Dodaj do ulubionych

jakich yotuberów ogladają wasze dzieci?

23.08.19, 10:28
Witam!

Mam do was pytanie, córka 10 lat ma swoja komórkę i ogląda sobie youtuberów np. Kruszwilda, Mikalo26,Nastix,Konek głównie pokazują jak grać w popularną grę BLOCKS STAR PLANET
Kruszwilda zabroniłam bo totalny pajac

Jak to kontrolować? ile pozwalacie dzieciom siedzieć w sieci w roku szkolnym konkretnie w godzinach, ile dni w tygodniu czy może hulaj dusza?

pedagodzy biją na alarm że nasze dzieci są prze bodźcowane,uzależnione że niektórzy yotuberzy przekazują złe wartości itd

jak to mądrze ograniczyć bo zablokować całkowicie się nie da?

pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • lucyjkama 23.08.19, 17:51
    Nie wiem jak ograniczyć gdy dziecko już się wyciągnęło. Moja prawie 11latka nie ogląda wcale. Mam nadzieję że tak zostanie i jakieś internetowe pajace nie będą jej pociągać.
  • camel_3d 25.08.19, 08:30
    mozesz wtedy ograniczyc dostep do komorki np na godzine dzeinnie...ograniczyc niektore aplikacje, tak zeby np nie intalowala bez twojej zgody gieri itd. Od biedy mozesz zablkowac youtube i chrom..

ja ma tak poustawiane, ze mlody ma godzine dziennie (bez gier) przez caly tydzien.
    na weekend ma 1.3 godziny z grami.

youtube czasem oglada, jakiegos swira, ktory gada od rzeczy o grze brawlstars.
  • kysu 28.08.19, 08:18
    wypełnij czas czymś innym - sportem, sztuką, muzyką.

mam 10 latkę, z elektroniki korzysta sporadycznie i nie dlatego, że jej nie ciągnie tylko dlatego, że bardzo pracujemy nad tym (całą rodziną).

--
    --
    Hesia
    [WRO]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka