Dodaj do ulubionych

czy są na forum mamy? jeśli tak proszę o poradę

IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.06.02, 01:41
Czy któraś z Was, używa wózka firmy Inglesina model Magnum? Proszę Was o
opinie, rozważam z żoncią zakup tego wózka i będę wdzięczny, za wszystkie uwagi.

Będę także wdzięczny za inne sugestie, dziecko ma urodzić się za ok 14-21 dni.

Obserwuj wątek
    • kizia-mizia Re: czy są na forum mamy? jeśli tak proszę o pora 15.07.02, 06:57
      nie wiem jak wygląda ten wóżek ale wiem jak powinien wyglądać i w co być wyposażony.Ja mam wózek
      firmy POLAK i jestem bardzo zadowolona .Po pierwsze wózek powinien mieć możliwosć bycia gondolą i
      potem spacerówką mam na mysli ze wózek powinien być jeden ,( mała zmiana i gondola staje się
      spacerówka),powinien być składany na płask zmiesci sie do begażnika
      samochodu i przemieszczanie bez problemu, gondola wyposażona w spiworek łatwo przeniesć
      malucha no i ma ciepło szczególnie w zimie, gdy maluch podrosnie i zechce zasnąć na dworze
      spacerówka się rozkłada do leżenia i maluszek spi wygodnie A NIE NA WPÓŁ-SIEDZĄCO ,NA
      DZIEŃCIOŁA jak się czesto widzi .
      ważna również jest możliwosć przekładania pałąka, rączki wózka niezależnie czy idziemy pod słońce czy
      nie zawsze pchamy wózek i małemu nie swieci w oczka, spacerówka powinna mieć oparcia pod rączki
      no i chyba to tyle
      no i powinien być w miarę lekki z jak największymi kołami- nasze chodniki i dziury wtedy nam nie
      straszne, a i wyprawa do lasu jest przyjemnoscią. Koła zamocowane standardowo nie brać tych
      obrotowych kółek zgroza na spacerze
      • bigpaolka Re: Kosmetyki, kolka, karmienie, ciuszki 18.07.02, 00:17
        Ciuszki - nie kupować dużo, bo dziecko bardzo szybko wyrasta. Kosmetyki - na odparzonš pupcię - poczciwy tormentiol. Jest nowa ma�ć w aptekach - Vita-Merfen. Bardzo skuteczna. Pieluchy - niestety, najlepsze, najbardziej chłonne sš Pampersy. Inne mogš być wspomaganiem. Ponieważ Pampers dla noworodków i tak jest za duży, a poza tym trzeba dbać o prawidłowy rozwój bioder - wkładałam pieluchę tetrowš w pampersa, a na to - pieluchę jednorazowš Bella (wyglšda jak duża podpaska). Było ekonomicznie i zdrowo. Na szczę�cie dziecko szybko wyrasta z kupko-sików i potem jest łatwiej. Nie wierzcie w to, że tetra jest lepsza - bardzo łatwo o podrażnienie skóry, a poza tym - je�li przeliczy się cenę prania, płukania i prasowania, wychodzi drożej i dłużej.
        Oliwka - najlepsza Bambino, sprawdził się krem dla dzieci i niemowišt z Rossmanna, stamtšd też płyn do kšpieli i szampon (ale dla dzieci już kilkumiesięcznych).
        Co do kolki - kupcie herbatkę z koprem (granulki do stosowania na wodę o każdej temperaturze) HIPP lub, tańszš, Kruger - tę od pierwszego miesišca. Mój synek urodził się w �rodku zimy (kaloryfery!), więc oprócz mojego pokarmu dostawał te herbatki. Kolkę może miał ze 3-4 razy. Poza tym masujcie delikatnie skopki (zwłaszcza podczas karmienia), poklepujcie po pleckach i głaszczcie po nich. No i spokój. Dziecku udzieli się wasz spokój.
        Poza tym - powodzenia. Będzie dobrze. Bardzo szybko nauczycie się, czego potrzeba waszemu dziecku. Słuchajcie tylko własnego instynktu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka