Dodaj do ulubionych

Czy Wasze dzieci grają w scrabble ???

01.08.12, 13:00
Jestem ciekawa czy dzieci chętnie grają, czy potrafią grać w scrabble? W jakim wieku są te dzieci?
Edytor zaawansowany
  • pasik 01.08.12, 13:19
    Syn tak od 9 roku zycia, nie gra regularnie..raczej pogrywa.Jak mamy ochotę..czasem wspólnie w sieci.
    Gramy z zasadami- tłumaczymy 2,3 literówki
    Fajna zabawa na poznawanie totalnie nieznanych słów
    --
    pozdrawiam.Pasik
    PUSZCZYKOWO MIASTO OGR_od_ÓW fotoblog
    Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły
  • joanna_poz 01.08.12, 13:55
    syn dostał na Gwiazdkę - miał 7,5 roku, byl w II klasie.
    grywamysmile
  • renis66 01.08.12, 20:23

ja grałam z córką od 4 roku życia (oczywiście w wersję łatwiejszą) w trudniejszą tak od 6 lat
  • kamire12 03.08.12, 10:59
    gramy czasem
    fajna sprawa, ale przy małym nie bardzo się da
  • kitka05 03.08.12, 12:18
    Moje dziecko dostało na 5-te urodziny Scrabble junior i zaczęliśmy grać. Gra ma dwie plansze łatwiejszą i trudniejszą. Najpierw korzystaliśmy z tej łatwej, aktualnie (dziecko 6,5 roku) w grę wchodzi trudniejsza, tamta jest zbyt nudna. To świetna zabawa, ale warunkiem jest umiejętność czytania, bo jak ułożyć wyraz jak się go nie umie przeliterować.
  • tarfa 03.08.12, 13:34
    Mam trójkę dzieci jednego chłopca i dwie dziewczynki. Gra niestety tylko jedna córka, bo druga ma 2 lata, a syn się nudzi, ale za to przynajmniej córka gra
  • mama303 04.08.12, 16:57
    dixi78 napisała:

> Jestem ciekawa czy dzieci chętnie grają, czy potrafią grać w scrabble? W jakim
    > wieku są te dzieci?

Moja dziwieciolatka grywa.
  • jarkotowa1 06.08.12, 11:48
    Młodszy syn dołączył do rodzinnego grania, gdy nauczył się czytać (6 lat). Starszy podobnie.
    Obecnie mają 8 i 11 i grywają (sami we dwóch nie, ale rodzinnie). U nas są w rodzinnym "stałym ruchu" dwie gry: Scrabble i Rummikub.
  • tol8 11.04.14, 10:40
    starsze gra od 6. roku życia
    młodsze ma 9 lat i czasem tylko się wciągnie
  • budzik11 11.04.14, 13:17
    Mój 6,5-latek bardzo lubi, chociaż ciężko się z nim gra, bo wymyśla nieistniejące słowa i upiera się przy nich wink Starsza (8,5r.) nie lubi w ogóle tej gry, chyba raz grała.
  • daga_j 11.04.14, 16:24
    Od skończenia 8 lat córka umie grać i jako tako jej to idzie, wiadomo, że nie wymyśla mega skomplikowanych słów na dużo punktów. Ale gramy jakoś za rzadko ostatnio.
  • agni71 11.04.14, 17:10
    u mnie tylko najstarsza lubi. ma teraz 11,5 roku, a gra od jakichś 2 lat. czasem nawet w wersje angielską gramy.
    --
    Może babka ma już dorosłe dzieci, to teraz będzie pawiami zycie uprzykrzać. by m_incubo
  • truscaveczka 11.04.14, 22:05
    Ze mną nikt nie chce grać *beczy*
    Ośmiolatka czasem się weźmie, ale przy pierwszej trudności olewa, obraża się i idzie po karty do makao tongue_out
    --
    Zorganizuj się!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka