Dodaj do ulubionych

test trzecich klas.....

22.05.12, 12:54

jak poszło Waszym małolatom?? My pisaliśmy dziś, czekam na wrażenia Karolkasmile)
--
Karolek - 28.08.02
Kacperek - 02.01.09
Edytor zaawansowany
  • agach77 22.05.12, 15:05
    u nas testu już nie pisali, wybrane szkoły, a szkoda...
    --
    Judo Gocław Warszawa UKJ 225

Platinumonline.pl
  • viomil 22.05.12, 18:46
    Wiem tylko, że u nas dzieci miały problem z napisaniem listu do prezydenta miasta. Resztę się dowiem jak będzie leżał w łóżku (nie ma czasuwink.
  • madziaaaa 22.05.12, 19:38
    u nas był już ze 2 miesiace temu. Ola 20/20 z matmy i 20/20 z polskiego.
    --
    http://emotikona.pl/gify/pic/piesek-jezyk.gif
  • a.jaw 23.05.12, 11:47
    Operonu test jest o wiele łatwiejszywink Ten wczorajszy test OBUT - organizowany przez CKE, to jakaś pomyłka, nie jest dostosowany do programu klas 3. Moja córcia wróciła zadowolona z tego testu, ale jak jej wydrukowałam test w domu i zrobiła kilka zadań z matematyki, to okazało się, że ma dużo błędów. Zadania podobne do kangura mat.
  • a.jaw 23.05.12, 12:36
    Wklejam link, gdzie można ten teścik wydrukować
    www.obut.edu.pl/artykul/zestawy_zadan_obut_2012
  • freedoro 22.05.12, 22:03
    U nas dwa miesiące temu był test próbny a dziś właściwy. Syn uwinął się w 15 min. z matmą i tak samo z polskim, powiedział, że łatwizna.
  • kasinka75 28.05.12, 17:01
    U nas był właśnie z Operonu. Emila miała 20/20 z obu części ale jako jedyna w klasie... Mówicie,że niby taki łatwy??? No to ciekawe jak by jej poszedł ten drugi??? zaraz wydrukuję i się zobaczy-hehe
    --
  • kasinka75 30.05.12, 17:34
    No to już wiem smile od razu zapaliła się do matematyki i ogarnęła w 20 minut,ale w ostatnim zadaniu -o tych dyplomach zakradł się babolek-źle obstawiła jedno nazwisko. No i tam gdzie były te ułamkowe części to krzyczała-mamo,ale my nie mieliśmy ułamków!!! no to ja-kombinuj! smile no wykombinowała. A to ostatnie zadanie rzeczywiście raczej z takich Kangurkowych,ale te pozostałe to raczej prościzna, Ale zgadzam się,że nie powinno tak być,że test wykracza poza program. A w ogóle podręczniki też się dosyć różnią-i co? no nic uncertain Takie to te nasze reformy-pożal się Boze...
    A polski zaczęła teraz robić teraz jak zobaczyła,że ja tu posta piszę smile
    --
    Kasia,Emilka (23.03.2002),Ada (11.02.2005)
  • ulka13 18.06.12, 15:30
    Witam serecznie, mamy kochane powiedzcie mi czy ten test to wszystkie dzieci z OBOT pisali?? Corka kolezanki miała tes tego samego dnia co moja córka, tylko w zupelnie innej szkole. No i dzis mi mówi, że jej córa dostała 19/20 i 20/20 punktów. Moja córka chyba co innego pisała, bo na jej teście max punktów ani matematyka ani polski nie wynosiło 20 tylko w jednym powyzej a w drugim ponizej. I teraz sie zastanawiam, czy tego samego dnia co OBOT dzieci pisały też OPERONA, czy mozna gdzieś ten test zobaczyc?? ?? A odpowiadając na pytanie jak poszło, to mojej corce bardzo nieciekawie poszło, choc na co dzien ma bardzo dobre oceny w szkolesad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka