Dodaj do ulubionych

korepetycje - doświadczenia

02.11.19, 11:24
Witam,
mam prośbę o podzielenie się Waszymi doświadczeniami w korepetytorami dla dzieci/młodzieży. Przez mój dom przewinęła sie już masa takich osób - od studentów, poprzez praktyków, nauczycieli LO jak i pracowników placówek naukowych.
Ceny za korepetycje też bywają bardzo bardzo różne (od 40 zł do 120 za 60 min).
Niestety moja refleksja jest taka, że wraz ze wzrostem ceny za zajęcia wcale nie idzie wzrost jakości...
I gdzie szukacie dobrych korepetytorów? OLX czy inne serwisy np ekorepetycje, znajomi itp.?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • 55555gita Re: korepetycje - doświadczenia 12.11.19, 23:53
      O tak, cena o niczym nie świadczy. Najpierw szukałam przez znajomych, a potem zaufałam OLX. I powiem tak- strzał w 10. Na OLX znalazłam rewelacyjną dziewczynę, która miała przygotować młodego do egzaminu. Jest tak rewelacyjna (i niekosztowna), że prosiłam ją o wsparcie przy nauce innych przedmiotów. Młody sam/ lub z nami siedział kilka godzin i średnio mu wychodziło, a z nią potrafi w 1,5h nauczyć się do sprawdzianu. Z OLX mamy też świetną dziewczynę od chemii, z którą miał mój syn kłopoty bo długo chorował. Przyjechała kilka razy, przerobiła materiał, młody już sam ogarnia przedmiot.
      Zależy do czego potrzeba korepetycji, jaki mamy cel. Jak potrzebowałam kilku lekcji powtórzeniowych przed egzaminem, to wzięłam kogoś kto jest droższy, ale specjalizuje się w tych egzaminach. Jak potrzebuję na stałe nauczyciela języka, którego ja sama nie znam, to biorę studenta uczącego za mniejsze pieniądze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka