• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Nemo..imie dla dzeicka..

• 09.09.13, 16:30
    Ze ja na to nie wpadlem smile

dzis bylem w prywatnej szkole na "prezentacji szkoly". Oprowadzal mnie po szkole chlopwie o imieniu Nemo smile)

Kurde..fajne imie smile

--
    Dziecko w podrozy. Grupa na Facebooku.

www.facebook.com/groups/129829233757830
    Edytor zaawansowany
    • 09.09.13, 17:42
      Do plotkowania o imionach to chyba bardziej to forum się nadaje:
      forum.gazeta.pl/forum/f,12924,Wszystko_o_imionach.html
      tongue_out

--
      http://img25.imageshack.us/img25/9809/errormr.jpg
      • 10.09.13, 10:23
        Neo byłoby fajne smile
        --
        Grzesiu
        Ewcia
        Piotrus
    • 10.09.13, 12:13
      a jakie to ma znaczenie, ze szkola byla prywatna?
      • 10.09.13, 16:40
        Przy okazji dowiedziałaś się, że Camel szuka dla swego dziecka szkoły prywatnej smile
        Chyba większe znaczenie ma fakt, iż Camel i jego dziecko nie mieszkają w Polsce.
        • 10.09.13, 22:58
          No tu ze wzgledu na to, ze prawie 25% dzieci ma miedzynarodowe korzenie, imiona sa bardzo wymieszane...
          U nas w przedszkolnej grupie jest tylko 2 dzieci niemieckich..reszta to mieszanki...
          Turecko albanskie
          Portugalsko bulgarskie
          Polsko niemieckie
          Rosyjsko niemieckie
          Ukrainskie
          Azerbejdzanskie
          Ghana niemieckie
          Hiszpansko niemieckie
          Francusko niemieckie
          Rosajskio tunezyjskie

Tak wiec i imiona sa rozne smile ale kevina nie ma smile))))

• 10.09.13, 19:39
      A dla dziewczynki - Doris wink
      --
      Wiesz, co myślę ? - powiedziała Anna - Myślę, że to wszystko, co napisane było w gazecie, to kłamstwo. Bo to zupełnie wszystko jedno jak się mówi do małych dzieci. Czy się mówi łagodnie i uprzejmie, czy się na nie krzyczy, robią i tak, co chcą.
      • 10.09.13, 22:55
        A slyszala kiedys o kapitanie nemo?
        • 11.09.13, 21:10
          camel_3d napisał:

> A slyszala kiedys o kapitanie nemo?
          A myślisz, że to imię to po kapitanie N? wink)

--
          Wiesz, co myślę ? - powiedziała Anna - Myślę, że to wszystko, co napisane było w gazecie, to kłamstwo. Bo to zupełnie wszystko jedno jak się mówi do małych dzieci. Czy się mówi łagodnie i uprzejmie, czy się na nie krzyczy, robią i tak, co chcą.
          • 11.09.13, 21:14
            A ty myslisz ze po rybie?

--

• 11.09.13, 21:26
              camel_3d napisał:

> A ty myslisz ze po rybie?
              Nie po rybie, a po bohaterze filmu.Może starsze rodzeństwo wpadło na pomysł imienia?

--
              • 11.09.13, 22:51
                Bohater filmu ma imie po kapitanie nemo.
                • 12.09.13, 11:14
                  camel_3d napisał:

> Bohater filmu ma imie po kapitanie nemo.
                  Moim zdaniem jest znacznie bardziej prawdopodobne, że delikwent dostał imię bo bohaterze filmu z rybką z 2003 niż to, że osoba nadająca imię czytała odpowiednią książkę i na dokładkę została aż takim fanem kapitana Nemo.

--
    • 10.09.13, 20:09
      No patrz, ale jakby to była polska szkoła, to byś się nabijał z debilnych rodziców, a nie twierdził, że to fajne imię.
      • 10.09.13, 21:36
        budzik11 napisała:

> No patrz, ale jakby to była polska szkoła, to byś się nabijał z debilnych rodzi
        > ców, a nie twierdził, że to fajne imię.

big_grin big_grin big_grin
      • 10.09.13, 22:52
        Ale tu tez debilni rodzice nazywaja dzieci kevin smile)) jesicka czy jakos tak....smile)

Ale nemo nie wydaje mi sie debilnym imieniem. Heheh....gdyby ode mnei zalezalo to mlod ymialby na imie indysmile od indiana johnes... Ale byl rejestrowany w pl i takie imie by nie przeszlo smile))

• 10.09.13, 23:07
          camel_3d napisał:

> Ale tu tez debilni rodzice nazywaja dzieci kevin smile)) jesicka czy jakos tak....
          > smile)
          A co debilnego jest w imieniu Kevin ? Są gorsze imiona np.Apple wink itp.
          • 11.09.13, 10:22
            ok..moze debilnego nic w imionach nie ma...ale jak zwykle..faktyzcnie imie jakby od reki wskazuje srodowisko i status spoleczny.. choc oczywiscie i to tez zadna regula...
            • 11.09.13, 10:58
              camel_3d napisał:

> faktyzcnie imie jakby od reki wskazuje srodowisko

taaa - Nemo wskazuje na środowisko wodne big_grin "Gdzie jest Nemo", "Kapitan Nemo".
              • 11.09.13, 13:41
                czyli wymoczek...
    • 10.09.13, 20:44
      Czy Nemo nie znaczy "nikt"?

--
      Kura podchodzi do stołu i mówi:
      "Tu radość,
      gdy kura u stołu tak punktualna!"
      • 10.09.13, 22:54

A kto sie przejmuje co znaczy imie?

--

• 10.09.13, 23:56
          camel_3d napisał:
          > A kto sie przejmuje co znaczy imie?

Kiedy wraz z mężem zostaliśmy przyjęci do egipskiego teamu programistycznego, koordynator projektu przedstawiając nas reszcie w mailu powitalnym, podał znaczenia naszych imion, wyjaśnił, skąd pochodzą i inne takie. Czyli jednak są tacy, co się przejmują wink

--
          Zapłodnionych samic komarów trzyma (te które gryzą) USG w męskiej komara. N'eloigne nie mogą być inni, którzy nie żądło. Kilka trybów dostępne są więc nie zmniejszy. V0.93: więcej hp i spękania dźwięk cięcia do zamknięcia.
          • 11.09.13, 09:47
            ktore to imie a ktore nazwisko. tak po wymianie korespondencji z Hindusami wnosze tongue_out
            --
            'Kto nie je zupki, ten umrzeć musi! Bo kto mamy nie usłucha, temu tylko bułka sucha'
            • 11.09.13, 14:20
              ciociacesia napisała:
              > ktore to imie a ktore nazwisko. tak po wymianie korespondencji z Hindusami wnos
              > ze tongue_out

Po koresponencji z Hindusami to ja kindly wnoszę, sir, że chyba jednak nie o to kindly chodzi, sir tongue_out

--
              http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/u/u91pns7d0.png
              • 11.09.13, 21:58
                to moi sa bardziej korpo-wyluzowani - korpo 'hello wstaw_imie' brzmi super kiedy wstawiaja nazwisko smile a i my nie raz rozkmine mamy ktore jest które
                --
                'powiedziałabym "odwal się stara prukwo"'
        • 11.09.13, 14:59
          amel_3d napisał:
          > A kto sie przejmuje co znaczy imie?

Na pewno nie rodzice Amelek.

--
          Weź to zostaw! czyli Zabawa w słowa
          • 11.09.13, 16:51
            gopio1 napisała:

> amel_3d napisał:
            > > A kto sie przejmuje co znaczy imie?
            >
            > Na pewno nie rodzice Am
            > elek
            .
            >

Amelia oznacza zgoła coś innego, twoja definicja to homonim tego imienia.
    • 11.09.13, 13:18
      Ja kiedyś słyszałam ( w Polsce, polskie dziecko) imię Norwid. Nie Cyprian, Kamil tylko Norwid. No i któraś prezenterka ma syna o imieniu Nikon smile
      --
      Dzieciaki 2002
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
      • 11.09.13, 13:43
        ja zawsze jestem zdania, ze imie ma pasowac do nazwiska..i imie ma sie sprawdzic w zyciu doroslym...
        --

• 11.09.13, 16:41
        ech.... NIKON

Norwid dała synkowi jedna z dziewczyn, które grały w "Cześć, Tereska", bardzo chciała wyjść na prostą i poukładać sobie życie, mam nadzieję, że się jej udało.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.