Gazeta.pl   Forum   eDziecko   edziecko   Starsze dziecko   Jakie zajęcia dodatkowe? - wasze...

Jakie zajęcia dodatkowe? - wasze opinie

Autor: fruzia80 28.09.11, 18:09
Na jakie zajęcia dodatkowe najbardziej chcielibyście posyłać wasze dzieci?
Chciałabym prowadzić zajęcia w przedszkolach i początkowych klasach szk. podstawowej. Może wam się to wydać dziwne, że nie wiem dokładnie sama, czego mogłabym dzieciaczki uczyć, ale jakoś nie mogę znaleźć luki, jakich zajęć na rynku brakuje. W mojej okolicy są zajęcia z angielskiego, niemieckiego, rytmika, zajęcia plastyczne, taneczne, wokalne, warsztaty z ceramiki.
Ukończyłam politologię i pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą. Znaj j.angielski, potrafię szyć i generalnie nie mam dwóch lewych rąk do innych zajęćsmile
Chciałabym obecnie zrobić dodatkowy kurs, ew. jakąś podyplomówkę związane z zajeciami dla dzieci.
Najbardziej zastanawiam się nad kaligrafią. Wydaje mi się, że takie zajęcia bardzo przydałyby się dzieciaczkom. Co o tym myślicie?
Z góry dziękuję za wszystkie odp.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.