Nemo..imie dla dzeicka.. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Ze ja na to nie wpadlem smile

dzis bylem w prywatnej szkole na "prezentacji szkoly". Oprowadzal mnie po szkole chlopwie o imieniu Nemo smile)

Kurde..fajne imie smile

--
    Dziecko w podrozy. Grupa na Facebooku.

www.facebook.com/groups/129829233757830
    • Do plotkowania o imionach to chyba bardziej to forum się nadaje:
      forum.gazeta.pl/forum/f,12924,Wszystko_o_imionach.html
      tongue_out

--
      http://img25.imageshack.us/img25/9809/errormr.jpg
    • a jakie to ma znaczenie, ze szkola byla prywatna?
      • Przy okazji dowiedziałaś się, że Camel szuka dla swego dziecka szkoły prywatnej smile
        Chyba większe znaczenie ma fakt, iż Camel i jego dziecko nie mieszkają w Polsce.
        • No tu ze wzgledu na to, ze prawie 25% dzieci ma miedzynarodowe korzenie, imiona sa bardzo wymieszane...
          U nas w przedszkolnej grupie jest tylko 2 dzieci niemieckich..reszta to mieszanki...
          Turecko albanskie
          Portugalsko bulgarskie
          Polsko niemieckie
          Rosyjsko niemieckie
          Ukrainskie
          Azerbejdzanskie
          Ghana niemieckie
          Hiszpansko niemieckie
          Francusko niemieckie
          Rosajskio tunezyjskie

Tak wiec i imiona sa rozne smile ale kevina nie ma smile))))

• A dla dziewczynki - Doris wink
      --
      Wiesz, co myślę ? - powiedziała Anna - Myślę, że to wszystko, co napisane było w gazecie, to kłamstwo. Bo to zupełnie wszystko jedno jak się mówi do małych dzieci. Czy się mówi łagodnie i uprzejmie, czy się na nie krzyczy, robią i tak, co chcą.
      • A slyszala kiedys o kapitanie nemo?
        • camel_3d napisał:

> A slyszala kiedys o kapitanie nemo?
          A myślisz, że to imię to po kapitanie N? wink)

--
          Wiesz, co myślę ? - powiedziała Anna - Myślę, że to wszystko, co napisane było w gazecie, to kłamstwo. Bo to zupełnie wszystko jedno jak się mówi do małych dzieci. Czy się mówi łagodnie i uprzejmie, czy się na nie krzyczy, robią i tak, co chcą.
          • A ty myslisz ze po rybie?

--

• camel_3d napisał:

> A ty myslisz ze po rybie?
              Nie po rybie, a po bohaterze filmu.Może starsze rodzeństwo wpadło na pomysł imienia?

--
              • Bohater filmu ma imie po kapitanie nemo.
                • camel_3d napisał:

> Bohater filmu ma imie po kapitanie nemo.
                  Moim zdaniem jest znacznie bardziej prawdopodobne, że delikwent dostał imię bo bohaterze filmu z rybką z 2003 niż to, że osoba nadająca imię czytała odpowiednią książkę i na dokładkę została aż takim fanem kapitana Nemo.

--
    • No patrz, ale jakby to była polska szkoła, to byś się nabijał z debilnych rodziców, a nie twierdził, że to fajne imię.
    • Czy Nemo nie znaczy "nikt"?

--
      Kura podchodzi do stołu i mówi:
      "Tu radość,
      gdy kura u stołu tak punktualna!"

• A kto sie przejmuje co znaczy imie?

--

• camel_3d napisał:
          > A kto sie przejmuje co znaczy imie?

Kiedy wraz z mężem zostaliśmy przyjęci do egipskiego teamu programistycznego, koordynator projektu przedstawiając nas reszcie w mailu powitalnym, podał znaczenia naszych imion, wyjaśnił, skąd pochodzą i inne takie. Czyli jednak są tacy, co się przejmują wink

--
          Zapłodnionych samic komarów trzyma (te które gryzą) USG w męskiej komara. N'eloigne nie mogą być inni, którzy nie żądło. Kilka trybów dostępne są więc nie zmniejszy. V0.93: więcej hp i spękania dźwięk cięcia do zamknięcia.
        • amel_3d napisał:
          > A kto sie przejmuje co znaczy imie?

Na pewno nie rodzice Amelek.

--
          Weź to zostaw! czyli Zabawa w słowa
          • gopio1 napisała:

> amel_3d napisał:
            > > A kto sie przejmuje co znaczy imie?
            >
            > Na pewno nie rodzice Am
            > elek
            .
            >

Amelia oznacza zgoła coś innego, twoja definicja to homonim tego imienia.
    • Ja kiedyś słyszałam ( w Polsce, polskie dziecko) imię Norwid. Nie Cyprian, Kamil tylko Norwid. No i któraś prezenterka ma syna o imieniu Nikon smile
      --
      Dzieciaki 2002
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.