Dodaj do ulubionych

zainteresowania 10 latka!!!!!!!!!!!!

19.02.12, 22:09
Hej
czy Wasze dzieciaki mają jakieś pasje, zainteresowania, hobby??
Karol gra w szachy, chodzi do klubu, odnosi nawet swoje małe sukcesy. Niestety ostatnio trochę zaniedbaliśmy to hobby - zmiana szkoły Karola, moja zmiana pracy, do tego całe ferie był chory. Zauważyłam, że młodego dopadła jakaś niemoc. Mam wrażenie, że nic mu się nie chce, nic go nie interesuje. Może to dlatego, że zimno, szaro i buro. Mam nadzieję, że z wiosną nabierze zapału do życia. Wasze dzieciaki też popadają w taką zimową melancholię??

--
Karolek - 28.08.02
Kacperek - 02.01.09
Edytor zaawansowany
  • agach77 20.02.12, 07:54
    chyba coś w tej pogodzie jest, Kamil również uwielbia szachy, odnosi sukcesy, poza tym trenuje sztuki walki, ma dodatkowo zajęcia z piłki siatkowej i korektywę. Na wszystkie zajęcia chodzi bardzo chętnie, nie trzeba przypominać, ale teraz taka pogoda, ze faktycznie nie zawsze się chce...
    --
    Judo Gocław UKJ 225

JASTARNIA
  • minkapinka 20.02.12, 14:49
    Zosia chodzi na zajęcia teatralne i grafikę komputerową.

--
  • heca7 26.02.12, 15:52
    Ala chodzi na plastykę, nadal bardzo chętnie. Ale wypchnięcie dzieci na dwór to już sztuka. Jest mokro i co chwilę pogoda się zmienia. Pada śnieg, świeci słońce, wieje wiatr. Liczę, że jak zrobi się cieplej i kałuże błota wyschną zaczniemy więcej wychodzić , jeździć na rowerach itd.
    --
    Dzieciaki 2002
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
  • minkapinka 29.02.12, 10:57
    Mnie tez brakuje powietrza i przestrzeni, nie moge doczekać się kiedy wyjmę rower. Mam ambitne plany wględem Zosi - powrót ze szkoły na rowerze - 10 km. Zobaczymy wink
    --
  • sarna73 12.03.12, 10:42
    u nas też ogólny marazm, dziecko skwaszone i niechętne do czegokolwiek. Dobrze ze chociaz w szkole trzyma poziom ocenowy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.