Dodaj do ulubionych

kara dodatkowa

25.09.13, 17:29
Moje dziecko przeszkadzało na lekcji.Dostało uwagę oraz karę dodatkową w postaci przesadzenia do za małej ławki.Czy ta kara dodatkowa jest w/g Was normalna?Mówimy o 3kl.sp.Dodam,że dziecko raczej należy do grzecznych w szkole.
Edytor zaawansowany
  • verdana 25.09.13, 17:40
    Absolutnie nie. To kar, która szkodzi zdrowiu. No, chyba, zę chodziło tylko o jeden dzień, a innej ławki, zeby przesadzić gadułę w klasie nie było - wtedy jak najbardziej jest OK.
    --
  • jestembomusze 25.09.13, 17:43
    No właśnie nie jeden dzień-siedziała tak 3 dni.I wygląda na to ,że miałaby tak siedzieć nadal.
  • verdana 25.09.13, 18:00
    Nie, zdecydowanie nie. Idź do szkoły, siedzac w za małej ławce dziecko niszczy sobie kręgosłup.
    --
  • carrie.bradshaw-preston 25.09.13, 18:21
    taka kara na jeden dzien jest ok ,ale na dłużej to juz przegięcie i bym poszła do pani i kazała jej -przesadzić dziecko z powrotem na miejsce gdzie siedziało
  • jestembomusze 25.09.13, 18:25
    Dziękuję za odpowiedź-tak zrobie.Wiem,że inny pracownik szkoły,który wszedł do klasy zwrócił nauczycielce uwage,że młoda nie może siedzieć w tej ławce,na co pani odpowiedziała z uśmiechem,że to taka kara.Prawdę powiedziawszy, sama nie wiem już ,jak ja mam to rozumieć...
  • triss_merigold6 25.09.13, 19:22
    To już lepiej gdyby postała w kącie przy całej klasie te 15-20 minut.
    Kara z za małą lawką zwyczajnie niezdrowa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka