Dodaj do ulubionych

Różnica między synami

04.06.19, 13:13
Mam dwóch synów (10 i 13 lat). Ostatnio widziałam jak się kąpali, bo się wstydzą i chcą już sami się kąpać. Młodszy miał dość małego siusiaka, ale za to starszy - zdziwiłam się, bo miał większego niż mąż. W stanie spoczynku miał chyba 12 cm. Skąd taka różnica w rozmiarze pomiędzy synami? Ile cm mają Wasi synowie?
Edytor zaawansowany
  • betty842 04.06.19, 14:35
    Z tego co wiem w penis rośnie w okresie dojrzewania. 13-latek już jest w tym okresie a 10-latek jeszcze nie i stąd różnica. No ale nawet w wieku dorosłym różnica może być i jest to normalne.
  • anastasiaeley 04.06.19, 19:32
    A ma Pani synów w tym wieku?
  • betty842 04.06.19, 21:11
    Mam 12-latka i 8-latka. Starszy już wszedł w okres dojrzewania (pierwsze pryszcze i humory) ale penis chyba jest bez zmian jak na razie. Piszę "chyba" bo tylko w przelocie widziałam syna na golasa. Ogólnie nie ma jeszcze owłosienia pod pachami czy w miejscach intymnych więc pewnie kiedy zacznie się pojawiać to i penis zacznie rosnąć.
  • anastasiaeley 05.06.19, 09:16
    a różnica jest między ich "rozmiarami"? 8 latek ma mniejszego?
  • betty842 05.06.19, 12:25
    W tej chwili nie ma jakiejś większej różnicy. Ale pewnie za rok jak starszy będzie miał 13 to już różnica będzie.
  • saszanasza 05.06.19, 08:21
    Jezzzuuu, nie mam pojęcia i nawet nie chcę wiedzieć ile cm ma penis mojego syna😱😱😱

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • anastasiaeley 05.06.19, 09:17
    A ile lat ma Pani syn? Wiadomo że nie przychodzimy do niego z linijką, ale można mniej więcej na oko zobaczyć big_grin
  • saszanasza 05.06.19, 10:05
    anastasiaeley napisał(a):

> A ile lat ma Pani syn? Wiadomo że nie przychodzimy do niego z linijką, ale możn
    > a mniej więcej na oko zobaczyć big_grin

Zdecydowanie jest za stary na oglądanie😱 Pytanie brzmiało ile cm. maja penisy waszych synów a nie waszych 10 i 13 letnich synów😜

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • anastasiaeley 05.06.19, 10:08
    No więc właśnie, na pewno gdzieś tam ukradkiem było widać big_grin Mnie zdziwiło że mój syn ma większego od męża smile
  • szonik1 05.06.19, 13:37
    Może mąz ma wyjątkowo małego?wink)
  • anastasiaeley 05.06.19, 21:12
    Nie, ma idealnego. Tylko w spoczynku syna jest większy big_grin
  • mail-na-gazecie 06.06.19, 09:59
    Mój 12 też ma bardzo dużego. Nic nie mierzę, ale widać "w przelocie" a 8 latek małego, to jeszcze dzieciak. A różnice są zawsze nawet między dorosłymi mężczyznami. Rozumiem,że można znać tylko penisa męża,ale tak jest i mężczyźni mają z ty często problem tak jak my z wielkością biustu. Także dobrze,że tu pytasz, ale nie zwracaj swoim chłopcom na to uwagi, bo to kwestia genów i tyle.
  • mama_kotula 06.06.19, 11:50
    Trolling roku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.