• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

6-7 letnia dziewczynka i wózek dla lalek????

• 31.10.11, 20:10
    moja chrześnica bardzo chce dostać wózek dla lalek
    ( mnej więcej taki typ: allegro.pl/wozek-4-funkcyjny-regulacja-nosidelko-torba-i1896920440.html)
    ale nie wiem czy jest sens kupować, bo dziewczynka ma 6 lat i mam pytanie do jakiego mniej więcej wieku dziewczynki bawią sie wózkami??? we wrześniu pójdzie do szkoły i nadal będzie bawić się tym wózkiem, nie wiem. Proszę o wypowiedzi doświadczone mamy, bo ja dziecka nie mam.
    Edytor zaawansowany
    • 31.10.11, 20:15
      W szkolnej swietlicy kacik lalkowy jest oblęzony zawsze.
      Kup jesli chce.
    • 31.10.11, 20:24
      Jak chcesz sprawić dziecku przyjemność, to kup to co chce mieć, a nie to co według innych jest odpowiednie dla jej wieku.
      • 31.10.11, 20:31
        tak ale dziecko w koło czegoś woła, jak widzi reklamę to już chce to mieć,,,,, więc nie opieram się na tym, że chce mieć ale czy byłby to praktyczny, wykorzystywany prezent...
        wiadomo teraz przedszkole to tam bawi się wózkami...ale niedługo szkoła, więc nie wiem czy byłby to trafiony prezent.
        • 31.10.11, 20:32
          i dlatego mam pytanie do mam dziewczynek...do jakiego wieku bawią sie takimi wózkami, czy bawiły się wasze córki?
          • 31.10.11, 21:35
            moja ma prawie 7 lat, chodzi do drugiej klasy i jeszcze od czasu do czasu bawi się wozkiem. w wakacje spotykały się z koleżankami na podwórku i wspólnie sie bawiły lalkami.
            --
            wanilia39.blox.pl/html
            • 31.10.11, 21:45
              jak ma jej sprawic przyjemnosc, chociazby tylko przez ten rok to kup smile
          • 01.11.11, 01:26
            Moja córka lat 8 i 5 miesięcy nadal się bawi wózkiem. W lato razem z koleżankami bawiły się od rana do wieczora. Była w śród nich nawet 10 latka, która nie posiadała swojego wózka ale bawiła się z innymi. Trochę starsze widać też miały ochotę się pobawić ale żadna nie chciała się przyznać w gromadce. Jak któraś z tych starszych była sama to podchodziła do tych młodszych niby tylko popatrzeć wink . Koleżanka córki, która według mamy wyrosła z zabaw lalkami i wózkami i takich już nie posiadająca w domu, to jak przyjdzie do nas to zaraz łapie za wózek. Ja sama lalkami bawiłam się dość długo bo do ok 12 lat i córce zabraniać nie mam zamiaru.
          • 02.11.11, 13:33
            Moja sie bawila narzedziami,smile a corka znajomej przestala sie bawic lalkami w wieku jakos tak 10 - 11 lat
            • 02.11.11, 13:59
              no i co??????????? kupujesz???????????? smile
    • 31.10.11, 21:51
      Ja się bawiłam razem z kolezankami aż do konca 3 klasy czyli do 10 urodzin regularnie, Pozniej tez ale juz rzadko, w ogole od 12 roku zycia.
      Nigdy bym nie pomyslala ze 6-latka jest za stara na wozek dla lalek, serio a troche mam do czynienia z dziecmi.
      --
      Serdecznie pozdrawiam moją bratową!

Uwaga - nabieramy dzieciakiwink
    • 31.10.11, 22:05
      Moja chrześnica w wakacje miała 10,5 roku (aktualnie 4 klasa) i bardzo często bawiła się z koleżanką (teraz 6 klasa) lalkami i wózkiem. Chociaż wózkiem częściej niż lalkami bo woziły w nim koty wink
    • 01.11.11, 07:11
      Skoro chce dostać wózek dla lalek, to kup go. Czym ma się bawić 6 latka? Karabinem maszynowym? big_grin. Albo Spider Manem?.
      To małe dziecko.
      Pozdrawiam cieplutko. smilesmile
    • 01.11.11, 07:22
      ja sie bawilam lalkami jeszcze przez pierwsze lata podstawowki i jakos to mnie nie uwstecznilo smile

