Bez komentarza.

Cyrk Krasnal nadaje się do opisania w jakimś reportażu z drobnymi
      szczegółami. I ich darmowe bilety też. To miało być DLA DZIECI.

• Dodam jeszcze tylko, że przy kasie cyrku byłam około pół godziny przed rozpoczęciem ,,przedstawienia". Kupiłam bilety więc chciałam wejść na teren cyrku - okazało się że nie wolno. Zaczęło się schodzić coraz więcej ludzi - oczywiście wszyscy z dziećmi (nawet maluchami od 2 roku życia) staliśmy tak za płotem praktycznie aż do godziny o której miał się rozpocząć ,,występ". Dzieci zaglądały jak pieski do taniej jatki, nudziły się więc zaczynały rozrabiać, niektóre próbowały wchodzić na ogrodzenie (jak to dzieci), rodzice upominali, stali zniecierpliwieni. Nie tak powinno się traktować swoich widzów - dużych czy małych - wszystko jedno. Wstyd.
    • CYRK „ KRASNAL” to cyrk w cyrku opinia z Namysłowa to parodia cyrku gorzej niż dno. Występy króciutkie a całą widownię trzyma tylko klaun. Bilety
      40 złoty a pan który roznosił darmowe bilety dla dzieci do lat 9 ciu kłamał w przedszkolu mówiąc że będą kosztować 15 zł….
      Bardzo bardzo cieniutki występ a w przerwie która trwała bez mała 40 minut osiołek zarabiał chyba na całe utrzymanie cyrku wożąc dzieci po arenie za 5 zł.
      Dosłownie 20 metrów . NIE POLECAM ZDZIERSTWO POPKORNY I WATA CUKROWA 5 ZŁ. NAJMNIEJSZA PORCJA.
      Strata czasu forsy i co najgorsze można zraźić i wystraszyć dzieci bo to co tam zobaczyć można to na pewno nie sztuka CYRKOWA , parodia .
      Naprawdę lepiej jechać z dziećmi do kina do parku albo do tu polecam KRASIEJÓW PARK DINOZAURÓW na cały dzień lepiej się opłaci.
      CTRK KRASNAL TO KOMPLETNE DNO I KCHA>>>
      • "Osiołek i lama poprowadzone wokół areny i to tyle. Widokiem lwa dzieci mogły się nacieszyć dosłownie przez pół minuty. Pan ,,wyczarował" go w klatce po czym klatkę wywieziono. "

I bardzo dobrze.

A czego wy oczekujecie ?

Żeby bacikiem pan nauczył zwierzątka robić sztuczki? Taki bacik boli.
        • Żenująca tresura zwierząt to tylko czubek góry lodowej i nie chodzi o to, że widzowie chcą zobaczyć cierpienie zwierząt ("bolący bacik?") tylko o to, że już minęły czasy kiedy ludzie patrzyli na wszystko z otwartą buzią i byle kit ich cieszył. Teraz trzeba się choć trochę postarać i nie składać pustych obietnic (tanie bilety) a jeśli tego się nie umie to ma się widzów tylko raz.
          Pozdrawiam.
          E.
          • byłam dziś w tym cyrku i ... było strasznie !!!!!! hałas hałas i nic wiecej , mały chcial ogladać zwierzatka a tam nic tylko jakies beznadziejne pokazy ! zwierzeta a dokładnie pies, koza , owca i mapła przeszły sie przez scene i na tym koniec , po 40 minutach wyszlam do mały płakał ze chce do domu
            -
            Szymonek 21 październik 2008 r.
            • lusiek81 napisała:
              > mały chcial ogladać zwierzatka

To mu wlacz National Geographic zamiast ciagac do cyrku, rozrywki dla prostakow uncertain.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
              fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/DFGVvAKpc7hbaVBiqB.jpg
              • Sama jestes prostaczka uncertain Napisz po ludzku i zrozumiale ze jestes przeciw uzywaniu zwierzat w przedstawieniach cyrkowych, kazdy zrozumie, a nie opluwaj cyrku jako takiego.
                Cyrk potrafi byc wspanialym, wartosciowym widowiskiem.
              • dokladnie... Cyrk to tylko znęcanie sie nad zwierzętami, podane w kolorowej formie i zawoalowane, ale jednak znęcanie się. To tak, jakby wzięto paru więźniów, wywieziono ich w klatce z tekstem: o patrzcie dzieci, jakie dziwo.
                Dziwię się, że ludzie jeszcze dają zarobić takim instytucjom...
                Żenada, jeszcze użalasz sie, że dziecko zwierzatek nie widziało. Szkoda, że nie jesteś świadoma, że te zwierzatka w cyrku podlegają brutalnej tresurze, sa wożone w ciasnych klatkach, od miejsca do miejsca. Rozumiem, że liczyłaś na popisy zwierzatek i pana smigającego je batem ;/
                I ktoś tu dobrze napisał, cyrk to rozrywka dla prostaków, którzy przykładają rękę do złego traktowania żywych istot.
    • Moich dzieci nie zabiore do zadnego cyrku, nawet najlepszego no chyba ze bedzie zaznaczone ze nie ma zadnych zwierzat, wtedy czemu nie. A z poziomem przedstawienia to mysle ze teraz wiekszosc cyrkow tak ma, jak napisala ktoras z moich przedmowczyni czasy sie zmienily i juz nie tak latwo ludzi zadowolic, trzeby by na jakiegos Cooperfielda isc czy cos, sama pamietam jak jako dziecko poplakalam sie z rozczarowania w cyrku.
      • ja chodze tylko jak jest Zalewski,bo wlasnie na tych dziwnych nazwach juz sie przejechalam.kolezanka mowila mi,ze oni co rok zmieniaja nazwe i jezdza z tym swoim zenujacym programem,ktory z prawdziwym cyrkiem nie ma nic wspolnego.Zalewski to sztuka
    • Zdecydowanie też odradzam.Beznadziejny cyrk.Cyrk ten był wczoraj w naszej miejscowości-żenada!!! bilet 40 zł "po zniżce" Zwierzęta (kozy, owce, jeden pies) pobiegały po arenie przez moment.Były dwa klauny, akrobata i pan żongler.Facet z małpą na plecach przeszedł na około areny. Kucyk postał na środku przez moment. Większośc wystepu to byli klauni, którzy angazowali rodziców do rzucania piłkami itp.
    • odradzam jakikolwiek cyrk, nawet Zalewski; byliśmy raz właśnie u Zalewskich, dałam się zaciągnąć dziecku namówionemu przez kuzynów - i starczy; generalnie nie odpowiada nam atmosfera cyrkowa, zwierzątka można pooglądać w ZOO, w gospodarstwach agroturystycznych i na National Geografic, a zamiast głupawych występów klownów lepiej już włączyć mini mini big_grin
      ale był, widział, nawet w przerwie pojezdził na wielbłądzie (jakieś 30 sekund za dychę) i sam zdecydował że nigdy więcej big_grin

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.