Dodaj do ulubionych

10 latka i forum.

21.01.11, 10:27
Czy Wasze 10-latki pisują na forach? Jeśli tak, to jakich?

--
"Rottweiler jest jak MEDIA MARKT - nie dla idiotów"
Edytor zaawansowany
  • b-b1 21.01.11, 11:11
    Moje piszą tylko na NK ze swoimi znajomymi(ze szkoły, lub okolicy).
  • aniaop 21.01.11, 12:21
    Ja mam 9-latke, ale na zadnych forach ani NK ani FB ani GG nie pisuje. W ogole komputer uzywa sporadycznie. Czasami wymienia smsy z kolezankami z klasy.
  • coronella 21.01.11, 15:35
    moja 8 latka na forach nie pisuje, i nie będę jej jeszcze długo do tego zachęcać, natomiast pisze mnóstwo listów do kolezanek i rodziny, przegląda strony dla dzieci, bierze udział w konkursach, wysyła swoje zdjęcia (zrobione przez siebie a nie jej osoby) i swoje rysunki,
    pisała kiedyś jakiś wiersz,
    zachęcam ją do wyszukiwania informacji, które ją interesują, ostatnio składa origami ze wzorów wyszukanych w necie, itp.
    Przy komputerze spędza dużo czasu, ale u nas to rodzinne (my z mężem tez komputerowcy)
  • marghe_72 21.01.11, 15:47
    Na forach nie
    "Prowadzi" bloga (cudzysłow celowy, bo to ja wrzucam zdjęcia itp)
    Czasami pisze na FB - do znajomych ze szkoły. Swojego nazwiska nie uzywa wink
    --
    miszmasz-marghe.blogspot.com/
    i
    malutki-kuchcik.blogspot.com/
  • hanyah 21.01.11, 16:32
    Moja pisze regularnie na forach Klubów Uniwersytetu dziecięcego. Wciąga ją to bardziej niż głupawe gry, z czego się cieszę. Ale czas ma dość wydzielony, więc wszystko pod kontrolą.
  • andaba 21.01.11, 18:18
    Nie
  • mika_p 21.01.11, 22:03
    Mój 13-latek nie. Choć z Internetu korzysta, czyta albo słucha muzyki.

--
    tg to jest sin przez cos - ale przez co? (za bash.org)
  • pasik 21.01.11, 23:12
    mój 11 latek tez nie..ale chętnie podglada przez ramię.
    Lubi kiedy mu czytam o problemach jakie mają inni rodzice.
    Ma wyznaczony czas- gry + paint, + word,+ internet ze swoimi zainteresowaniami.
    --
    pozdrawiam.Pasik
    Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęł
  • duch_mariana 22.01.11, 01:22
    Dość rzadko. Jedno to forum rasta i reggae, a drugie to jakieś literackie.
  • onoma-topeja 22.01.11, 13:57
    nic nie pisze,czasem przeglada strony poswiecone bohaterom z gier komputerowych.
    syn ma prawie 9 lat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.