Kup ten wozek skoro dziecko tak bardzo go chce.
    • 01.11.11, 08:30
      Różnie to z dziewczynkami bywa. Moja dziewieciolatka nigdy nie bawiła sie lalkami-dzidziusiami. Ale ja pamietam że bawiłam sie długo, na komunie nawet dostałam super lalkę dzidziusia. Z koleżankami chodziłyśmy długo na spacery z wózkami.
      Tak, że jak chce to kupić!
    • 01.11.11, 08:54
      mojej siostry córka dostała wózek w pierwszej klasie i bawiła się nim trzy lata, moje córki w tym wieku nawet nie spojrzały w stronę lalek dzidziusiów, starsza w wieku 4,5 roku rozmawiała przez tel. z chrzestną, to było przed dniem dziecka, no i ciocia zapytała czy chciałaby dostać fajną lalkę, mając na myśli baby born, a córka na to bardzo poważnie, ciociu, ja już wyrosłam z lalek! smile
    • 01.11.11, 10:39
      moja Mloda ma 12,5. fizjologicznie jest kobieta. wczoraj na Halloween przykleila sobie sztuczne paznokcie. potrafi ugotowac smaczny obiad i samodzielnie porusza sie po okolicznych miasteczkach. a lalek oddac nie chce i wiem, ze sie z przyjaciolka jeszcze nawet tymi bobasami bawia wink
      • 01.11.11, 11:14
        kup!
        --
        wanilia39.blox.pl/html
    • 01.11.11, 18:56
      Moja ma 8 lat i nigdy się wózkiem nie bawiła, więc różne typy są, ale jak dziecko chce to może lubi się wózkiem bawić. Ja bym tylko zwróciła uwagę na wysokość rączki. 6-cio latka + jest już dość wysoka i większość dostępnych wózków będzie dla niej mała. Szukaj wózka z możliwością regulacji rączki, im więcej tym lepiej. My mamy spory wózek z Tchibo , kupiony jak młoda miała 3 lata, prawie nie używany. Obecnie byłby dla 8 latki za mały (teraz czasami młodsza go ruszy, ale też nie jest lalkowa). Nasz wózek to kopia wózka Baby Annabell, jest taki sam, tylko tapicerka inna zabawki24.net/Zapf_Creation,Wozek_gleboki_dla_lalki_Baby_Annabell,2,2,0,257,0.html
    • 01.11.11, 19:51
      Wózki są spokojnie robione na wzrost dziewczynek sześcio i siedmioletnich. Moja córka, już uczennica i właśnie sześcioletnia, dopiero teraz właściwie zaczyna się trochę interesować lalkami, wcześniej rządziły pluszaki.
      Jeżeli dziecko zazwyczaj nie ma zmiennych gustów (w sensie, że się zmieniają co chwilę), to mu zaufaj.
      --
      Moja Mama (z namysłem, usiłuje sobie przypomnieć): "Wyjmij belkę ze swego oka i..."
      Mój Tato (pomocnie): "i wsadź ją bliźniemu swemu!"
    • 01.11.11, 22:15
      corki kolezanek, w tym roku byly u komuni i dalej bawia sie wozkami i lalkami a wiem to stad bo moja bawi sie razem z nimi a ma 6 lat, oj a jakie z nich mamusie
      • 02.11.11, 05:18
        U mojej córki zabawa wózkiem i lalkami to był standard w klasach I-III jeszcze,teraz chodzi do IV klasy i sporadycznie po wózek też sięga,a ma 10 lat!
        Ja sama,nigdy nie bawiłam się lalkami i wózkami,aczkolwiek takowe posiadałam.Wolałam żołnierzyki i inne plastikowe zwierzątka wink
        Ja bym kupiła dziewczynce ten wózek.
        --
        http://lbym.lilypie.com/1ocMp1.png
    • 02.11.11, 09:09
      Córka sąsiadki ma skończone 9 lat, chodzi do 3 klasy. Codziennie na plac zabaw przychodzi z wózkiem dla lalek. Myślę, że wszystko zależy od dziecka, jedne bawią się długo, inne wogóle. Jeśli dziecko chce wózek, to spytaj rodziców, co oni o tym sądzą, czy wyrażają chęć, by dziecko taki wózek otrzymało. Oni ją znają i napewno będą w stanie najlepiej ci pomóc.
    • 02.11.11, 12:00
      latem na podwórku widywałam 8-letnią sąsiadkę właśnie z wózkiem.
      --
      "Są dwa światy i jedno słońce, które u nas coś słabo grzeje
      Ty masz pewnie dużo pieniędzy, ja nadzieje"
      • 02.11.11, 12:20
        może latem jest czas na odreagowanie.
        Moja 5 latka rzadko bawi się wózkiem, lalkami częściej. U nas byłby chybiony prezent.
        Co innego karabintongue_out
        --
        pozdrawiam.Pasik
        Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły
    • 02.11.11, 12:30
      Mam 7-latkę, która jest posiadaczką wózka. Średnio się nim bawi. Zresztą w ogóle nie bardzo pamiętam by w tym wózku niańczyła jakieś lale czy pluszadła. Wózek służy jako ciężarówka, wóz przeprowadzkowy, itp. Młodsza córka bawi się wózkiem podobnie. U nas bardziej, a na pewno równie dobrze, sprawdziłaby się jakaś taczka. smile
    • 02.11.11, 14:58
      Moja 8,5 latka nadal bawi sie wozkiem i lalkami bobaskami, chociaz juz na dwor nie wychodzi z nimi. Wozek oczywiscie sluzy tez do innych celow, jest atobusem dla lalek Barbi itp.
    • 02.11.11, 15:26
      Moja córka, 6 lat i tydzień, od września chodzi do 1 klasy i owszem, bawi się wózkiem. Ma nawet 3 - jeden, z którego wyrosła (w sensie zabawkowy, ale mały), duży, wielofunkcyjny i spacerówkę.
    • 04.11.11, 10:01
      moja prawie 7 latka nie bawi sie wozkiem. ale tak naprawde nigdy sie nim jakos specjalnie nie bawila. za to ja bawilam sie bardzo dlugo. pamietam, ze bawilam sie ukradkiem jak siostry nie bylo w domu zeby sie ze mnie nie smiala. czyli moglam miec z 10 lat. to wszystko zalezy od dziecka.
      • 04.11.11, 10:19
        moja 8 latka chce na święta lalkę baby alive -która je , cośtam mówi itp

i pewnie dostanie.
    • 04.11.11, 10:55
      Kobieto ja sie bawiłam lalkami do końca szkoły podstawowej, więc nie załuj tylko kup.
      --
      ''No właśnie Wy wydajecie się nie wiedzieć o czym mowa''
      by Zia 86.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.