Dodaj do ulubionych

wyniki kangura

04.06.18, 21:39
wiecie czemu wyniki kangura nie są ogólnodostępne? ochrona danych?
Edytor zaawansowany
  • mama-ola 05.06.18, 11:25
    Przypuszczam, że nie ma nikogo, komu by się chciało zebrać te wyniki i w jakieś formie opublikować. U nas w szkole w ogóle trudno je wyciągnąć! Pani z sekretariatu uważa, że to nie jej obowiązek. Moje dzieci biorą udział, a ja potem nawet nie wiem, jak im poszło. W skali kraju też tak pewnie jest. Niektóre miasta mają, inne - nie. Moje akurat nie.
  • konto_na_zakupy 05.06.18, 14:57
    W moim regionie dotychczas było, a teraz chciałam zobaczyć jak wynik dziecka wygląda na tle rówieśników i zero informacji, jakiejkolwiek statystyki choćby, podania progów.
  • mysiaapysia 05.06.18, 20:51
    Radziłabym ustalić kto jest koordynatorem regionalnym, zadzwonić tam i zapytać, czy do szkół rozesłano zbiorcze wyniki. Jeśli tak (a tak było u nas), to szkoła te wyniki ma. Koordynator regionalny wie również kto jest szkolnym koordynatorem w danej szkole.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.